akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Japonské (a Kórejské) televízie dostupné zdarma na Slovensku a Česku (webtv, …)  (Přečteno 11722 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline bajka28

• Sledovač
  • **
tu je dobrý web https://dsgstng.com/ kde treba iba požiadať o pozvánku a máte prístup k Anime v HD... táto stránka zaručuje prístup k Anime staniciam či už Tokyo MX alebo BS 11 /všetky japonské anime stanice!/ len treba požiadať o pozvánku!!! bohužiaľ už 3 týždne mi neodpísali a čakám tiež na pozvánku ak niekomu príde skôr tak mi prosím napíšte spravu ďakujem...  :'(  :'(

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
Třeba by jednoduchost daného řešení zaujala,  :-[  takže možná by jednoduchý návod způsobil více pozornosti než že daná možnost je  ;)
OK:

http://xcx.4fan.cz/jak-sledovat-televizi-na-pocitaci-snadne-a-jednoduse-dvb-t-t2-c/

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
Díky ;)

Offline bajka28

• Sledovač
  • **
Asi o tom neviete ale https://dsgstng.com/ vysiela ale na VK.com a zadarmo!!! takže môžete sledovať Japonské anime či od Tokyo MX alebo dalších staníc na VK.com len treba na VK najsť presné vysielanie... nevysielajú každý deň... alebo ano to neviem ale viem že vysielajú dnes!  8) toť vše čo som zistil...  ;)  ;) a čakám na SAO: Alicization aby som bol presný...  8)  8)

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
Predplatné japonských tv a chyba, ktorá sa dá využiť

Ak chcete pozerať na Slovensku alebo Česku japonské televízie legálne, jediná možnosť je asi predplatiť si niektorý balík od Japan Net TV:
https://japannettv.com/wpshop/index.php/product-comparison-table/
Odporúčam ISakuraPro - možnosť sťahovania videa a pozerať aj vo windowse... Po zaplatení vám príde mail s kódom, registrujete sa v aplikácii cez android kde uvidíte svoje ID a potom sa môžete prihlásiť cez prehliadač vo windows na adrese:
http://webtv.jptvpro.net/

Ja som si chcel pozrieť (a stiahnuť) jeden divadelný záznam z prémiového kanálu a tak som si na 3 dni cez paypal predplatil za 4$ ISakuraProPlus.
A teraz sa dostávam k tej chybe, ktorá sa dá využiť... Už predtým som skúšal 3 dni aj ISakuraProMini a všimol si niečo, čo sa mi teraz potvrdilo.
Ak pozeráte na PC cez internetový prehliadač (konkrétne u mňa Firefox) a necháte stránku bežať aj počas končenia a po skončení predplatného - stále môžete pozerať aj sťahovať. Len sa nesmiete odhlásiť, zatvoriť prehliadač, či zmeniť IP adresu... Osobne som to takto potiahol o dva dni dlhšie na notebooku a posťahoval si ešte pár relácií na neskoršie zhliadnutie.
Screeny v prílohe (hore pred ID počet zostávajúcich predplatených dní, vpravo aktuálny čas a dátum...) ...
Ešte musím upozorniť, že pripojenie nie je na 100% stabilné (je to aj v tom porovnaní balíkov) - sťahovanie je niekedy 500kB/s (ráno) a inokedy len 20kB/s (večer) a aj pri pozeraní video niekedy začne padať.
Ten druhý deň sledovania načierno sa mi napríklad síce dalo stále sťahovať, pozerať však už asi iba 1-2 minútky - potom sa video zastavilo a musel som prepnúť na iný kanál a zase späť, čím som získal ďalšie 1-2 minúty...
Ak teda ale máte prístup k nonstop bežiacemu počítaču a stačilo by vám pomalé sťahovanie programu, ktorý by ste si predtým mohli minimálne preklikať - smelo do toho...
Písať o reláciách, ktoré sa oplatia pozerať by bola na novú tému či celý blog - ja k tým, čo som už odporúčal pridám "MONITORING" ( ニンゲン観察モニタリング ) bežiaci zvyčajne vo štvrtok večer (japonského času) na TBS... Niečo ako skrytá kamera s celebritami. Napríklad ste na karaoke s kamarátom a vedúci sa vás opýta, či by sa k vám mohli pripojiť ešte dvaja zákazníci. Neochotne súhlasíte a zrazu sa ku vám pridá ústredná dvojica z nového seriálu, čo práve beží v telke. A tá krásna herečka je tak kamarátska a nemá problém vám ani ponúknuť jedlo z paličiek rovno do úst... ... Niečo obdobné v reštaurácii a mnoho iných zaujímavých a vždy iných situácií...
« Poslední změna: 09. Prosinec 2018 - 13:14:19 od Five By Five »

Offline Fujiri

• Nováček
  • *
Chjooo, krome Fuji TV jsou vsechny kanaly zase blokle nebo smazane. T_T

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
Chjooo, krome Fuji TV jsou vsechny kanaly zase blokle nebo smazane. T_T
Už som tie linky na prvej strane znovu obnovil a sú na čas funkčné.
Keď zase na dlhšie vypadnú a ja si to nevšimnem - upozornite ma cez túto tému alebo aj mailom a postarám sa o to...

PS: Pravdu povediac som veľa svojich obľúbených relácií nestíhal, alebo nemohol pozerať v priamom prenose, tak som si od nového roku predplatil na 12 mesiacov to iSakuraPro aj s 2-týždňovým archívom a preto tie linky už pravidelne nekontrolujem...

Offline Fujiri

• Nováček
  • *
Už som tie linky na prvej strane znovu obnovil a sú na čas funkčné.

Díky moc, si zlatý!
Já na to taky nekoukám pořád, ale zrovna jsem chtěla a skoro nic nefungovalo. Až to zase nepůjde, dám ti sem nebo na ten mail vědět  :)

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
Čínské stanice FTA, včetně filmové Hollywood HD
https://www.parabola.cz/zpravicky/31764/cinske-stanice-fta-vcetne-filmove-hollywood-hd/

Ze satelitu Eutelsat 21B je možné přijímat dočasně volné vysílání zajímavého balíku čínských programů (...)

Multiplex obsahuje i několik stanic čínské centrální televizní společnosti CCTV - konkrétně CCTV 1 HD, CCTV 2 HD, CCTV 3, CCTV 4 Europe HD, CCTV 5, CCTV 5+ HD, CCTV 8, CCTV 13 a CCTV 14. Většina z nich se běžně do Evropy nevysílá FTA. Takže mají diváci v Evropě jedinečnou možnost poznat národní kanály CCTV.

FTA = Free to Air, tedy nezakodovane

Offline Five By Five

• Sledovač
  • **
V prvom príspevku som vedľa odkazov na jednotlivé stanice pridal aj odkazy na stránky z ich programom (v japončine)
Ku času vysielania treba odpočítať časový posun -8 hodín (v lete iba 7) a prirátať internetové oneskorenie cca +3 minúty...
Tiež som do prílohy (v prvom aj tomto príspevku) vložil textový súbor s mnou odporúčanými reláciami (relácia môže týždeň vynechať alebo zmeniť čas - väčšinou ale všetko začína na minútu presne podľa plánu)...

Nasleduje krátky popis niektorých z nich...
Jediný seriál v mojom zozname je DASADA - zábavný počin s očarujúcimi členkami Hinatazaka46...
Pravidelné zábavné relácie s členkami skupín končiacich 46 bežia v nedeľu večer a s EN titulkami sú potom napríklad aj TU
VÍKEND:
- nedeľa Nippon イッテQ! 19:58 - zábavná cestovná relácia s rôznymi komikmi, ktorých reportáže sa striedajú - jeden napodobňuje videá z YouTube, ďalší svojou lámanou angličtinou "obťažuje" miestnych, iná zase predvádza tie najbláznivejšie aktivity, ktoré sa v danej krajine dajú...
- sobota TBS zábava so športovcami 18:55 - dve hodiny športovej zábavy, najprv výzvy pre športovcov a potom súťaž v štúdiu proti zabávačom...
- sobota Fuji 19:00 dokkiri GP / 99 stien - kanadské žartíky na celebritách / alebo súťaž v ktorej si sami vyberiete ľubovoľnú tému, no musíte v nej poraziť ďalších 99 súťažiacich...
SÚŤAŽE: (zábavné, s celebritami, hlavná výhra je nejaká drahá pochúťka PO a UT, dobrý pocit ŠT alebo aj peniaze ST a PI, no tie takmer nikdy nevyhrajú)
- pondelok Fuji nep_league 19:00~20:00
- utorok Fuji súťaž 7 proti 7 20:00
- streda Asahi Cream Quiz Miracle 9 20:00 - v tejto viem asi najčastejšie (občas) aj ja správne odpovede...
- štvrtok Fuji VS嵐 zábavná súťaž končiaca bowlingom 19:00
- piatok Nippon Kuizu! ste múdrejší než piatak? 19:00
...
« Poslední změna: 10. Únor 2020 - 18:51:12 od Five By Five »