Akihabara.cz

Autor Téma: Anime na steamu  (Přečteno 186 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Alc4tr4zCz

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Anime na steamu
« kdy: 01. Duben 2017 - 16:41:05 »
Nevím jestli si to někdo všiml, ale právě jsem zjistil že na steamu se dá koupit anime. Má už někdo zkušenosti?

Offline Tsubame

• Moderátor
  • Sledovač
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
Re:Anime na steamu
« Odpověď #1 kdy: 01. Duben 2017 - 17:22:21 »
Taky to pro mě byla včera novinka. Zdá se, že Steam má smlouvu s Crunchyrollem a některé série se rozhodli distribuovat takto. Nevím jak to bude dál a jestli budou nabídku rozšiřovat. Těch sérií není mnoho, jsou to hlavně nejpopulárnější věci z minulého roku.

Jak to probíhá:

Buď se koupí epizoda, nebo celá sezóna. Předpokládám, že ceny fungují stejně jako s herními bundly. Tj, když koupíte jen jednu epizodu a pak se rozhodnete dokoupit zbytek anime, cena celé sezóny se sníží o to, co vlastníte.

Ve Steam knihovně svá koupená anime najdete na pod záložkou videa.

Anime nevlastníte fyzicky, ale vlastníte doživotní stream série. Není tu žádné stahování epizod, připojení k internetu je povinnost pokud se chcete kdykoliv dívat. Můžete spustit okamžitě po zakoupení.

Vzhledem k tomu, jak Steam funguje předpokládám, že pokud anime budete vlastnit a Crunchyroll/Steam přijde o licenci k němu, pořád bude k dispozici si ho znovu pustit pro ty, kteří ho koupili, ale už nebude možnost jej koupit.

Maximální rozlišení je 1080p. Přehrává se ve Steam Video Playeru. Všechny série na které jsem koukala byly v japonštině s anglickými titulky. Jestli existuje způsob vložení jiných titulků netuším.

Nenapadá mě už nic dalšího, co by se ještě dalo dodat. :D