akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Hledání názvu anime  (Přečteno 136092 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
Re:Hledání názvu anime
« Odpověď #465 kdy: 25. Září 2018 - 09:55:19 »
Že by Yoake Mae yori Ruriiro na: Crescent Love ?
Nesnáším hardsuby

Offline VIERAS

• Nováček
  • *
« Odpověď #466 kdy: 28. Leden 2019 - 23:21:37 »
Ahoj, hledám jedno anime, co jsem před nějakou dobou rozkoukala - hlavní postava holka, četla nějakou mangu a zničehonic se ocitla někde jinde, kde se setkala s hlavním protagonistou z té mangy, a poté se zas vrátila zpět do normál světa a ten z té mangy s ní.. Dál nevím, ani si nejsem stoprocentně jistá, jestli si to dobře pamatuji. Žánrově tam nejspíš byla romantika, ale určitě bez eroticky laděných žánrů. A ještě si pamatuji, že to podle grafiky bylo nějaké novější anime (tj. určitě max. od r. 2000 ), rozhodně nic staršího. Děkuji předem za nápady, co by to mohlo být.

Offline Dano1010

• Otaku
« Odpověď #467 kdy: 29. Leden 2019 - 00:51:11 »
Ahoj, hledám jedno anime, co jsem před nějakou dobou rozkoukala - hlavní postava holka, četla nějakou mangu a zničehonic se ocitla někde jinde, kde se setkala s hlavním protagonistou z té mangy, a poté se zas vrátila zpět do normál světa a ten z té mangy s ní.. Dál nevím, ani si nejsem stoprocentně jistá, jestli si to dobře pamatuji. Žánrově tam nejspíš byla romantika, ale určitě bez eroticky laděných žánrů. A ještě si pamatuji, že to podle grafiky bylo nějaké novější anime (tj. určitě max. od r. 2000 ), rozhodně nic staršího. Děkuji předem za nápady, co by to mohlo být.

Nesedí mi pohlavie MC ale možno to je:
Re:Creators

Offline VIERAS

• Nováček
  • *
« Odpověď #468 kdy: 29. Leden 2019 - 10:44:16 »
Oooo výborně, děkuji, je to ono :D A fakt jsem si to pamatovala špatně, tak proto jsem to nemohla najít :D Arigatou gozaimasu!