akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Doporučení anime  (Přečteno 128889 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mates757

• Nováček
  • *
Re:Doporučení anime
« Odpověď #480 kdy: 25. Leden 2019 - 16:09:03 »
Asu no Yoichi!
Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku
Isekai wa Smartphone to Tomo ni.
Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu
Hagure Yuusha no Aesthetica
Strike the Blood
Trinity Seven
Kore wa Zombie Desu ka?
Seireitsukai no Blade Dance
Seiken Tsukai no World Break

Děkuji ale tyto všechny jsem již viděl asi se toho už moc nenajde :-)

Online Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #481 kdy: 25. Leden 2019 - 16:13:09 »

Bylo by dobre doplnit animelist, pak clovek bude vedet, cos videl a co ti muze doporucit.

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #482 kdy: 25. Leden 2019 - 17:06:46 »

Tak prejdi na vyšší level :D Začni s "Manga" potom "Mangwa/Manhua" a ďalej "japonské (web)light novel a najvyšší level "čínske noveli" čo má časti aj na tisíce ktoré môžeš čítať mesiace  8)

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #483 kdy: 25. Leden 2019 - 17:53:05 »
+++

Bylo by dobre doplnit animelist, pak clovek bude vedet, cos videl a co ti muze doporucit.

No krom již zmíněného doplnění animelistu (velmi bych se za to přimlouval, věštecké pomůcky dochází  ;D )
Zkus se podívat jestli by tě nezaujalo něco na mém listu, přinejhorším ti to pomůže co nechceš :-[

Pak už jen to co máš zde již jako radu:
Tak prejdi na vyšší level :D Začni s "Manga" potom "Mangwa/Manhua" a ďalej "japonské (web)light novel a najvyšší level "čínske noveli" čo má časti aj na tisíce ktoré môžeš čítať mesiace  8)

Offline mates757

• Nováček
  • *
« Odpověď #484 kdy: 25. Leden 2019 - 19:39:09 »

No krom již zmíněného doplnění animelistu (velmi bych se za to přimlouval, věštecké pomůcky dochází  ;D )
Zkus se podívat jestli by tě nezaujalo něco na mém listu, přinejhorším ti to pomůže co nechceš :-[

Pak už jen to co máš zde již jako radu:
Dobrá děkuji všem vypsat tu co jsem vše viděl je na dlouho jsem na nemocencké se zády tak jsem toho za poslední pul rok viděl tuny nemluvě o tom že když mám čas tak sleduji anime už cca 15let od základky tak jsem toho vyděl tuny ale rád se kouknu na tel tvůj list ale nevím kde ho najdu :-)

Online Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #485 kdy: 25. Leden 2019 - 20:16:34 »
++

nemusis vypisovat zde, kazdy mas svuj animelist v profilu nebo zde pod kazdym prispevkem mas klikaci odkazy. Porozhlidni se.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #486 kdy: 25. Leden 2019 - 22:44:22 »
Dobrá děkuji všem vypsat tu co jsem vše viděl je na dlouho jsem na nemocencké se zády tak jsem toho za poslední pul rok viděl tuny nemluvě o tom že když mám čas tak sleduji anime už cca 15let od základky tak jsem toho vyděl tuny ale rád se kouknu na tel tvůj list ale nevím kde ho najdu :-)
Tak to přeju zlepšení zdravý, tady ho máš https://anime.akihabara.cz/animelist/uzivatele-Kame

Jinak se na něj dostaneš u každého uživatele, v příspěvku dole je řádka kde je

Mangalist Doramalist Personalist Animelist Profil Jmusiclist
 ;)

Offline Sovietovec

• Nováček
  • *
« Odpověď #487 kdy: 28. Leden 2019 - 18:45:10 »
Zdarec,  hledám anime ve stylu Attack on titan, shiki a tokyo ghoul. Tedy hlavni hrdina se z člověka přemění na jinou bytost.

Předem díky

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #488 kdy: 28. Leden 2019 - 18:48:42 »
Zdarec,  hledám anime ve stylu Attack on titan, shiki a tokyo ghoul. Tedy hlavni hrdina se z člověka přemění na jinou bytost.

Předem díky

Toto by si tak asi mohol brať:
B: The Beginning
Koutetsujou no Kabaneri
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #489 kdy: 04. Únor 2019 - 11:57:28 »
Ahoj, poraďte mi prosím nějaké anime ve stylu fantasy/wuxia. Nedávno jsem viděl Yao Shen Ji a Douluo Dalu a teď bych rád viděl něco v podobném duchu (tedy pokud možno ne ve 3D animaci, ale normálně kreslené).
« Poslední změna: 04. Únor 2019 - 12:01:57 od Garkin »

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #490 kdy: 04. Únor 2019 - 15:50:59 »
Ahoj, poraďte mi prosím nějaké anime ve stylu fantasy/wuxia. Nedávno jsem viděl Yao Shen Ji a Douluo Dalu a teď bych rád viděl něco v podobném duchu (tedy pokud možno ne ve 3D animaci, ale normálně kreslené).

Jedine čo ma napadá s "normálnou" animáciou je "Reikenzan". Prvá séria sa mi páčila ale druhá je podľa mňa o dosť horšia.
V tomto prípade ale aj v ďaľších Čínskych dielach odporúčam skôr čítať "Manhua" a "Web Novel/Chinese Novel (CN)"

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #491 kdy: 05. Únor 2019 - 12:01:20 »
Jedine čo ma napadá s "normálnou" animáciou je "Reikenzan". Prvá séria sa mi páčila ale druhá je podľa mňa o dosť horšia.
V tomto prípade ale aj v ďaľších Čínskych dielach odporúčam skôr čítať "Manhua" a "Web Novel/Chinese Novel (CN)"

Díky. Zatím jsem se podíval na prvních par dílů a vypadá to, že to je přesně co jsem hledal. A mimochodem ta "normální" animace nebyla podmínka.

Offline Sovietovec

• Nováček
  • *
« Odpověď #492 kdy: 23. Únor 2019 - 23:12:50 »
Zdarec,  hledám anime,  kde se člověk stane jinou bytostí,  ale zachová si svou lidskost.

Např. : Shingeki no kyojin,  tensei shitara slime datta ken,  tokyo ghoul,....

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #493 kdy: 24. Únor 2019 - 19:39:06 »
Možná by se do to trochu mohlo vejít https://anime.akihabara.cz/anime/10272/TV-serie-Kiseijuu-Sei-no-Kakuritsu-2014  (člověk → chiméra[biologické hledisko])

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #494 kdy: 24. Únor 2019 - 19:53:55 »
Zdarec,  hledám anime,  kde se člověk stane jinou bytostí,  ale zachová si svou lidskost.

Např. : Shingeki no kyojin,  tensei shitara slime datta ken,  tokyo ghoul,....

Koutetsujou no Kabaneri
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Ajin   
Ao no Exorcist

V podstate tieto by si tak mohol brať.