Akihabara.cz

Autor Téma: Ostrofcon  (Přečteno 3677 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Ostrofcon
« kdy: 06. Červen 2016 - 21:18:59 »
Objevila jsem, že se v Ostrově (nad Ohří) 25. a 26. 6. 2016 bude konat Ostrofcon.
Podle poutačů se jedná o první západočeský comic con. Setkání všech komiksových fanoušků, cosplay, youtubeři, Cinetube a jiné.
Na oficiálkách je už program a další informace, mimo jiné jsem našla, že by měl být vstup zdarma.
http://ostrofcon.cz/ 

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Re:Ostrofcon
« Odpověď #1 kdy: 26. Červen 2016 - 18:46:10 »
Ostrofcon je za námi, doufejme, že příští rok bude zase... protože to byla skvělá akce, organizace setkání byla s ohledem na první ročník výborná, přednášky se rovnaly velkým akcím typu Crwecon, Animefest a jiné, zajímavý doprovodný program a dobře zvolené místo Zámeckého parku a okolí, jediné co chybělo byla návštěvnost. Lidi, kde jste byli?! Konečně někdo tady na Západě Čech našel odvahu uspořádat takovou akci a my, fanoušci, je zklamali a tak doufám, že se za rok bude opakovat a vy přijdete taky. Já určitě.   

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #2 kdy: 28. Červen 2016 - 07:38:27 »
Na Ostrofcon jsem chtěl, ale místo toho jsem musel být v práci....jako u každé akce, kterou jsem chtěl letos vymést.  :(

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
« Odpověď #3 kdy: 28. Červen 2016 - 09:06:54 »
Já bohužel v té době nebyla ve Varech, takže jsem nemohla dorazit, ale doufám, že mi to vyjde příště ^_^

Offline Flash0

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 28. Červen 2016 - 11:01:49 »
Zrovna poslední víkend v Červnu je snad nejvíc akcí, určitě bych jel i z Plzně, kdyby to nebylo zrovna v tento termín :-(