akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Ako vznikol váš nick?  (Přečteno 17807 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Maniacek

• Nováček
  • *
  • Narodit Žít Umirat Umřit
Re:Ako vznikol váš nick?
« Odpověď #30 kdy: 29. Říjen 2012 - 14:48:54 »
tak u me to taky nesouvisi vubec s otaku tenhle nick co mam pouzivam od 9 let a pouzivat porad budu vsude i kdyz hodne lidi se snazi ho pouzit rychlej (mala sance vsude jsem a vsude budu  :P ) a jinak vznikl diky tomu ze v 7letech jsem nevedel jak se pise Gemstr (anglicky ani doted to nejak neresim :D ) a zaclo mi pak vadit ze to mam  blbe napsane tak jsem diky par pokusum zjistil kdyz neco hraju a nebo nekde jsem tak to znamena ze jsem do toho uplny Maniak :D a tak vznikl Maniacek (je to peknej rozstomilej nick :) )

Offline Cbr

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 29. Říjen 2012 - 17:27:52 »
V době kdy byli nicky ve hrách omezeny na 3 znaky (těžkej pravěk, já vím :-) ) to vzniklo jako zkratka Cobra - prostě jsem vynechal samohlásky a bylo. :-) Když jsem hrával aktivně Quake III s klanem tak to bylo docela vtipné, protože klan se jmenoval Cyber a zkratku měl Cbr takže výsledek byl [Cbr] Cbr  ;D

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #32 kdy: 29. Říjen 2012 - 19:40:32 »
No, já si můj nick nevymyslel... Jedná se o mou přezdívku ze střední, která mi byla dána osudem... To jak vznikla je celkem jednoduché... Když jsem přišel na střední, tak jsem (bůh ví proč) všem něčím připomínal araba... A protože to bylo v roce 2001 a přišlo 11. září, tak mi hned začali říkat Afgánec (další jako Terorista nebo Usáma se neuchytili ani zdaleka tolik, jako tato)... Pro přezdívku to bylo ale moc dlouhé, tak to brzy všichni začali zkracovat na Afgy... Tato přezdívka se rozmohla na tolik, že mě tak potom oslovovali běžně i učitelé... Od té doby ji používám naprosto všude a ve všem... Jen by mě zajímalo, zda si vůbec někdo z bývalích kantorů a spolužáků pamatuje mé pravé jméno...  ;D

Nicméně s tím arabem asi měli pravdu, protože jen co jsem přišel na vejšku, tak aniž bych tuto story kdekoliv řekl, než jsem se nadál, všichni mi hned říkali Ahmed...  :-\

« Poslední změna: 29. Říjen 2012 - 21:40:08 od Afgy »
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Garkin

• Otaku
« Odpověď #33 kdy: 30. Říjen 2012 - 04:23:29 »
Vim presne, ze to bylo kdyz jsem si zakladal ucet na ICQ (v roce 1997). Nenapadalo me jaky nick zvolit a tak jsem sahl do police, nahodne vylosoval nedavno doctenou knihu (R. Asprin - Dalsi prima mytus) a hned na prvni strance mi padlo do oka jmeno carodeje a ucitele hlavniho hrdiny - Garkin. Od te doby tenhle nick pouzivam temer vsude.

Offline Hito

• Otaku
« Odpověď #34 kdy: 30. Říjen 2012 - 16:24:20 »
hmmm... já si pomatuju že to mělo dočinění něco s japonštinou a mojim přijmením Vlček , nwm prostě Hito

Offline Monoxid

• „Dokonalý řád by změnil svět v pohřebiště.“
  • Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 30. Říjen 2012 - 16:38:07 »
Chemická... o l y m p i á d a  :-[

Offline flanky

• Nováček
  • *
« Odpověď #36 kdy: 30. Říjen 2012 - 20:45:12 »
Já jsem chtěl něco jedinečného, tak jsem si hrál a hrál, až jsem přišel na to, co má za nick několik desítek lidí. ;D Ale přišel jsem na to sám.  ;)

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #37 kdy: 30. Říjen 2012 - 21:29:30 »
jak vzniknul ?  ;D

snadno, já se tak jmenuju.  :)

Offline Xangi

• Nováček
  • *
« Odpověď #38 kdy: 30. Říjen 2012 - 21:47:26 »
No můj nick vznikl docela prostě:)...

Asi před 4 lety jsem byla strašně závislá na jedné MMORPG hře (Mu-online) a nevěděla jsem, co za přezdívku si zvolit. No... tak nejprve to bylo něco jako BaRusHQa a také další kecy (doteď nechápu, jak se mi to mohlo líbit)... No nicméně hrála tam se mnou jedná osůbka, která se jmenovala Angela, to jméno jsem si strašně zamilovala... A tak jsem ho začala používat taky:D...

Z Angely, jelikož mi přišlo, že to není vůbec originální jméno a má ho strašná fůra lidí, jsem potom vymyslela Angiii... nějakou dobu jsem ho používala, a pak ani nevím proč, jsem k němu přidala na začátek "X" a ubrala pár "i".... a vzniklo Xangi (Xendži)... :)
« Poslední změna: 30. Říjen 2012 - 21:51:19 od Xangi »

Offline Tess Aya

• Nováček
  • *
« Odpověď #39 kdy: 21. Listopad 2012 - 05:51:30 »
No, nevím jestli příběh mé přezdívky bude tak zajímavý jako u ostatních, ale bylo to tak nějak takhle:

Jmenuju se Tereza a někdy od 10 let jsem chodila na lide.cz na chaty a na fora. V tý době jsem si dávala jako nicky různý variace mýho jména. Tam jsem tuším měla Terciiisek  :D Když mi bylo asi 13 tak jsem na jednom fóru našla odkaz na kalendář amerických jmen. Podívala jsem se, kdo má svátek 15. října (můj svátek) a řekla si, že bych mohla jedno z těch jmen použít jako přezdívku. Nejvíce se mi líbilo Tess. Tak jsem si na lide.cz chtěla změnit nick na Tess, ale to už někdo měl, tak jsem za to přidala .lalala :D hodně stupidní.. bylo to první co mě napadlo.

Od té doby mě všichni znají jako Tess. Kamarádi z fór, otaku a i spolužáci ze střední. Používám to všude a pokud je někde zabraný Tess, tak k tomu něco přidám. Zde to je Aya, což je jméno, které mi vyšlo na facebooku v nějakým z těch testů jaké by bylo moje jméno v japonštině. Můžete mě potkat taky jako Tess.Gumi (Gumi je Vocaloid, kterého cosplayuji), jako Tessinku, Tessátko atd.

Pokud by jste mě někdy hledali v nějaký hře, tak tam mám většinou jako main charakter postavu se jménem Nikolaos, což je postava z knihy od Laurell K. Hamilton - Provinilé slasti (série knih o Anitě Blake, kde se Nikolaos objeví jen v první knize a je to 1000 let stará upírka, která je hrozná mrcha a vypadá tak na 13 let :D )

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #40 kdy: 22. Listopad 2012 - 00:34:10 »
původ
...
když jsem v deseti letech vstoupil do skautu, psal jsem si zápisník a dle díla "Nováček bubáček píše deník" od Foglara mi dali přezdívku Bubák. Po deseti, nebo patnácti letech, když jsem se dostal k anime, jsem zkusil zadat Bubák, ale bylo to obsazené, a tak jsem si říkal že už jsem vyrostl (věkem) a jsem i celkem vysoký. Odtud velký. A od té doby to používám.

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #41 kdy: 22. Listopad 2012 - 00:57:54 »
Hľadal som niečo originále preto čitaj môj nick odzadu   ;)

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #42 kdy: 07. Květen 2013 - 22:14:02 »
Mohli bychom trošku oživit tohle téma ne? ;D
U některých lidí mě původ nicku docela zajima ::)
(A neřeknu u koho, ještě by si všimli stalkingu tak pssst)

Můj nick je jméno jedné z mých sedmi osobností (v MMORPG používám všechny - Destruktorix, Sequana, Drachenfels a jiné a další... Něco jsou názvy z knih, něco jména, která jsem pochytila, dostala, nebo si přivlastnila na různých keltských sešlostech)

Přímo Kroana pak znamená koruna a je to jméno jedné vlkodlačice z knížky Vlčice. Vřele doporučuju ;D Bohužel se to na mně podepsalo a dodneška vyju na měsíc a upřednostňuji anime, kde mají lidé JAKÉKOLIV zvířecí uši.

Offline Y-L-F

• Nováček
  • *
« Odpověď #43 kdy: 07. Květen 2013 - 22:38:18 »
O původu mého nicku raději pomlčím :D (Ti, co viděli Heroic Age, ví)
« Poslední změna: 07. Květen 2013 - 22:40:05 od YutiLaFan »

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #44 kdy: 07. Květen 2013 - 22:44:36 »
O původu mého nicku raději pomlčím :D (Ti, co viděli Heroic Age, ví)

si členem kmene Silver, máš tak možnost vytvořit duchovní projekce sama sebe a taky schopnost teleportace.