Akihabara.cz

Autor Téma: Indie hra  (Přečteno 2687 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline 12vojak

• Sledovač
  • **
Indie hra
« kdy: 21. Červenec 2016 - 09:45:56 »
Zdravím,

Můj kámoš vytváří hru a dal projekt na startovači. Takže bych mu chtěl pomoct dostat ten projekt mezi lidi.

Budu rád, když se na to podíváte a přinejlepším podpoříte pokud se vám to bude líbit.

https://www.startovac.cz/projekty/fate-of-hero/

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
Re:Indie hra
« Odpověď #1 kdy: 21. Červenec 2016 - 11:10:06 »
Možná by nebylo špatné text protáhnout alespoň kontrolou pravopisu ve Wordu. Viz. například:
Citace
Ve hře se nachází spoustu skrytách místností, které vám pomohou v dalším pokračování.

Jinak chápu, že chtějí vypadat profesionálně, ale pro mě osobně svůj popis trošku přesolili. Místy to až může působit trošku úsměvně. Například termín na stránkách, že by mělo jít o herní "Herní studio", když z mého letmého pohledu jde jen o partu nadšených kamarádů, co si řekli že vytvoří nějakou hru, mi přijde trošku nadnesená. Ale možná mám jen já s daným pojmem spojené trošku jiné asociace.
Nebo například věta: "V našem projektu naleznete i slavná jména z internetového prostředí.". Jako beze srandy, já vůbec nikoho z jejich týmu lidí neznám. Možná jsou populární u nějaké cílové skupiny, ale "slavný" mi přijde moc silný slovo.
Ale dobře, možná jsem jen hnidopich. Kde by to ale chtělo 100% změnu je jejich web. Jako prezentace navenek je vždy důležitá, a ten web je vážně pěst na oko. Na netu je tolik redakčních systému zadarmo, s plno slušnými layouty rovněž zadarmo. Instalace je banální. Tudíž není ani nutnost umět programovat, tak proč to nevyužít? Ve mě osobně to evokuje otázku: "Když si nedokáží udělat, alespoň trošku slušný stránky, což dnes není nic těžkého, tak jsou si jistí, že dokáží dotáhnout do konce jejich hru, když to je mnohem náročnější?"

Ale abych nebyl furt tak negativní. Určitě je úžasný, že se banda tak mladých lidí rozhodla, že prostě udělají nějakou hru. Držím palce, ať se jim hru podaří dokončit. Osobně jsem trochu skeptický, ale to by pro ně měla být právě větší motivace danou věc dokončit. Těm dvou borcům co založili Google, taky nikdo nevěřil a nechtěl jim dělat investora, a kde jsou teď. ;-)
« Poslední změna: 21. Červenec 2016 - 11:45:51 od FaraonX »

Offline 12vojak

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 21. Červenec 2016 - 11:36:55 »
To, že je web příšerný ví a snaží se s tím něco udělat a ty slavná jméno jsou myšleny dabéři ne členové kedar soft.

A děkuji, že jsi si dal čas a odpověděl.

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Starý kořen
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #3 kdy: 21. Červenec 2016 - 11:39:56 »
ted uz jen doufat, ze umi lip delat hry nez web  ;D

co se tyce webu, tak je to prace na jedno odpoledne i s nastavenim pluginu a layoutu...

Offline 12vojak

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 21. Červenec 2016 - 11:49:58 »
ted uz jen doufat, ze umi lip delat hry nez web  ;D

co se tyce webu, tak je to prace na jedno odpoledne i s nastavenim pluginu a layoutu...
Zkoušel jsem tu hru a hledal chyby a mohu říct, že se dá hrát (Když beru ohled na to, že se stále vyvíjí). Pokud narážíš na tohle. :D