akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Jaký přehrávač používáte?  (Přečteno 26837 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline FatalDay

• Nováček
  • *
Re:Jaký přehrávač používáte?
« Odpověď #45 kdy: 19. Květen 2014 - 23:35:02 »
FatalDay: Co myslíš tím prolínáním videí?
končiace video ide do fadu a začínajúce video ide z fadu. Ten istý princíp ako pri mixovaní hudby v playliste. Pesnička pár sekúnd pred skončením sa začne stišovať a nasledujúca sa ešte pred skončením ten predošlej začne zvyšovať hlasitosť. Viem, že virtual dj vie toto robiť aj s videami, ale chcel by som nájsť nejaký kvalitný program čo sa zameriava hlavne na videá. Možno to inak ide nastaviť v nejakom km playeri, alebo v podobnom prehrávači. Ja som to skúšal hľadať iba vo VLC, a bez úspešne.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #46 kdy: 19. Květen 2014 - 23:39:00 »
končiace video ide do fadu a začínajúce video ide z fadu.

Zkus se mrknout v PotPlayeru na nastaveni Prednacitani souborů (nebo tak nějak), jestli to není ono.

Offline FatalDay

• Nováček
  • *
« Odpověď #47 kdy: 19. Květen 2014 - 23:56:22 »
Zkus se mrknout v PotPlayeru na nastaveni Prednacitani souborů (nebo tak nějak), jestli to není ono.
prednačítanie videa je len na to aby video čo najrýchlejšie zaplo a už sa mi nechce sťahovať prehrávač a hľadať v tých milión nastaveniach či sa to dá alebo nie.

Offline Benik3

• Nováček
  • *
« Odpověď #48 kdy: 20. Květen 2014 - 12:17:46 »
Koukal jsem na to.
Samotný PotPlayer umí pouze přednačítat soubory tak, aby došlo k přehrávání bez zaseknutí.

Umožňuje ale použít AviSynth, který by to měl zvládnout.
Jak to správně naskriptovat ti ale nepovím...

Offline FatalDay

• Nováček
  • *
« Odpověď #49 kdy: 20. Květen 2014 - 14:23:31 »
Koukal jsem na to.
Samotný PotPlayer umí pouze přednačítat soubory tak, aby došlo k přehrávání bez zaseknutí.

Umožňuje ale použít AviSynth, který by to měl zvládnout.
Jak to správně naskriptovat ti ale nepovím...
No ten avisynth je zaujímavá vec. Keď budem mať nato čas tak to skúsim nejak spraviť. Naštastie je manuál aj v češtine, inak by som bol bez šance.