akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Spojování videí  (Přečteno 4397 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Acui

• Nováček
  • *
Spojování videí
« kdy: 26. Červenec 2015 - 08:23:28 »
OK, tak ještě jednou  ;D

Prohledala jsem to tady, ale buď jsem slepá nebo nevidím, nemůžu to najít, takže jestli už tady toto téma je, tak mě prosím neukamenujte.

1) Mám rozkouskovaný film ve formátu AVI a MP4 a zaboha nemůžu najít nic, co by mi to spojilo dohromady. Vždycky tam buď kus toho videa chybí, nebo se to nespojí vůbec... Nevěděl by někdo?

2) Další rozkouskovaný film, který ovšem není v žádném formátu a je uložený prostě jenom jako soubor. Když část otevřu v programu VLC media player, normálně se mi přehraje. Zkusila jsem Join Vob File Stool a HJ-split, ale když jsem si je otevřela a chtěla soubory vyhledat, nezobrazily se. Jakože hledání neodpovídají žádné položky.

Prosím o radu.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
Re:Spojování videí
« Odpověď #1 kdy: 26. Červenec 2015 - 08:38:19 »
1. nemozes spojovat dva rozne formaty kodovania, to je ako spocitavat jablka a hrusky. Takze prekovnertuj obe na rovnaky format a potom ich spoj - pre zaciatocnika asi najlepsie v programe FreemakeVideoConverter, ten ti spravi obe akcie naraz.

2. Ak to prehras, tak to v nejakom formate musi byt. Pozri priponu suboru.. ak ziadnu nema, tak si v systeme zapni zobrazovanie pripon, popripade ju rucne dopis.

Offline Acui

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec 2015 - 08:43:42 »
1) Ne, ne, ne, tos špatně pochopil. Já to nemám nakombinovaný. Mám celý ten film dvakrát. Ale děkuju, zkusím. :)

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #3 kdy: 26. Červenec 2015 - 09:57:08 »
... ...proc  mas film 2x? A co vlastne chces urobit? Chyba ti nejaka cast, ktora je v tej druhej verzii? Nejako sa rozpis, lebo mam z toho furi-kuri.

Offline Acui

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 29. Červenec 2015 - 14:17:39 »
Myslím, že už jsem to zvládla. Děkuju za rady :)