akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Budoucí vývoj Shiraie?  (Přečteno 8250 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline patrik1177

• Nováček
  • *
Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« Odpověď #15 kdy: 01. Leden 2018 - 11:46:27 »
Tak pokud to byl jeho web, tak si s ním může dělat co chce, ne?

Taky nechápu některé lidi jak si budou ještě rozkazovat. Já kdybych byl vlastníkem webu a chtěl bych udělat takové žměny, tak bych je prostě udělal a všechny bych měl uprdele. Tohle mi přijde jako největší drzost když někdo rozkazuje vlastníkovi webu... třeba i tady, vlastníkem je VelkyBubak a může si dělat co chce... a to že lidé s tím mají problém ho zajímat nemusí... ani mě by to nezajímalo.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #16 kdy: 01. Leden 2018 - 11:48:09 »
...
Ty seš ale "jelito".

Je to jeho web a on si s ním může dělat co chce.

Ps. Pořád ještě čekám na tvé překlady, jak jsi mi kdysi slíbil, abych se na ně mohl podívat a zhodnotit, jak překládáš, když ostatní jen kritizuješ a všechno musí být podle tebe.
« Poslední změna: 01. Leden 2018 - 11:51:04 od MorGar »
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
« Odpověď #17 kdy: 01. Leden 2018 - 15:28:24 »
... takže teď je to jen stránka kde se dá o anime mluvit, ale takových je hromada... takže nevím jaký další obsah nabídnou, aby tam někdo měl důvod potom ještě chodit...
Tak to je přece jasný. Pro mladší rozjedou kurzy angličtiny, a pro starší kurzy japonštiny:
Citace
A dnes si prosvištíme užitečné věty "Kde to jsem? Co jsem zač? Nic nechápu."
Koko wa doko? Wataši wa dare? Nani mo wakaranai.
A teď v Okinawském dialektu
Koko wa doko? Wataši wa dareh? Nani mo wahkahnai.

A příště si prosvištíme, jak se zeptat kde je záchod.  ;)

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
« Odpověď #18 kdy: 01. Leden 2018 - 15:54:05 »
Tohle je krásný příklad toho jak se šíří panika  ::)  Někdo vypustí informaci, a když se jí chytí dostatek lidí už to jede jako vlna.

Navíc se všichni odkazují na ono tak trochu "pofiderní video" a diskuzi tady na Aki ::)

Offline reintgen

• Nováček
  • *
« Odpověď #19 kdy: 01. Leden 2018 - 15:57:50 »
.. zhulákal co si to dovoluje..
Kdyby mi tam došel takový fracek a začal si dovolovat, tak jediné čeho by se dočkal by byl ban. Je to jeho web, ty mu do toho nemáš vůbec co kecat, ať si s tím dělá co chce.

Offline Orgez

• Sledovač
  • **
« Odpověď #20 kdy: 01. Leden 2018 - 16:03:13 »
Tohle je krásný příklad toho jak se šíří panika  ::)  Někdo vypustí informaci, a když se jí chytí dostatek lidí už to jede jako vlna.

Navíc se všichni odkazují na ono tak trochu "pofiderní video" a diskuzi tady na Aki ::)

Tak pokud nepřekládáš a nejsi ve skupině, tak je mi naprosto jasný, že tebe nic netrápí. Navíc co furt máte s tou panikou? Je na každym jak si každý naloží se svými překlady. Jinak to "pofiderní" video má aspoň hlavu a patu narozdíl od komentů po netu kdy někdo napíše že je to hoax a nazdar.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #21 kdy: 01. Leden 2018 - 16:21:04 »
Čím pofiderní video? Můžeš uvést nějaký příklad?
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
« Odpověď #22 kdy: 01. Leden 2018 - 17:15:22 »
Orgez - před x roky jsem překládal, takže vím co to je neboj. Nicméně tu paniku jsem myslel - rušení a mazání překladů a další hurá akce (ať si za to doplní každý to svoje).

MorGar - Ano, autor se na danou věc snažil připravit a uvedl například ty pokuty to je fanj. Nicméně z videa je jasné, že tomu zase tak moc času nedal a ty "právní stanoviska" to je kapitola sama pro sebe...

PS: Pokud si vzpomínám, tak jste všude avizovali, že od 1.1. musí být vše smazáno jinak nás postihne "trest z hůry"  ::)

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #23 kdy: 01. Leden 2018 - 17:51:52 »
...
Ptal jsem se, čím je video pofidérní? Mohu tě ubezpečit, že autor videu dal dost času a hodně si toho nastudoval. A ty jsi právník?

Offline Dodeskaden

• Sledovač
  • **
  • Aha
« Odpověď #24 kdy: 01. Leden 2018 - 19:07:50 »
Co na to říct, ani Shirai tu nemůže být věčně, stejně jako člověk nemůže být donekonečna zapálený do jedné věci. Nám ostatním nezbývá nic jiného, než poděkovat za dosavadní "servis" a přežít dobu chaosu, během které zase někdo "smontuje" něco podobného Shirai ve svém počítači. ;)

Offline excharlie

• Nováček
  • *
« Odpověď #25 kdy: 01. Leden 2018 - 19:34:43 »
Tak už to začíná .
Tak už sem našel oznámení na webu skupiny sunsub . Je kompletně zrušený .

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #26 kdy: 01. Leden 2018 - 20:02:59 »
...
Nic nového pod sluncem. Přijdou další.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #27 kdy: 01. Leden 2018 - 20:29:06 »
Přesně, například z videomix.cz si už člověk taky nic nestáhne.

Offline BB20

• Nováček
  • *
« Odpověď #28 kdy: 01. Leden 2018 - 21:21:29 »
Ptal jsem se, čím je video pofidérní? Mohu tě ubezpečit, že autor videu dal dost času a hodně si toho nastudoval. A ty jsi právník?

Pánové, já vás rozsoudím. Já právník nejsem, ale můj kamarád ano. A ten opravdu při koukání se na video brečel, protože nejen že právnická terminologie je v tom videu asi na úrovni prváka na střední škole (možná i hůř), ale právně například popsal úplně špatně insolvenci a další hromadu věcí taky nemá úplně dobře.
A teď se tu všichni zblázněte. ::)

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #29 kdy: 01. Leden 2018 - 21:31:33 »
Pánové, já vás rozsoudím. Já právník nejsem, ale můj kamarád ano.

Koukám, že každý tady má kamaráda právníka.
Proč mu tedy neřekneš o rozbor těch právních věcí, když má čas brečet u videa.
Klidně může natočit i video.