akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Vocaloid ~ Hatsune Miku  (Přečteno 46363 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
Re:Vocaloid ~ Hatsune Miku
« Odpověď #30 kdy: 12. Březen 2012 - 17:39:03 »

Jj.. Koncertík parádní a jak jsem již na pár fórech avizoval, tak jakmile bude koncert kdekoliv v Evropě, tak mám 4 místa v autě volná  :)

Akorát dle zpráv toto byly poslední koncerty, které měla v režii SEGA a je nyní otázkou kdo a s jakou precizností se chopí organizace a realizace dalších koncertů...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #31 kdy: 12. Březen 2012 - 17:49:39 »
Jj.. Koncertík parádní a jak jsem již na pár fórech avizoval, tak jakmile bude koncert kdekoliv v Evropě, tak mám 4 místa v autě volná  :)

Akorát dle zpráv toto byly poslední koncerty, které měla v režii SEGA a je nyní otázkou kdo a s jakou precizností se chopí organizace a realizace dalších koncertů...

Myslim že co nejlepší protože je jinak fanoušci Miku pošlou dopekla pomocí Pekelné dívky :D , kromě dalších důvodů jako je předchozí úspěchy a popularita kterou nemůžou jen tak pošpinit protože by lehce přišly o podle mně výhodnej kšeft.

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #32 kdy: 12. Březen 2012 - 18:35:16 »
Myslim že co nejlepší protože je jinak fanoušci Miku pošlou dopekla pomocí Pekelné dívky :D , kromě dalších důvodů jako je předchozí úspěchy a popularita kterou nemůžou jen tak pošpinit protože by lehce přišly o podle mně výhodnej kšeft.

Souhlasím... Je v jejich nejlepším zájmu se organizace a realizace zhostit co nejlépe, protože fanoušci Vocaloids neodpouští a tržní potenciál Vocaloidů a především Miku-chan je obrovský... Vždyť tyto dva koncerty byly vyprodané během dvou dnů a co tam bylo národa a věřím, že po lístcích na koncert třeba někde v Německu by se také jen zaprášilo... Jen mi nejde moc do hlavy, proč SEGA takový byznys pustila... Mají s tím už zkušenosti a ty poslední dva koncerty byly opravdu skvělé...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Starko

• Nováček
  • *
« Odpověď #33 kdy: 14. Březen 2012 - 20:44:46 »
Ak bol toto posledný koncert od SEGY, tak je to velká škoda a bojím sa, že to dopadne ako MikuPa 2011 -__-" čo sa mojich obľúbených songov týka --> Hatsune Miku: od nej ich mám strašne veľa, tak napr. Matryoshka, When the first love ends, Baby baby goodbye, Mikunologie, Two Breaths Walking a samozrejme veci ako World is mine, Po pi po a pod. :D
od Megurine Luky mám najradšej : Luka luka night fever a Just be friends a duety s Miku: World's End Dance Hall a Magnet ;)
a nesmiem zabudnúť na môj prvý oblúbený Vocaloid song : http://youtu.be/Ntz5nJGrnOE ^^

Offline Skallpell

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
Deino - Ca Calne
« Odpověď #34 kdy: 08. Duben 2012 - 10:26:32 »
Včera som sa náhodou dostal k jednej úžasnej pesničke od Miku. A nie len to, dostal som sa k ešte úžasnejšej verzii Miku. Volá sa Ca Calne a jej tvorca je Deino3300. Tento chlapík robí 3D PV a používa pri tom svoju Ca Calne. Ona je tak creepy až je to moe ^^ Tuším som sa zamiloval  :-[
Tu je odkaz na YT, Bacterial Contamination. Človek by asi len ťažko hádal že pesnička je o šikanovaní x) V prílohe aj jeden WP :)
Kód: [Vybrat]
http://www.youtube.com/watch?v=tktcOUi-x-A&feature=related

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
Re:Deino - Ca Calne
« Odpověď #35 kdy: 01. Červenec 2012 - 20:50:02 »
Včera som sa náhodou dostal k jednej úžasnej pesničke od Miku. A nie len to, dostal som sa k ešte úžasnejšej verzii Miku. Volá sa Ca Calne a jej tvorca je Deino3300. Tento chlapík robí 3D PV a používa pri tom svoju Ca Calne. Ona je tak creepy až je to moe ^^ Tuším som sa zamiloval  :-[
Tu je odkaz na YT, Bacterial Contamination. Človek by asi len ťažko hádal že pesnička je o šikanovaní x) V prílohe aj jeden WP :)
Kód: [Vybrat]
http://www.youtube.com/watch?v=tktcOUi-x-A&feature=related

Huh, já se napoprvé lekl, ale asi jsem se taky zamiloval do té creepy Ca Calne :D

btw.: co je to moe?
« Poslední změna: 02. Červenec 2012 - 09:18:23 od Remogeus »
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline Gerret

• Nováček
  • *
« Odpověď #36 kdy: 27. Listopad 2012 - 20:23:10 »

Offline P-Chan93

• Nováček
  • *
« Odpověď #37 kdy: 14. Květen 2013 - 13:45:37 »
wow
koukam že to tu je mrtvý....asi tu moc fanouškú Vocaloid není,co?
miluji: Vocaloid

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #38 kdy: 14. Květen 2013 - 13:57:17 »
Tak, aby se neřeklo.
Na AF jsem si koupil polštář právě s Hatsune

Offline kvacm

• Yukata admin
  • Otaku
« Odpověď #39 kdy: 14. Květen 2013 - 14:43:56 »
Tak, aby se neřeklo.

EDIT: Obrázky se necitují.   fish

Johoho, těch pěkných tam bylo požehnaně :3 Ale netroufnul jsem si, navíc se mi zdály moc drahý  :D
« Poslední změna: 14. Květen 2013 - 17:13:23 od fishmancz »

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #40 kdy: 14. Květen 2013 - 15:03:28 »
Johoho, těch pěkných tam bylo požehnaně :3 Ale netroufnul jsem si, navíc se mi zdály moc drahý  :D
Já ho kupoval, když v neděli otevírali a nebylo tam tolik lidí.
No, když už jsem na festu, tak taky něco utratím. A mám pocit, že bych ho na netu ani nesehnal.
EDIT:
přemýšlím o plakátu, akorát nevím jaký papír a další blbosti, tak se nejdřív poptám po okolí v tiskárnách
« Poslední změna: 14. Květen 2013 - 15:17:11 od Hayate »

Offline Sakaiy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #41 kdy: 14. Květen 2013 - 15:35:45 »
Tak, aby se neřeklo.

Nice, vidím, že keby som na AF bol, tak tiež by mi to skončilo v rukách. Páči sa mi to.

Offline Johnyschimpo

• Moderátor
  • Nováček
« Odpověď #42 kdy: 14. Květen 2013 - 17:35:44 »
Já si na AF koupil tenhle.  :)

Last.fm a Steam a Origin : JohnyschimpoCZ

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #43 kdy: 15. Květen 2013 - 00:26:55 »
Když už je tady ta prezentace úlovků z letošního AFka, tak také přidám svou trošku do mlýna...

Miku mám sice také rád, ale jasnou no. 1 pro mě byla, je a bude Luka...

EDIT: Btw. 20 minut po tom, co jsem dostal na ruku žlutou stuhu, mi z peněženky zmizelo už 1100 Kč... To jen tak pro ilustraci...
« Poslední změna: 15. Květen 2013 - 00:35:20 od Afgy »

Offline P-Chan93

• Nováček
  • *
« Odpověď #44 kdy: 15. Květen 2013 - 12:02:14 »
jen sem zvědavý...máte ponejvíc rádi japonské vocaloidy nebo posloucháte i ty vocaloidy z jiných jazykú jako anglicky,čínsky,španělsky nebo korejsky?
miluji: Vocaloid