akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Anketa

ArcheAge

Znám tu hru, nechci ji hrát.
Znám a chystám se na ni.
Moc od toho nečekám.
Bude to hloupost.
Nezajímá mě.

Autor Téma: ArcheAge  (Přečteno 10280 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
ArcheAge
« kdy: 10. Srpen 2014 - 11:37:56 »
Zdravím, napadlo mě, že založím téma o ArcheAge.

Je to víceméně nové sand-box (otevřený svět) MMORPG, i když to je dnes už klasika.
Poslední dobou všechny velké MMORPG začínají u korejských vývojářů a tahle hra není výjimkou.
Nabízí opravdu širokou škálu class (120 myslím... začínáte s jedním z 10 zaměření - klasika jako sorcerery, ranger atd. - a postupem času můžete přidat další 2 a ty vám vytvoří classu)
Combat je otevřený.
Řekl bych, že graficky to je na úrovni Guild Wars 2.

ArcheAge bude Free to Play. Nyní vchází do CB3 (closed beta). Vstup si buď můžete zaplatit (100$ a 50$) nebo neplatíte a počkáte jestli vám klíč pošlou.
 Někdy na podzim by měla být Open Beta.

A to je tak vše, k představení. xD

Zná někdo tuhle hru? Chystáte se na ni?

Já z ní jsem nadšený, protože z toho co jsem viděl, my to přijde jako dost velká revoluce, co se MMORPG týče.

(a když zklame ArcheAge, Black Desert to jistí... další nevydaná MMORPG xD)

Offline nikto42

• Otaku
Re:ArcheAge
« Odpověď #1 kdy: 10. Srpen 2014 - 13:16:22 »
momentálne čakám na key keď nepríde do 14.8. tak som pripravený kúpiť  :)

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 10. Srpen 2014 - 14:41:15 »
Taky čekám, ale jsem dost vybíravej co se her týče, takže kupovat nebudu.
Na alienware bude v úterý giveaway do CB3 tak zkusím štěstí xD

Offline polcus

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2014 - 15:33:08 »
Pokud jste uz hru hraly, jak je to s ovladanim a se skilly je to klasicke oznaceni nepritele a pak uz jen klikani na skilly nebo je to jako ovladani co bylo napr. v Tera zadny oznacovani ale hezky si vsechno zamirit sam a pak uz jen zalezelo na skillu hracu? Nebo co je na ni pridane tak revolucniho jak se pise v prvnim prispevku. Ohledne MMO jsem hrozne vybiravej a posledni dobou se sice tvari hezky ale po mesici uz nicim nezaujmou.

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 10. Srpen 2014 - 15:40:12 »
Výjimečného na tom jsou ty možnosti. Vždycky to bylo buď "něco" a nebo "tamto". Tahle hra to obsahuje všechno + je F2P.

A je to jako Tera. To znamená to míření, uhýbání, blokování, dokonce tu je možné i parry (uh, nevím jak se to říká česky, to si vygooglíš jak to vypadá, jestli to nevíš xD). Čili "má to otevřený combat" jak jsem psal.

edit: tuhle hru jsem zatím nehrál, říkám jen to co vím z různých webů, videí, obrázků, atd.
« Poslední změna: 10. Srpen 2014 - 15:43:25 od Chikate »

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 10. Srpen 2014 - 15:51:56 »
Doporucuju si precist vlakno o tom na l2 fansite, kde je spousta infa. Kazdopadne kazdemu zapalenejsimu hraci doporucuji se spis mrknou po Black Desert az bude (beta na zacatku pristiho roku). ArcheAge se bohuzel jevi jako dobry fail a farma na prachy (stejne jako Tera).
« Poslední změna: 10. Srpen 2014 - 15:53:58 od Ivory »

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
« Odpověď #6 kdy: 10. Srpen 2014 - 16:02:58 »
No to nepoznáme dokud se to nerozjede pořádně. Taky mi to chvilkama přijde jako farma na prachy, ale ty omezení pro free hráče nejsou zas tak vysoký. Nemůžou na aukci a nemají nějaký spešl farmící pole jako premium. To mi přijde dost podobný jako Aion, a tam to nedělá tak velký problém.

Jinak na Black Desert se taky vážně těším, jen nechápu z čeho živěj tak drahej projekt, když to je "víc free" než ArcheAge.
Už se těším, až si obě hry zahraju a porovnám xD

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #7 kdy: 10. Srpen 2014 - 16:38:06 »
Tak ja nemam rad Frogstera jako publishera celkove. Stacilo mi, jak znicili Teru. Kdyby sly vratit penize za to, tak ani nemuknu, ale takhle? Pfff. Nastesti u ArchAge je Trion, ale stacilo mi cist si ty "lol" zmeny co tam planuji.

U BD je skvele, ze to uz pri vyvoji automaticky prekladaji do EN a nepujde to pres zadneho externiho publishera (http://black-desert.com/news/western-publisher-and-cb3-announced/).

Mno hlavne me neskutecne vadi, ze to u nas nefunguje jako v Koreii. Tam si proste koupite gametime a jak si to odehrajete, tak si to odehrajete.

Offline Chikate

• Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 10. Srpen 2014 - 16:54:03 »
O těch změnách jsem taky čet, ale nemyslím, že to bude zas taaak moc hrozný. Jo... s ArcheAge jsem se seknul, trošku jsem to zmotal dohromady s BD. Má zamknutej combat (jako Aion),

Přijde mi, že o Black Desert se docela mlčí na to, že to má vyjít už v lednu. Black Desert teda F2P nebude? Já tenkrát někde četl že jo.

Offline s4ber

• Otaku
« Odpověď #9 kdy: 10. Srpen 2014 - 17:10:41 »
Her je hodne a casu malo. Ragnarok 2 byl taky v Beta provozu. A po te flustrujici a bolestive zkusenosti jsem se zarekl, ze se nebudu vrhat nikam, pokud to bude zivotaschopne.

Navic nic ve zlem ale pokud jsem se dobre koukal je to hra cinska a cinani jsou technologicky zlodeji. Revoluce se bude konat pouze pokud ji bude kde ukrast nebo okopirovat. Nebo pokud bude cinska firma angazovana jen jako nastroj na snizovani nakladu a vec bude mit znacku NC Soft. Mozna se pletu, nemam patent na rozum ale moc bych tomu nefandil, takze ja se budu drzet sve oblibene klasiky GW2, L2, Aion, STO a pockam si na anglickou verzi Blade&Soul nebo pokud nekdy nasadej F2P ve FF XIV a Elder Scrcoll OL vletim tam :D

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline polcus

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 10. Srpen 2014 - 17:42:06 »
Diky za odpovedi,, jestli v tom bude mit zase prsty Frogster tak to to radsi obloukem obejdu  ;D protoze to co udelali s Terou bylo hrozny.

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #11 kdy: 10. Srpen 2014 - 19:29:05 »
Frogster v tom prsty nema. Ma to na starosti Trion.

A F2P jako takovy model je spatny. Az na par vyjimek je to P2W model jak vysity a ne diky, o to nemam zajem (i kdyz to jsou vsechny). Osobne bych uvital funkcni gm tym a banovani botu a "cheateru". Bohuzel, prakticky nikde to nefunguje a asi nebude. Platici boti predstavuji extremni zisk, tak proc je nepovolit, ze? Co na to, ze kazi hru tisicum normalnich hracu. Penize, penize, penize.

Archage je plny botu. I po prvnim masivnim banhammeru, kdy zabanovali 22k uctu, behem par dnu byly zase zpatky a snad jeste ve vetsim mnozstvi nez predtim.

Mam rad korejskou verzi - platis za ingame cas ve hre. V L2 treba meli to, ze si platil jen za cas straveny mimo mesto. Mesic casu byl trosku drazsi nez u nas, ale diky tomuhle modelu si za cenu mesice u nas mohl hrat treba i pul roku. Timhle stylem museli boti platit mnohem vic. Proste double win.
« Poslední změna: 10. Srpen 2014 - 19:35:19 od Ivory »

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #12 kdy: 11. Srpen 2014 - 15:40:30 »
...
Mam rad korejskou verzi - platis za ingame cas ve hre. V L2 treba meli to, ze si platil jen za cas straveny mimo mesto. Mesic casu byl trosku drazsi nez u nas, ale diky tomuhle modelu si za cenu mesice u nas mohl hrat treba i pul roku. Timhle stylem museli boti platit mnohem vic. Proste double win.
Tohle by se mi líbilo. Právě kvůli měsíčním poplatkům se držím jen F2P her. Je na pytel zaplatit si měsíc a pak hrát třeba jen 1-2 denně a někdy ani to ne.
Jen tak ze zvědavosti, kolik hodin hraní máš za cca 12-13 euro pokud máš představu?
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #13 kdy: 12. Srpen 2014 - 00:42:29 »
To netusim. L2 ma koneckoncu uz F2P model, ktery neni nic jineho nez P2W.

Btw. ta korejska verze byla myslena jako korejsky model her. Vetsinou se u nich plati za ingame, cas nikoliv mesicni poplatky.

Je sranda sledovat, jak se predobjednavky neustale posouvaji na driv a driv a zvysuje se jejich cena. Nakonec se bude platit 250 ecek za to, ze vubec hru zacnou vyvijet  ;D. Vzhledem k mnozstvim MMO a jejich velice bidne kvalite to vsak neni dobry krok. Posledni dobou je to vsechno rychle nabudit obrovskou komunitu, nechat je utopit penize v predobjednavkach, dofusovat nejak hru a nechat ji vymrit. Samej klon WoW, nic noveho, nuda, nuda a bes.
« Poslední změna: 12. Srpen 2014 - 00:49:44 od Ivory »

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #14 kdy: 12. Srpen 2014 - 07:46:26 »
Samej klon WoW, nic noveho, nuda, nuda a bes.
Ono už ani s tim WoWkem to neni tak slavné. Už před nějakou dobou jim došli nápady. A kvalita více či méně upadá. Ale jelikož byli mezi prvními, tak maj silnou komunitu, která to drží nad vodou.