akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Anketa

Tak jak?

Zájem nemám, využívám anglicky mluvící zprostředkovatele
3 (3.4%)
Zájem nemám, všechno, co chci, mi přivezou / pošlou kamarádi
0 (0%)
Zájem nemám, protože nic z Japonska nechci
5 (5.7%)
Možná bych měl(a) zájem o pár drobností
45 (51.7%)
Určitě mám zájem, s velkou pravděpodobností dlouhodobější
19 (21.8%)
Vše, co chci, si seženu sám(sama), bez zprostředkovatelů
15 (17.2%)

Celkem hlasů: 87

Autor Téma: Nákupy v Japonsku  (Přečteno 46319 krát)

adryhana a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
Re:Nákupy v Japonsku
« Odpověď #180 kdy: 09. Březen 2018 - 14:22:43 »
Pak mě ještě napadá Baby Star Ramen - takovej ten sušenej drcenej nudlovitej nesmysl, co se zobe u telky na sucho
Po tom se zkusím podívat už jen ze zvědavosti.. ^_^
(mi to připomnělo, jak sestra jako malá jedla na sucho ty čínské polívky v pytlíku, co se prodávaly v českých supermarketech..)

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #181 kdy: 09. Březen 2018 - 14:33:39 »
Jn, jenže Baby Star je ochucenej celej:) ne jen trošku

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #182 kdy: 09. Březen 2018 - 14:43:28 »
Jn, jenže Baby Star je ochucenej celej:) ne jen trošku
jj, ty čínské nudle byly "bez chuti", a dochucení jen obsahem toho malého pytlíku uvnitř.. ale už i ten obyčejný japonský Chicken Ramen je ochucený celý.. což mi připomíná, že jsem našel taky jakýsi polotovar na Chicken Ramen okonomiyaki, ale to chci nejdřív zkusit sám připravit, abych k tomu mohl sepsat nějaké instrukce, a pak to případně zalistovat do eshopu..

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #183 kdy: 10. Březen 2018 - 15:20:26 »
Dnes mi byl připomenut Lipton Sakura Tea, tak jen dávám vědět, že mám posledních 6 balení..

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #184 kdy: 12. Březen 2018 - 10:52:49 »
Zdar,

mají japonci nějaké kvalitní rumy ? Bych potřeboval jako narozeninový dárek  8).

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #185 kdy: 12. Březen 2018 - 11:37:26 »
Zdar,

mají japonci nějaké kvalitní rumy ? Bych potřeboval jako narozeninový dárek  8).
V tomhle neporadím, alkohol nepiju. Ale určitě mají, stačí se orientovat podle cen.. ^_^

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #186 kdy: 12. Březen 2018 - 12:03:01 »
mimochodem, do sladkostí jsme přidali populární Koala's March, a pak máme celou novou sekci - Nápoje, což nevím, jestli má smysl, vzhledem k hmotnosti obyčejných 0,5l drinků.. ale pokusíme se tam zalistovat nějaké zajímavosti..

Offline haens

• Sledovač
  • **
« Odpověď #187 kdy: 12. Březen 2018 - 12:18:12 »
Zdar,

našel jsem jen tohle: http://www.uisuki.com/en/rum a možná to bude i celá jejich rumová produkce. širší výběr bude určitě u whisky, která má i celkem dobrou pověst.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #188 kdy: 12. Březen 2018 - 14:31:30 »
Pak mě ještě napadá Baby Star Ramen - takovej ten sušenej drcenej nudlovitej nesmysl, co se zobe u telky na sucho
Baby Star Ramen nalezen a zalistován.. ^^

-------------------------------------------------------------------------------------------------

a kdyby někoho zajímalo, jak to vypadá v Japonsku s nabídkami práce, přidali jsme:

Job Aidem
Town Work

(ano, opravdu zdarma, nicméně hmotnost časopisů se do přepravy počítá.. ^_^)

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #189 kdy: 12. Březen 2018 - 14:33:12 »
Krutibrko to byl fofr:-)
Když mi najdeš víc příchutí, udělám zas nějakou objednávkuXD
Blbý, že mi balíček už odešel :D

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #190 kdy: 12. Březen 2018 - 14:39:25 »
Krutibrko to byl fofr:-)
Když mi najdeš víc příchutí, udělám zas nějakou objednávkuXD
Blbý, že mi balíček už odešel :D
nj.. tohle jsem vůbec neznal, tak mě nenapadlo, zalistovat to dřív.. ale předpokládám, že je to mezi zbožím stálice, takže netřeba pospíchat.. ^^ ale příchuť máme asi jen jednu. Koukal jsem ještě kolem, ale všude už nějaké jiné typy snacků..

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #191 kdy: 12. Březen 2018 - 15:03:18 »
našel jsem jen tohle: http://www.uisuki.com/en/rum a možná to bude i celá jejich rumová produkce. širší výběr bude určitě u whisky, která má i celkem dobrou pověst.

O jejich whisky vím, ale potřebuju spíš rum bo nima ruma nima šturma  8). A kámoš co má narozky je spíš rumový typ  :). Hele a jak je to vlastně s prodejem alkoholu v Japonsku bo to koupím až tam koncem dubna budu.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #192 kdy: 12. Březen 2018 - 15:12:39 »
Hele a jak je to vlastně s prodejem alkoholu v Japonsku bo to koupím až tam koncem dubna budu.
musí ti být asi 21 nebo více (já jsem o hodně starší, takže to neřeším a tím pádem si nejsem jistý) a musíš to potvrdit u kasy kliknutím na dotykové obrazovce. (obsluha tě k tomu vyzve, nebo se tě jen zeptá, a odklikne to za tebe)

případně kdybys chtěl kupovat něco speciálního z nějakého eshopu, kde berou jen karty, můžu to objednat a nechat ti to poslat na hotel..

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #193 kdy: 12. Březen 2018 - 15:20:08 »
musí ti být asi 21 nebo více (já jsem o hodně starší, takže to neřeším a tím pádem si nejsem jistý) a musíš to potvrdit u kasy kliknutím na dotykové obrazovce. (obsluha tě k tomu vyzve, nebo se tě jen zeptá, a odklikne to za tebe)

případně kdybys chtěl kupovat něco speciálního z nějakého eshopu, kde berou jen karty, můžu to objednat a nechat ti to poslat na hotel..

No jo vlastně, jak jsem tam byl v roce 2016 tak jsem na něco ťukal když jsem si kupoval na večeři plecháče. Tak to bude v pohodě.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #194 kdy: 13. Březen 2018 - 14:33:03 »
dnes přidáno:

Momiji Manju
Dorayaki Tsubuan
Kororo Bílé
Kororo Modré

Peyang Yakisoba 120g
Peyang Yakisoba 237g

Mitsuya Cider 250ml
Mitsuya Cider 500ml

================================================================

a zároveň vyhlašujeme Akci Blog Cashback.. ^_^

Citace
Máte blog s tématikou Japonska, a chcete na Vaší objednávce ušetřit? Stačí do poznámky k objednávce napsat "Akce Blog", a po doručení objednávky o ní napsat na Vašem blogu, doplnit příspěvek fotografií objednaného zboží, a odkazem na náš eshop. Odkaz na Váš příspěvek na blogu, ve kterém o objednávce píšete, nám pak pošlete mailem. Pokud bude vše v pořádku, vrátíme Vám na účet 20% z ceny objednaného zboží. Takže pokud si objednáte zboží například za 500 korun, dostanete 100 korun zpět. Sleva se netýká poštovného, ani objednávek z jiných japonských obchodů. Prosím, nežádejte o odečtení částky z dalšího nákupu u nás. Pokud ho plánujete, jsme velmi rádi, ale z administrativních důvodů je pro nás mnohem lepší poslat Vám peníze zpět na účet.

akci bych rád udržel minimálně do konce měsíce, ale uvidíme podle zájmu..