akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Problémy a rady (přehrávání)  (Přečteno 74698 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
Re:Problémy a rady (přehrávání)
« Odpověď #165 kdy: 05. Červen 2018 - 19:58:06 »
Zdravíčko.
Nejdou mi správně titulky
Dik za presny popis problemu, to mi usnadni vesteni z magicke koule ;)

> Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai
> https://dorama.akihabara.cz/dorama/Kurosaki-kun-no-Iinari-ni-Nante-Naranai-2015
> 2 dily, preklad Mona1982

To uz je let, co jsem o tobe, mono, neslysel :D

Ale k problemu. Titulky maji priponu srt, i presto ze vnitrek je osekany ass script s jedinym stylem s Tahoma fontem... tedy tady by to melo byt ok, pokud mas windows. Kazdopadne soubor je ve formatu ANSI, tedy je potreba ho ulozit v UTF-8. Nejsnazsi zpusob je to ulozit pres poznamkovy blok:

1) otevrit soubor v poznamkovem bloku
2) soubor -> ulozit jako...
3) kodovani: UTF-8
4) prepsat srt priponu na ass
5) ulozit a zavrit
6) zpet k bodu 1) dokud nedojdou soubory k preulozeni

TL;DR ulozit do UTF-8 s ass priponou

Offline wibi

• Nováček
  • *
« Odpověď #166 kdy: 05. Červen 2018 - 20:04:56 »
zmenit srt za ass
otervit v pspad-u
horne menu kodova stranka/vybrat Unicoce UTF-8 no BOOM
a ulozit.

Jinak je pouzita klasicka tahoma za predpokladu ze pouzivame windows-y

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #167 kdy: 05. Červen 2018 - 20:23:35 »

Offline Caileed

• Sledovač
  • **
« Odpověď #168 kdy: 05. Červen 2018 - 20:45:51 »
Dik za presny popis problemu, to mi usnadni vesteni z magicke koule ;)

> Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai
> https://dorama.akihabara.cz/dorama/Kurosaki-kun-no-Iinari-ni-Nante-Naranai-2015
> 2 dily, preklad Mona1982

To uz je let, co jsem o tobe, mono, neslysel :D

Ale k problemu. Titulky maji priponu srt, i presto ze vnitrek je osekany ass script s jedinym stylem s Tahoma fontem... tedy tady by to melo byt ok, pokud mas windows. Kazdopadne soubor je ve formatu ANSI, tedy je potreba ho ulozit v UTF-8. Nejsnazsi zpusob je to ulozit pres poznamkovy blok:

1) otevrit soubor v poznamkovem bloku
2) soubor -> ulozit jako...
3) kodovani: UTF-8
4) prepsat srt priponu na ass
5) ulozit a zavrit
6) zpet k bodu 1) dokud nedojdou soubory k preulozeni

TL;DR ulozit do UTF-8 s ass priponou

Dobře. Zkusím to. Děkuji  :)

Offline mejaro

• Nováček
  • *
« Odpověď #169 kdy: 28. Květen 2019 - 23:58:45 »
Dobrý deň, rád by som poprosil o radu pri sťahovaní anime typu videa: Anime Land, GotSpeed a mnoho ďalších releasou. Neviem či to len mne, ale môj torrent nesťahuje a píše mi (connecting to peers 0.0 %)=(pripájanie na peerov 0.0 %). Skúšal som už všetko čo som internete našiel no nepomohlo, som v tom nový tak vôbec neviem. ďakujem za pomoc.

mimochodom HorribleSubs, leopard-Raws atď. mi fuguju

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #170 kdy: 30. Květen 2019 - 16:59:24 »
Dobrý deň, rád by som poprosil o radu pri sťahovaní anime typu videa: Anime Land, GotSpeed a mnoho ďalších releasou. Neviem či to len mne, ale môj torrent nesťahuje a píše mi (connecting to peers 0.0 %)=(pripájanie na peerov 0.0 %). Skúšal som už všetko čo som internete našiel no nepomohlo, som v tom nový tak vôbec neviem. ďakujem za pomoc.

mimochodom HorribleSubs, leopard-Raws atď. mi fuguju
To znamená jen to, že to zrovna nikdo nesdílí. S tím ty nic neuděláš.
Zkus to buď stáhnout od jinud (https://www.reddit.com/r/animepiracy/wiki/animetorrentlist/), nebo se podívej na stream (https://www.reddit.com/r/animepiracy/wiki/animestreamlist/). Mimochodem ze spousty streamů to jde i stáhnout.

Offline Herbert

• Sledovač
  • **
« Odpověď #171 kdy: 30. Květen 2019 - 22:48:38 »
Děkuju za další, mně neznámé zdroje anime.

Offline Alexik99

• Nováček
  • *
« Odpověď #172 kdy: 06. Červen 2019 - 18:29:35 »
Zdravím potřeboval bych pomoc s jedním anime filmem. Nedávno jsem dokoukal anime jménem Kyoukai no Kanata . A pak jsem si řekl, že se kouknu i na filmovou sérii. Druhý díl jsem stáhnul bez problému na stránce nyaa, ale první díl se mi už odtamtuď nestahuje bohužel, Potřebuju samozřejmě Eila, aby mi seděly titulky. Jestli někdě víte kde to ještě najít budu moc rád. Arigato  :)

PS: Jmné filmové série je Kyoukai no Kanata Movie I'll Be Here .

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #173 kdy: 06. Červen 2019 - 20:42:06 »
Zdravím potřeboval bych pomoc s jedním anime filmem. Nedávno jsem dokoukal anime jménem Kyoukai no Kanata . A pak jsem si řekl, že se kouknu i na filmovou sérii. Druhý díl jsem stáhnul bez problému na stránce nyaa, ale první díl se mi už odtamtuď nestahuje bohužel, Potřebuju samozřejmě Eila, aby mi seděly titulky. Jestli někdě víte kde to ještě najít budu moc rád. Arigato  :)

Tohle by melo byt ono:
Kód: [Vybrat]
https://openload.co/f/W2G8iuWl320/%5BEila%5D_Kyoukai_no_Kanata_Movie_-Ill_Be_Here-_Kako-hen_%28BD_1280x720_x264_AAC%29-r282.mp4

Offline Nike

• Nováček
  • *
« Odpověď #174 kdy: 06. Červen 2019 - 20:47:22 »

Ahoj, pokud zklame nyaa, je ideální mrknout i na privátních torrentech. Třeba na animetorrents je tento realease pořád bez problému ke stažení. Ale pokud budeš stahovat z privátních, doporučuji si nejdříve pročíst něco o jejich chodu, ať si do budoucna tzv. "nezavřeš vrátka". Jinak pokud neovládáš přečasovávání nebo se ti nechce ručně posouvat titulky v přehrávači, tak v případě nemáš problémy s internetem, doporučuji ozkoušet na nyaa i jiné release. Často zjistíš že mají stejné časování titulků.

Offline Alexik99

• Nováček
  • *
« Odpověď #175 kdy: 06. Červen 2019 - 21:51:06 »
Ahoj, pokud zklame nyaa, je ideální mrknout i na privátních torrentech. Třeba na animetorrents je tento realease pořád bez problému ke stažení. Ale pokud budeš stahovat z privátních, doporučuji si nejdříve pročíst něco o jejich chodu, ať si do budoucna tzv. "nezavřeš vrátka". Jinak pokud neovládáš přečasovávání nebo se ti nechce ručně posouvat titulky v přehrávači, tak v případě nemáš problémy s internetem, doporučuji ozkoušet na nyaa i jiné release. Často zjistíš že mají stejné časování titulků.

Moc děkuju vám oběma. Určitě kouknu na ty animetorrents.  No s časováním problém nemám ikdyž je to někdy otravný :D, spíš mě štvě když zjistím že to je časováno špatně až po openingu :D. A s ručním přesouváním titulků zkušenosti zatím nemám. Možná bycxh to mohl někdy zkusit. Apoň vím kam se obrátit když nebudu vědět.

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #176 kdy: 09. Červen 2019 - 11:42:13 »
(...) spíš mě štvě když zjistím že to je časováno špatně až po openingu :D. A s ručním přesouváním titulků zkušenosti zatím nemám. (...)
Aegisub. Oznacis radky ktere chces posunout a posunes je tam nebo zpet. V programu jde otevrit i video, takze si muzes zrovna overit, ze to sedi.