akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Kdo je váš sex idol  (Přečteno 2371 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Kdo je váš sex idol
« kdy: 20. Prosinec 2015 - 01:48:19 »
Otázky na Topic mi připomněli každoroční anketu ve Sparku, kde byla i otázka, kdo je váš sex idol a jelikož Spark čtou hlavně chlapi, tak tam vždycky byla jen jména zpěvaček. Ale Akihabara je jiná. Jen se divím, že tahle otázka tady chybí.
No, asi tedy začnu. :D
Ulítávám na bubenících (Yuu z Matenrou Opera, Matan Shmuely z Orphaned Land) a pak Jesse Liu a Freddy Lim z Chthonic a nezapomenutelný Peter Steele z Type O Negative.

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
Re:Kdo je váš sex idol
« Odpověď #1 kdy: 20. Prosinec 2015 - 16:03:16 »
Předpokládám, že z anime  ;D Sympatická je mi každá druhá, ale když mám uvést čistě mně fyzicky přitažlivou animovanou postavu a nemá to být z hentai, tak...

... Fú ze Samurai Champloo

... a zejména Mireille z Noir

A pokud nejde jen o anime (což podle zmínek nejde), tak z téhle francouzské onnanoko bych asi mohl chvíli nespat:
https://www.youtube.com/watch?v=Q6omsDyFNlk
« Poslední změna: 20. Prosinec 2015 - 16:07:23 od Skogen »

Offline Mona1982

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 20. Prosinec 2015 - 16:41:52 »
Sex idol? Bože, těch je...  :D a pořád přibývají  :-[ ale žádné postavičky z anime... ale lidi z masa a kostí  :-*

Offline Hiragaen

• Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 20. Prosinec 2015 - 20:00:13 »
Za mě klasika: Mine Fujiko, Kusanagi Motoko, Seras Victoria, Faye Valentine či Kaname Chidori.
After all, you are alive, so you will always have the chance to be happy. "The End of Evangelion"

But man is not made for defeat. A man can be destroyed but not defeated. "Stařec a moře, E. Hemingway"

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #4 kdy: 20. Prosinec 2015 - 22:16:30 »
Asi to nejsou zrovna sex idoly, ale rozhodně jako chlapi obstáli.  ;D

Firo Prochainezo, Tacumi Takeši, Sakata Gintoki, Saitama, Hidžikata Toširó, Roy Mustang, Sugawara Fumija a Kógami Šin-ja.

Tedy ti kreslení, u těch 3D bych měla trochu delší seznam.