akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Japonské (a Kórejské) televízie dostupné zdarma na Slovensku a Česku (webtv, …)  (Přečteno 7138 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
na fujitv(bodka)live funguje aj videoarchív

Vy ste si to všimli možno hneď, no mne to došlo až teraz, tak to sem dopíšem...
Posledné dva stĺpce na fujitv(bodka)live nie iba televíznym programom, ale zároveň 2-týždňový videoarchív!
Stačí si teda vybrať stanicu, prerolovať a kliknúť na požadovaný deň a potom prerolovať a kliknúť na chcený program. Stále je to aj s reklamami - dajú sa však preskakovať.
...ono to vážne funguje so všetkým všudy...

PS:
Stále si teda môžete pozrieť aj moje tipy z predchádzajúceho príspevku - sám som práve dokončil časť Hiragana Oshi z 24.6. , kde bolo pokračovanie bungee jumpingu pri príležitosti vydania ich prvého sóloalbumu - spoiler - 2 idolky to nakoniec nedali ale jedna z mojich obľúbených od ktorej som to nečakal -  "rámen daisuki Saito Kyoko" ^_^ - aj keď riadne uplakaná, na druhý pokus skočila... ...

Edit:
A IDE TO AJ NA ANDROIDE!!! ... občas...
Ak chcete fujitv pozerať neobmedzene na androide - dá sa to s prehliadačom "Dolphin" a nainštalovaným flash playerom (ja som použil ten v prílohe - no môžete si stiahnuť aj niekde z archívu oficiálnej stránky...).
V nastaveniach potom treba zapnúť dolphin jetpack, prehrávač flash - vždy zapnuto a v pokročilých nastaveniach uživatelský agent - pracovní plocha.
Toto by malo stačiť na spustenie televízie, no zatiaľ iba v demo-verzii. Pre neobmedzené pozeranie treba ešte nainštalovať tampermonkey dolphin zadarmo z obchodu a potom pridať ten skript z predchádzajúceho príspevku..

píšem to sem iba ako edit, pretože to (aspoň mne) dosť blbne... Bez problémov som to spustil iba asi prvý raz - od vtedy sa buď nespustí video, nespustí sa tampermonkey, alebo sa nedá prepnúť na celú obrazovku... ...

« Poslední změna: 13. Červenec 2018 - 18:47:27 od Five By Five »

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
Pred pár dňami sa fujitv(.)live zmenilo na forjoytv(.)com ... Našťastie pred pár hodinami vyšiel aj upravený nový skript na pozeranie bez obmedzenia...

Odkaz na nový funkčný skript:
Kód: [Vybrat]
https://greasyfork.org/en/scripts/37049-forjoytv-unlimited-demo?
Odkaz na sledovanie tv:
play.forjoytv.com/tvplayer/index.html#
Bohužiaľ tam už nie sú kanály Fuji TV, Nippon a TBS a TV Tokyo...
 -Našťastie-stále-ostáva-moja-najobľúbenejšia-TV-Tokyo-(momentálne-na-čísle-4).
Zároveň (trochu s predstihom) pridávam tip na sledovanie: 18.9. (utorok) o 18:55 (japonského času) na -TV Tokyo- TV Osaka (7 - テレビ大阪) program (do angličtiny prekladaný ako) "When we use 100 yen goods in the hyakkin - world?" - tentokrát nakrúcaný aj v Prahe!
Ak chcete vedieť o čom program je, predchádzajúcu časť z 4.9., 18:55 si môžete pozrieť v archíve...

PS: Tiež sa zmenila stránka, na ktorej sú ku zhliadnutiu zábavné relácie s členkami Keyakizaka46 s anglickými titulkami.
http://keyavids.com/category/variety-show/
EDIT 14.9.

EDIT 24.9.
Ani forjoytv už zadarmo nefunguje. Vzhľadom na to, že v krátkej dobe zmenili adresu, stratili takmer všetky väčšie programy a vypli registráciu nových členov - pochybujem, že to bolo úplne legálne... Teraz si už asi len chcú udržať aspoň stávajúcich platiacich zákazníkov...
Nové linky ani spôsob pozerania zdarma momentálne nemám, no oči nechávam otvorené...
« Poslední změna: 24. Září 2018 - 11:18:09 od Five By Five »

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
Vlastne som zabudol ešte na jednu stránku... vždy ma tam totiž odradzovalo to množstvo vyskakovacích reklám...
mov3.coSú tam všetky hlavné stanice - síce len v nízkom rozlíšení, výhodou ale je, že to prehráte aj na smart tv cez web prehliadač (odskúšané na LG)... s ovládačom však musíte byť naozaj rýchli, aby ste si stihli prepnúť na celú obrazovku skôr, než vám vyhodí len reklamu...
mov3.co/en/tvtokyo
mov3.co/en/tbs
mov3.co/en/tvasahi
mov3.co/en/fujitv
mov3.co/en/ntv
...
« Poslední změna: 24. Září 2018 - 17:24:47 od Five By Five »

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
A ide to aj bez vyskakovacích reklám (sledovanie programov vyšie)... Linky sú pridané v prvom príspevku tejto témy... - pozerám totiž hlavne na smart tv lg, ktorý mi dovolí vytvoriť si iba 5 vlastných www záložiek... dal som si teda záložku na toto fórum a ďalej prepínam odtiaľ:
https://forum.akihabara.cz/index.php?topic=5053.0je možné, že tie adresy sa časom menia... pokúsim sa ich udržovať aktuálne a ak som niektoré stanice prehliadol - pripíšem...

PS: názvy sú napísané sprava doľava aby ich nenašiel vyhľadávač...
« Poslední změna: 26. Září 2018 - 13:41:04 od Five By Five »

Offline Fujiri

• Nováček
  • *
Juuu, linky stale jdou. Diky moc za sdileni! <3

Offline sunanokari

• Nováček
  • *
super, nemáme zaplacenou TV, tak se můžu dívat na tohle online.  :D
Díky~

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Starý kořen
  • Don't. Even. Ask. EVER!
Priblizne 40 kanalu v cesku a 10 kanalu na slovensku je dostupnych zdarma pres dvbt (za rok a cosi t2), staci si koupit evolveo mars (asi 300kc, drivery na jejich webu) a do pocitace stahnout MediaPortal, DVBviewer nebo staci i obycejne MPC-HC. Tento zpusob nepodleha zadnym poplatkum a vyhodou je nahravani primo do pocitace

Klidne udelam i jednoduchy navod kdyz by nekdo chtel

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
+++
Klidne udelam i jednoduchy navod kdyz by nekdo chtel
Třeba by jednoduchost daného řešení zaujala,  :-[  takže možná by jednoduchý návod způsobil více pozornosti než že daná možnost je  ;)

Offline bajka28

• Nováček
  • *
tu je dobrý web https://dsgstng.com/ kde treba iba požiadať o pozvánku a máte prístup k Anime v HD... táto stránka zaručuje prístup k Anime staniciam či už Tokyo MX alebo BS 11 /všetky japonské anime stanice!/ len treba požiadať o pozvánku!!! bohužiaľ už 3 týždne mi neodpísali a čakám tiež na pozvánku ak niekomu príde skôr tak mi prosím napíšte spravu ďakujem...  :'(  :'(

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Starý kořen
  • Don't. Even. Ask. EVER!
Třeba by jednoduchost daného řešení zaujala,  :-[  takže možná by jednoduchý návod způsobil více pozornosti než že daná možnost je  ;)
OK:

http://xcx.4fan.cz/jak-sledovat-televizi-na-pocitaci-snadne-a-jednoduse-dvb-t-t2-c/

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
Díky ;)

Offline bajka28

• Nováček
  • *
Asi o tom neviete ale https://dsgstng.com/ vysiela ale na VK.com a zadarmo!!! takže môžete sledovať Japonské anime či od Tokyo MX alebo dalších staníc na VK.com len treba na VK najsť presné vysielanie... nevysielajú každý deň... alebo ano to neviem ale viem že vysielajú dnes!  8) toť vše čo som zistil...  ;)  ;) a čakám na SAO: Alicization aby som bol presný...  8)  8)

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
Predplatné japonských tv a chyba, ktorá sa dá využiť

Ak chcete pozerať na Slovensku alebo Česku japonské televízie legálne, jediná možnosť je asi predplatiť si niektorý balík od Japan Net TV:
https://japannettv.com/wpshop/index.php/product-comparison-table/
Odporúčam ISakuraPro - možnosť sťahovania videa a pozerať aj vo windowse... Po zaplatení vám príde mail s kódom, registrujete sa v aplikácii cez android kde uvidíte svoje ID a potom sa môžete prihlásiť cez prehliadač vo windows na adrese:
http://webtv.jptvpro.net/

Ja som si chcel pozrieť (a stiahnuť) jeden divadelný záznam z prémiového kanálu a tak som si na 3 dni cez paypal predplatil za 4$ ISakuraProPlus.
A teraz sa dostávam k tej chybe, ktorá sa dá využiť... Už predtým som skúšal 3 dni aj ISakuraProMini a všimol si niečo, čo sa mi teraz potvrdilo.
Ak pozeráte na PC cez internetový prehliadač (konkrétne u mňa Firefox) a necháte stránku bežať aj počas končenia a po skončení predplatného - stále môžete pozerať aj sťahovať. Len sa nesmiete odhlásiť, zatvoriť prehliadač, či zmeniť IP adresu... Osobne som to takto potiahol o dva dni dlhšie na notebooku a posťahoval si ešte pár relácií na neskoršie zhliadnutie.
Screeny v prílohe (hore pred ID počet zostávajúcich predplatených dní, vpravo aktuálny čas a dátum...) ...
Ešte musím upozorniť, že pripojenie nie je na 100% stabilné (je to aj v tom porovnaní balíkov) - sťahovanie je niekedy 500kB/s (ráno) a inokedy len 20kB/s (večer) a aj pri pozeraní video niekedy začne padať.
Ten druhý deň sledovania načierno sa mi napríklad síce dalo stále sťahovať, pozerať však už asi iba 1-2 minútky - potom sa video zastavilo a musel som prepnúť na iný kanál a zase späť, čím som získal ďalšie 1-2 minúty...
Ak teda ale máte prístup k nonstop bežiacemu počítaču a stačilo by vám pomalé sťahovanie programu, ktorý by ste si predtým mohli minimálne preklikať - smelo do toho...
Písať o reláciách, ktoré sa oplatia pozerať by bola na novú tému či celý blog - ja k tým, čo som už odporúčal pridám "MONITORING" ( ニンゲン観察モニタリング ) bežiaci zvyčajne vo štvrtok večer (japonského času) na TBS... Niečo ako skrytá kamera s celebritami. Napríklad ste na karaoke s kamarátom a vedúci sa vás opýta, či by sa k vám mohli pripojiť ešte dvaja zákazníci. Neochotne súhlasíte a zrazu sa ku vám pridá ústredná dvojica z nového seriálu, čo práve beží v telke. A tá krásna herečka je tak kamarátska a nemá problém vám ani ponúknuť jedlo z paličiek rovno do úst... ... Niečo obdobné v reštaurácii a mnoho iných zaujímavých a vždy iných situácií...
« Poslední změna: 09. Prosinec 2018 - 13:14:19 od Five By Five »