Akihabara.cz

Autor Téma: Vzpomínky na anime  (Přečteno 2075 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Certain

• Nováček
  • *
Vzpomínky na anime
« kdy: 29. Říjen 2013 - 14:40:50 »
Zdravim, chtel jsem se zeptat, jak jste na tom se vzpomínkami na jednotlive anime? Ti kteri treba videli 300+ anime,
Vzpominate si na kazde anime? Co se tam delo, jak to skoncilo atd? Ja s tim mam prave problem, ze si nepamatuju moc
anime ktere sem videl pred rokem, a docela mi to i vadi kdyz si uvedomim ze nad tim ten clovek stravi nakej ten cas.
Jak jste na tom vy?

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
Re:Vzpomínky na anime
« Odpověď #1 kdy: 29. Říjen 2013 - 14:44:37 »
Jsou anime, které mi utkví v paměti, detaily se vytrácejí v časem, ale určitým způsobem na mě zapůsobily, tak si je nějak pamatuju. Naopak jsou i anime, která jsem viděla třeba před měsíce dvěma, ale třeba si ani nevzpomenu, že jsem je už viděla. A upřímně mi nevadí, že zapomínám, pokud to bylo něco opravdu dobrého, ráda si to znovu připomenu se všemi detaily.  ;)

Offline Connector

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 29. Říjen 2013 - 14:48:12 »
Ja si nepamätám ani čo sa stalo v dieli pred týždňom.

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #3 kdy: 29. Říjen 2013 - 15:25:12 »
Ta opravdu dobrá si pamatuji:-) A silně mi utkvěly v paměti především ty úplně první série, které jsem viděla třeba před pěti lety (Vampire Knight, Elfen Lied, Shikabane Hime) Díky ti, Delphi...  Jsem ráda, že jsem potkala tak fajn titulky:D Dodneška si pamatuju totiž i ten font a nerada bych vzpomínala na větu přes celou obrazovkuXD

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #4 kdy: 29. Říjen 2013 - 15:29:57 »
Je to jak píše Zíza. Dobré kousky, které mě nějak osloví, si pamatuju. Stejně tak si obvykle pamatuju i ty z opačného konce žebříčku. Takže nejobtížněji si vybavuju anime, která se nijak nevymykají z průměru. Ale i tak mi obvykle stačí mrknout na pár sekund a vím jestli jsem to viděl nebo ne a o čem to zhruba bylo.
Překladatelská skupina Chatonville

Offline muu

• Sledovač
  • **
« Odpověď #5 kdy: 29. Říjen 2013 - 15:41:11 »
Jak píšou ostatní. Dobrý nebo i špatný, ale originální věci si pamatuju. Fakt špatný věci... no na to opravdu člověk taky jentak nezapomene. Ale i když si chci pustit ty nejgeneričtější věci podruhý tak většinou hned vim o čem to je. Největší boj však svádím když si mám vzpomenout na jména postav  ::)

Offline Jigvell

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 29. Říjen 2013 - 16:59:57 »
Stačí mi kouknout na název anime a hned si vzpomenu, že jsem ho viděl. Ale rozpomenout si na to o čem to vůbec celý bylo je už trochu těžší :D. U většiny si ani nevzpomenu, jak skončily, ale zase si vzpomenu na to, jak mě bavily a nebavily. Ty výborný si člověk pamatuje tak něják skoro vždy.

Offline Aurielle

• Redaktor Konaty
  • Otaku
« Odpověď #7 kdy: 29. Říjen 2013 - 17:09:21 »
U většiny anime si pod názvem vybavím, o čem bylo. Jména postav si ale až na výjimky nepamatuji, u hádání obrázků si někdy musím chvíli namáhat hlavu, než si na název vzpomenu, byť jsem dané anime viděl…

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #8 kdy: 29. Říjen 2013 - 20:30:57 »
Většinu anime si pamatuji, občas mi utkvý v hlavě i jména postav, ale to většinou u delších anime nebo u anime které jsem viděl několikrát. Na většinu dobrých anime se rád kouknu znovu. A občas když hledám na co se kouknout dál. Zahlédnu nějaké anime, které mi není povědomé, ale mám ho odškrtnuté jako zhlédnute. To se pak to anime většinou stává tím na které jdu koukat.