akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Moje nej album/skupina pro rok 2015  (Přečteno 5000 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Moje nej album/skupina pro rok 2015
« kdy: 27. Prosinec 2015 - 22:20:06 »
Končí rok 2015 a napadlo mě, že sem dám alespoň téma diskuze jaké album, skupina nebo interpret vás nejvíce tento rok oslovili, nebo kterou novou kapelu nebo zpěváka jste letos objevili a dostali vás natolik, že byste je rádi doporučili. 
Mě dostalo nové album od folk rockových Wagakki Band a tchajwanských gothic metalistů Crescent Lament. Z těch pár desítek nově objevených kapel bych doporučila japonské metalové skupiny Foreground Eclipse, Eclipseed a Ayutrica, mongolské metalisty Aravt a rockovou visual kei skupinu Visual Moon, čínské folk rock popové Phoenix Legend a singapurské metalisty Across The Abyss.
No a ze zemí mimo východní Asii mě dostali tuniští progresivně metaloví Lost Insen, rumunský folk metal Bucovina a brazilští power metaloví Almah.

Offline PA3k7777

• Nováček
  • *
Re:Moje nej album/skupina pro rok 2015
« Odpověď #1 kdy: 28. Prosinec 2015 - 14:11:42 »
síce neni z 2015 ale doporučil by som Oak pantheon - americká black metalová skupina,potom ocean ate alaska-britská metalcorova skupina,motionless in white -metalova až metalcorova kapela

Offline hanzcz

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 28. Prosinec 2015 - 22:00:41 »
Z kapel co jsem tenhle rok objevil mě napadá asi jenom Ghost a album Meliora a jinak asi nezklamalo nový album Threat To Survival od Shinedown a nejspíš i Got Your Six  od FFDP

Offline 8B3CE273

• Otaku
« Odpověď #3 kdy: 28. Prosinec 2015 - 22:05:38 »
Za 2015 bych rozhodně doporučil skupinu BiSH a nový album Fruitpochette.