akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Doporučení postavy na cosplay  (Přečteno 3566 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Sosuke

• Nováček
  • *
Doporučení postavy na cosplay
« kdy: 31. Červenec 2014 - 03:10:00 »
Ahoj,

Potřeboval bych pomoci s výběrem postavy na cosplay. Četl jsem, že cosplay by měl sedět na mojí postavu a na mé charakteristické vlastnosti. Mohli byste mi doporučit pár postav? Vybral bych poté postavu, která mi bude nejvíc vyhovovat a ztotožním se s jeho vlastnostmi (po shlédnutí anime, ve kterých vystupují). Mohli byste mi napsat další rady pro výběr a přípravu cosplay?

Můj popis:
  • Věk: 22
  • Postava: Malá a drobná - 165 cm a 45 kg
  • Charakteristické vlastnosti: impulsivnost, uzavřenost, někdy flegmatičnost, stydlivost ale pokud člověk poznám, vložím za něj ruku do ohně

Děkuji

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
Re:Doporučení postavy na cosplay
« Odpověď #1 kdy: 31. Červenec 2014 - 11:54:07 »
Ehm, a měla by to být holka nebo kluk? xD

Offline Sosuke

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 31. Červenec 2014 - 11:59:52 »
Měla by to být mužská postava.

Offline aw3147

• Moderátor
  • Starý kořen
« Odpověď #3 kdy: 31. Červenec 2014 - 14:49:08 »
Laughing man z GitS
je univerzalni & jednoduchy, sam ho zvazuji jestli necosplayovat

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 31. Červenec 2014 - 22:25:16 »
Mno, jen tak z kraje mě napadly tři postavy. Otonashi Yuzuru, Kodaka Hasegawa a Ryuugamine Mikado.

První padá kvůli výšce, u druhého není známa, ale je to průměrný "japonec?" takže to by mohlo odpovídat také a Ryuu-chan má 165.

Nevím jaký anime máš rád, klidně ti jich dohodím ještě pár dalších, ale můžeš si o tom co by tě bavilo a co ne přečíst sám.

Kodaka Hasegawa je z anime Boku wa Tomodachi ga Sukunai (jestli si ke cosplayi najdeš i Senu Kashiwazaki nebo Yozoru Mikazuki tak... budeš mít velkýho fanouška xD). Ve zkratce, je to typ člověka co si váží si svých přátel, společnost ho distancuje kvůli naprosté hlouposti a proto je tichý, má trochu sklony k cholerismu jak to už u protagoinstů v takových anime bývá, je uzavřený... xD no vlastně o tom to anime je, určitě se na něj koukni.

Ryuugamine Mikado... zvláštní osobnost, jako všechny z Durarara!! Taky se na to vyplatí podívat.