akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Čo sa nám tým snažia povedať?  (Přečteno 1770 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
Čo sa nám tým snažia povedať?
« kdy: 24. Září 2016 - 13:52:33 »
Typická scéna z anime so školáčkami v hlavnej úlohe. Neznámi ľudia oslovia na verejnosti skupinu školáčok, predstavia sa ako zamestnanci modelingovej agentúry a chcú si ich fotiť. A školáčky samozrejme súhlasia (niekedy s nadšením, inokedy po dlhom prehováraní) aj napriek tomu, že tam nepadne ani slovo a honoráre. Nasleduje séria still-shotov hrdiniek väčšinou v plavkách ale nie vždy.

Úprimne nechápem význam týchto scén v anime. Keď je to s plavkami, tak sa to ešte dá pochopiť ako fanservis ale to by podľa mňa postačila beach/pool episode. Ten lov na náhodné školáčky a ich fotenie mi proste nejde do hlavy.

To mi chce niekto povedať, že v Japonsku modelingové agentúry lovia na ulici školáčky? V Japonsku, kde sú ľudia takí paranoidní, že volajú políciu na nič netušiacich nevinných ľudí a zmätených, dezorientovaných cudzincov?
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline fratisek

• Nováček
  • *
Re:Čo sa nám tým snažia povedať?
« Odpověď #1 kdy: 24. Září 2016 - 14:04:37 »
Nic, je to sen. Nereálné a proto lepší než skutečnost. 2D je lepší než 3D (jen občas jim to ujede moc daleko od reality a pak je to nudné a špatné)

Offline p3rsh1ng

• sledovací systém
  • Veterán
  • HOWGH!
« Odpověď #2 kdy: 24. Září 2016 - 14:13:56 »
Nereálné a proto lepší než skutečnost.
Takže ak by si sa z ničoho nič premenil na hromadu ho**en, tak by to bolo lepšie ako skutočnosť? Lebo to mi tiež nepríde moc reálne :D

Sorry za OT
Prosím už mi nedávajte karmu. NIJAKÚ
O o

Offline fratisek

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 24. Září 2016 - 14:19:28 »
To by byl ten případ kde to sklouzlo moc daleko.  :-\  Ale něco jako, že bych se proměnil v inteligentního bišíka...