Akihabara.cz

Autor Téma: Aki na SSL  (Přečteno 1549 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské
  • Hentai master in the world
    • Zobrazit profil
    • Benda_11
Aki na SSL
« kdy: 29. Březen 2017 - 21:23:13 »
V dnešním dni jsem přepnul Akihabaru do SSL módu. Nyní by se měl na všech stránkách Akihabary zobrazovat v adresní liště prohlížeče zelený zámeček o zabezpečeném připojení.

Pokud tomu tak není a někde se zobrazuje pouze oranžový zámeček nebo dokonce stránka hlásí problém s certifikátem urgentně to nahlašte. Stačí když sem pošlete screen obrazovky a adresu stránky, kde problém vznikl. VB se bude snažit vše vyřešit. Jediné co hlásit nemusíte jsou stránky fóra, kde se mohou vyskytovat vložené obrázky z nezabezpečených stránek a z toho důvodu se místo zeleného zámku zobrazí oranžový. Toto opravdu nebudeme a ani nehodláme opravovat. Leda že by odkazovaný např obrázek se nacházel na serveru Akihabary.

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
Re:Aki na SSL
« Odpověď #1 kdy: 29. Březen 2017 - 21:43:51 »
Nevím, jestli jsem to pochopila dobře, ale zkoušela jsem u doramy několik profilů seriálů a u všech mi to hlásí nezabezpečené připojení (černý zámeček a oranžový výstražný trojúhelník). Takže ty obrázky asi zlobí všude a ne jenom tady na fóru.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline 8B3CE273

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Březen 2017 - 05:59:06 »
Po celé aki jakýkoliv odkaz na akihabara.cz/js/ a akihabara.cz/global-menu, dělá to na všech portálech
« Poslední změna: 30. Březen 2017 - 06:01:37 od 8B3CE273 »

Offline shade

• Nováček
  • *
  • Vraad
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Březen 2017 - 23:08:19 »
portaly snime s manga mi idu v pohode (test: hlavna stranka, par diel a skupin), u ostatnych portaloch je hlavna stranka ok ale uz u daneho dila, skupiny, osobnosti... ukazuje ako nezabezpecene pripojenie
pouzity prehliadac: mozilla firefox
Knihy jsou vědění. Ve vědění je síla. Síla je energie. Energie je hmota. A hmota zakřivuje prostor. Takový balík knih, to je taková menší černá díra. Kdo se do ní ponoří, je ztracen navěky.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #4 kdy: 06. Duben 2017 - 12:03:31 »
teď už by mělo být ssl všude