akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Doporučení anime  (Přečteno 131040 krát)

JOJko3133 a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
Re:Doporučení anime
« Odpověď #390 kdy: 15. Červen 2018 - 23:49:12 »
Ahoj!
Tak děkuji všem za doporučení. Uvidíme co z toho vyleze. Spoustu z toho co je doporučené znám nebo jsem již viděl ale něco z toho určitě vyberu. Jinak co se týká toho, že jsou IT citlivé duše tak nesouhlasím ;D Dělám v IT 7 let a vím své.
Souhlasím v každé profesi jsou různí jedinci nelze zjednodušovat  :-[ ,ještě mě napadlo pokud by jsi chtěl probrat něco opravdu pro trochu odolnější tak projdi https://anime.akihabara.cz/prehled/zanru-gore třeba tam najdeš něco co by ještě mohlo zaujmout  ;)

Offline Tomiicek

• Nováček
  • *
« Odpověď #391 kdy: 15. Červenec 2018 - 00:29:40 »
Neviete poradit nejake dobre anime pretoze väcsinu som videl. (moj animelist velmi nepomoze pretoze tam mam len asi 3 percenta z toho co som videl :D ,mozno 2 percenta) tak skuste nejake navrhnut :) Arigato

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #392 kdy: 15. Červenec 2018 - 05:46:22 »
Neviete poradit nejake dobre anime pretoze väcsinu som videl. (moj animelist velmi nepomoze pretoze tam mam len asi 3 percenta z toho co som videl :D ,mozno 2 percenta) tak skuste nejake navrhnut :) Arigato

Chcelo by to aspoň žánrem/tagi lebo dobrých anime je veľa tak aby sa to dalo zúžiť  ;)

Offline Tomiicek

• Nováček
  • *
« Odpověď #393 kdy: 15. Červenec 2018 - 19:12:16 »
Chcelo by to aspoň žánrem/tagi lebo dobrých anime je veľa tak aby sa to dalo zúžiť  ;)

No je tazke vybrat si aj samotny zaner :D (for me) ale tak nieco akcne,kde mc je OP napr. nieco podobne bleach alebo one piece xdd (napr.)

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #394 kdy: 16. Červenec 2018 - 00:59:14 »
https://anime.akihabara.cz/anime/8550/TV-serie-Hunter-x-Hunter-2011

Tomiicek nepozeral som anime list ale dúfam že si to videl  ;D

Offline Tafr

• Nováček
  • *
« Odpověď #395 kdy: 16. Červenec 2018 - 07:45:07 »
Ahoj,
mohl by mi někdo doporučit nějaký krvák ? Něco kde je se prostě krví nešetří, není tam cenzura, střílí se tam jak o život. ( Potřebuji těm oslíkům v našem IT oddělení ukázat, že Anime nejsou jen pokemoni  >:()
Taky bych bral něco s tématem moderní války případně WW2.
Za jakékoliv doporučení budu rád :))

Doporučuji shingeki no kyojin, u mě ve worku zcela fascinovalo spoluworkery-neanimáky : D

Offline Tomiicek

• Nováček
  • *
« Odpověď #396 kdy: 16. Červenec 2018 - 19:34:22 »
Dakujem za navrhy ale videl som aj hunter x hunter aj attack of titan :D

Mal by som si ich dat do anime listu :D

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #397 kdy: 18. Červenec 2018 - 00:10:57 »
+++
Mal by som si ich dat do anime listu :D
Ano to měl ;D . Protože pokud je nevypíšeš v dotazu tak se špatně radí- né každý má doma kouli která mu odhalí co ten tazatel již viděl ;)

Offline Tomiicek

• Nováček
  • *
« Odpověď #398 kdy: 18. Červenec 2018 - 01:50:39 »
Ano to měl ;D . Protože pokud je nevypíšeš v dotazu tak se špatně radí- né každý má doma kouli která mu odhalí co ten tazatel již viděl ;)

No ale je tazke dat do animelistu vsetko co som videl (animelist mam asi tyzden :D ) kedze som videl toho strasne vela :)
Zatim tam mam tie take najviac popularne anime co som videl :3 Casom budem animelist doplnovat... ach jaj to bude sranda :DD

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
« Odpověď #399 kdy: 18. Červenec 2018 - 20:05:51 »
Nějaký tip na inteligentní anime kde se cestuje?
Viděl jsem Kina (obě verze), Perrine, Marco, Spice and Wolf, Yuru camp, Sora Yori...
Nesnáším hardsuby

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #400 kdy: 19. Červenec 2018 - 15:52:28 »
...
Yama no susume, Mushishi nebo Flying witch.

Ps. Těšil jsem se, že napíšeš, jak se libilo Piano no mori a to další, co jsem doporučil :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
« Odpověď #401 kdy: 19. Červenec 2018 - 20:14:42 »
Hele k Piano no Mori jsem se ještě nedostal. Filmy si rád pouštím na projektoru (3,5m úhlopříčka), ale v poslední době na to není nějak čas. Seriály koukám většinou z postele na TV.
Myori no Mori - špatný to není, v mnoha směrech celkem dobrý, ale něco tomu chybělo...  za srdce mě to nechytlo
Hana a Alice - v podstatě úplně jinej film než jsem čekal, ale bylo to příjemný překvapení, musím zkouknout ten hranej sequel/prequel
Barefoot jsem ještě neviděl, musím splašit hdčko...
S těma series jsi mi moc výběr neusnadnil, mám je tu už nějakej čas připravený všechny tři.  :) 
I když Flying Witch se maličko bojím, v jedný recenzi recenzi jsem četl, že je to tak relaxační, že Aria je proti tomu plná akce.  ;D
Btw. na jakou verzi sedí ty tvoje title? Na webovou z CR ne a na bluray mi taky nesedí. Už mě občas sejří, že titulky na 70% anime si vždycky musím časovat.
« Poslední změna: 19. Červenec 2018 - 20:17:12 od Strelec »
Nesnáším hardsuby

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #402 kdy: 20. Červenec 2018 - 13:03:08 »
...
Flying witch určitě bude sedět na DameDesuYo. Hledej na jejich stránkách :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
« Odpověď #403 kdy: 21. Červenec 2018 - 22:03:12 »
Tak jsem dal první dvě série Yama no susume. Neskutečná pohoda, přesně to sem potřeboval. Zahnat chmury.  :)
Akorát jsem si přitom uvědomil, že Yuru camp je strašná vykrádačka.  ;D
Nesnáším hardsuby

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #404 kdy: 22. Červenec 2018 - 12:27:15 »
...
A teď si představ, že vychází už třetí série. A za čas budou všechny tři série otitulkované včetně všech speciálů, co jsou.

Na Yuru camp se chystám zase já.