Akihabara.cz

Autor Téma: Rozdiel medzi Love Live! School Idol Project a Love Live! Sunshine!!  (Přečteno 1339 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline JacobSteven

• Otaku
Zdravím, vedel by mi niekto presnejšie povedať rozdiel medzi anime: http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9271 a http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=11878?
Love Live! School Idol Project prvú aj druhú sériu som videl, ale teraz som narazil, že bude druhá séria anime Love Live! Sunshine!! a prvú som nevidel, tak by ma zaujímalo tieto anime sú identické len v každom sú iné postavy by sa dalo povedať? Lebo názvy sú úplne podobné a čo som pozeral vydavateľ je tiež ten istý. Predom ďakujem za objasnenie.

Offline 8B3CE273

• Otaku
Re:Rozdiel medzi Love Live! School Idol Project a Love Live! Sunshine!!
« Odpověď #1 kdy: 22. Červen 2017 - 15:25:05 »
Sunshine je spinoff School Idol Project. Mezi seriály moc velký rozdíl není, sice tam jsou jiné postavy a zasazení, ale příběh i charaktery jsou velmi podobné původnímu seriálu.

Offline VitekS

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 22. Červen 2017 - 17:23:23 »
ještě bych dodal že Sunshine se odehrává zhruba 5 let po konci Love Live a řekl bych že tam jsou lepší postavy

Offline JacobSteven

• Otaku
« Odpověď #3 kdy: 25. Červen 2017 - 19:36:46 »
Vďaka za odpovede, začal som to pozerať, a akože celkom ma prekvapuje, že tvorcovia takéto anime spravili, pretože je to proste dalo by sa povedať to isté, len inak vyzerajú postavy ale osobnosti majú také isté, len sa to odohráva asi niekde na dedine, ale je to vlastne dalo by sa povedať že aj pokračovanie kde vlastne z prvej série idoly čo boli sú vzormi pre tieto nové postavy. Možno celé toto také "pokračovanie" je možno iba dôvod, že starší Love Live proste pokračovanie už nemalo byť aké tak spravili niečo takéto.

Offline TimotejDragonson

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 25. Červen 2017 - 20:20:19 »
"Možno celé toto také "pokračovanie" je možno iba dôvod, že starší Love Live proste pokračovanie už nemalo byť aké tak spravili niečo takéto." Pochopiteľne, pôvodné LL malo zakončenie ako si zaslúži. Plné emócií. Takto môžu pokračovať v tomto výbornom seriály ďalej, pretože to stojí zato. Osobnosti majú také isté? Pozeraj radšej pozornejšie...Tvorcovia sa hlavne snažia zachovať prvky ktoré boli na LL milované, no zároveň inovovať (a kombinovať nostalgiu s novým príbehom sa im zatiaľ darí, nech 2. séria bude rovnako úžasná jak v pôvodnom LL).