akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Ako vznikol váš nick?  (Přečteno 18837 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline anime2382

• Lolicon World love my
  • Sledovač
  • **
Ako vznikol váš nick?
« kdy: 08. Leden 2009 - 17:21:52 »
moj vznikol jednoducho, spojil som to čo mám rád. Slovo anime a datum a rok narodenia. čo vy.................... :D

« Poslední změna: 10. Prosinec 2011 - 17:03:13 od anime2382 »

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
Re: Ako vznikol váš nick?
« Odpověď #1 kdy: 08. Leden 2009 - 17:55:26 »
Můj nick má dlouhou minulost a hodně se vyvíjel. Už na základce mi říkali Bendo kvůli mému příjmení. Podtržítko (_) mno na tuhle událost nezapomenu, když se to stalo, zkráta a jednoduše podtržítko u mě vyznačuje moji sklerózu, která nemá ve vesmíru hranice. 11 úzce souvisí s podtržítkem a aneb je to taky moje oblíbené číslo.
Defkato můj nick Benda_11 je unikátní.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #2 kdy: 09. Leden 2009 - 11:38:19 »
moj nick vznikol po precitani si sagy o svete Eä(Tolkienove knihy o Stredozemy atd. - Silmarillion, Hobit, Pan Prstenov 1,2,3). V knihe Silmarillion som nasiel slovnik elfstiny a tak som si spojil slova a vznikol moj nick. Gurthfin - Gurth znamena smrt, Fin - vlas/y. To preto, ze mam cop dlhy taaakmer po pas(uz chyba len par centimetrikov) a rad bojujem... a niekde som videl, ako postava vyuziva svoje vlasy v boji... tak to je pribeh mojho nicku...

Offline Mistr BuBak

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 09. Leden 2009 - 18:10:00 »
No, tenhle nick vznikal hodně dlouho a měl hlavně na muj vkus hodně fázi.

1. V šesté třídě jsem šel na karneval za malého, tlustého černouška a když jsem se vracel domu potkal jsem známeho, který byl zkouřený a začal si zpívat tu písničku "černoušek Bubu" ... pak to samozdřejmě všem vykládal a nějak se to uchytilo a zůstalo to.

2. Náš příběh se posune do doby před pár lety, kdy jsme měli LAN-party a hráli jsme MOHAA (mapu: The Crossroad nebo The Bridge už nevím název) a trošíčku jsem měl převahu (65 zabití 0 smrtí) tak se kámoš nasral a začal nadávat, cituji: "Ty zku***ný bubáku!" (snad jen ty hvězdičky tam nebyly) a nějak se mi to zalíbilo (Bubáku, ne to zku***ný :) )

3. Pak přišlo období meho klanového působení ve Vietcongu (ikdyž pod jiným nickem než Bubák), pak se klan rozpadl a začal sem hrát už jen tak for fun a tak sem si nějak přidal před nick Mistr (ne že bych se chválil, ale docela mi to šlo, teď bych netrefil už ani stojicího hráče :) )

4. Pak přišlo Mistrovství republiky ve stolní hře Mega Knight a při vypisování karty jsem udělal už jen estetickou změnu a to jen tak, že jsem zvětšil druhé "B"

Takže finální poboda se vyvíjela přibližně 5 let. Sem tam, jsem si tam přidal pomlčku, sem tam ji ubral ... ale teď už to neměním a zustává to už jen Mistr BuBak

Offline Xellos

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #4 kdy: 11. Leden 2009 - 00:08:55 »
U mě stačí když se podíváte na anime Slayers.

Offline Teonas

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 18. Květen 2009 - 23:18:07 »
Až moc jsem koukal na Stargate a tak něják se mi zalíbilo tohle slovo :D

Offline Sakaiy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #6 kdy: 18. Květen 2009 - 23:57:20 »
Môj nick vznikol veľmi jednoducho. Keď som bol ešte menší začal som hrať Counter Strike 1.5 a potreboval som nick, ktorý by vzbudzoval rešpekt (vtedy mi ľahko napadlo toto) a tento nick stále niekde používam najmä na fórach (nebojte, nemám žiadne diktátorske sklony)

Offline KeNaCo

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 18. Leden 2010 - 00:45:50 »
po prichode na strednu som spoznal anime a mangu.. a tak som si vytvoril tento nick
Ke - podla oblubenych postav Keichi Morisato a Keitaro Urashima
Na - Naruto, prve anime, ktore som videl
Co - Cowboy Beebop prva manga, ktoru som cital
a tak vznikol KeNaCo[kenako] ... a na svete ma toto meno len par ludi, takze som unikatny..

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #8 kdy: 18. Leden 2010 - 05:10:09 »
Jak vzniknul můj nick? :D
Tomu bylo tak, že jsem byl a ještě pořád jsem milovníkem mytologie. Ať už to byla řecká, severská nebo taky z Egypta.
Tak vznikla moje alfa verze Thor ... No a protože se po světě potulovalo dost Thorů, tak jsem se rozhodl, že se trochu odliším, přidal jsem malé "r"
To jest můj vznik. :D
Samosebou mám ještě další alternativy své přezdívky.
Ta herní je thorrracek nebo i t.thorr
Tutu přezdívku užívám už 12let a budu i nadále! XD
All Hail Chika!

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #9 kdy: 18. Leden 2010 - 14:06:22 »
Normálně.

Na střední škole jsme hráli "hry na hrdiny" a znamý tam měl zloděje jménem MorGar, a tak jsem mu tenhle nick "vypůjčil" a od té doby ho používám.
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #10 kdy: 18. Leden 2010 - 14:37:15 »
no, muj nick se zacal vyvijet asi pred deseti lety...

v te dobe jsem potreboval cislo na nejaku blost tak jsem vybral 7, ale samotna mi pripadala divna tak jsem pridal 2 a bylo to....

Pred 2 roky jsem potkal na tabore Lilly, ktera me rok na to, na tom samem tabore, pridelila Gaaru (bo jsem tak trochu vypadal). Jsme tam byla takova particka narutofilu :D

no a odtud Gaara27

Offline Orochi

• Nováček
  • *
« Odpověď #11 kdy: 18. Leden 2010 - 16:47:51 »
Orochi nema nic spolecnyho s Orochimaru jak si skoro vsichni mylne domnivaji. Proste a jednoduse je to japonský osmihlavy had Yamata-no-Orochi zkracene jen Orochi. No tak dobra tak trochu me inspiroval stejnojmeny typek s kosou ve hre Warriors Orochi. Ale to prvni je lepsi :D

Offline Xellos

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #12 kdy: 18. Leden 2010 - 17:29:59 »
Yamata-no-Orochi
:D :D :D Pokud jsi neviděl Krále Šamanů, tak se na něj radši podívej.

Offline macros

• Nováček
  • *
« Odpověď #13 kdy: 18. Leden 2010 - 20:00:04 »
Muj vznikl z knih meho oblibeneho autora fantasy.
Macros od Macros the Black a Silverhawk z názvu mé oblíbené knihy Talon of the Silverhawk.
A tak se zrodil pseudonym Macros Silverhawk.

Offline Orochi

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 19. Leden 2010 - 16:23:33 »
:D :D :D Pokud jsi neviděl Krále Šamanů, tak se na něj radši podívej.
tak ten jsem videl :D pouziva ho jako ducha myslim ze se jmenuje Ryu nebo Ryo nebo nejak tak :D