Akihabara.cz

Autor Téma: Obnova smlouvy  (Přečteno 6160 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
Obnova smlouvy
« kdy: 17. Leden 2018 - 20:53:58 »
Ahoj všem,

vrchní rada Aki rozhodla a máme definitivně jasno. Blíží se nám konec platnosti pronájmu serveru. To nám vyprší 17.2.2018. Provedeme obnovu stávající smlouvy u stávajícího poskytovatele služeb serveru. Předběžná cena je stanovená na částku 6 403 Kč s DPH. Prodloužení provedeme příští měsíc. Pokud by se samozřejmě něco na rychle změnilo, tak vás o vývoji budeme dál informovat. Děkujeme.

Pro ty víc šťourající tu mám konfiguraci, na které současně běžíme: 60 GB HDD, 100% SSD, RAID 10, 8 GB RAM, 2 proc. Jedná se o VPS server. Více info na https://hosting.wedos.com/cs/virtualni-servery-ssd.html

Offline nottallama

• Nováček
  • *
Re:Obnova smlouvy
« Odpověď #1 kdy: 17. Leden 2018 - 23:02:41 »
Je to super zpráva! Klidně Vás nějakou malou částkou podpořím! Bez Vás bych nežil!  ;D

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2018 - 15:24:34 »
Já bych možná korunu přispěl ale za určitých podmínek.

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2018 - 17:12:37 »
Jednu korunu má snad každý z nás. ;) Kolikrát jsem chtěl přispět mnohem víc, ale pokaždé to vyšlo na dobu, kdy jsem neměl ani na jídlo, a tak jsem se na to vykašlal.Kdyby ovšem přežití Aki záviselo na pár korunách, tak stačí dát vědět a ihned pošlu všechny poslední peníze....sice mám pořád hlad, ale jíst mi nechutná. :D

Offline Honza135

• Začínající anime kritik a vymetač conů
  • Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2018 - 20:42:52 »
Koukám, přišel čas na donate. Myslím, že mám jasno. Zde funguje komunita. Takže udělám dobrý skutek. :)

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #5 kdy: 21. Leden 2018 - 10:05:34 »
Jednu korunu má snad každý z nás. ;)

Tu korunu jsem myslel obrazně.

Offline SaiyansX

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 21. Leden 2018 - 21:15:56 »
Pokud se mají mazat odkazy na titulky a podobné věci kvůli germánské EU, pak jsem také za zrušení tohoto webu. A v tom případě samozřejmě moje ochota podpory je nulová.

Offline loldelegate

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 22. Leden 2018 - 14:24:38 »

Pro ty víc šťourající tu mám konfiguraci, na které současně běžíme: 60 GB HDD, 100% SSD, RAID 10, 8 GB RAM, 2 proc.

Tím 60 GB HDD 100% SDD znamená že všech 60 GB je SDD disk, nebo jsi omylem napsal znak % místo jednotky GB?

(Já vím, jsem šťoural, ale zajimá mě to)

Offline 8B3CE273

• Otaku
« Odpověď #8 kdy: 22. Leden 2018 - 15:54:23 »
Pokud se mají mazat odkazy na titulky a podobné věci kvůli germánské EU, pak jsem také za zrušení tohoto webu. A v tom případě samozřejmě moje ochota podpory je nulová.

tak sem nelez a titulky si stahuj kde chceš.  >:(

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #9 kdy: 22. Leden 2018 - 17:01:42 »
Tím 60 GB HDD 100% SDD znamená že všech 60 GB je SDD disk, nebo jsi omylem napsal znak % místo jednotky GB?

(Já vím, jsem šťoural, ale zajimá mě to)

Čti, tak jak je psáno. Pro nechápavé: 100% = stoprocentní vs. 100 % = sto procent.

Offline Mona1982

• Sledovač
  • **
« Odpověď #10 kdy: 28. Leden 2018 - 20:14:56 »
Jasně, ať se smaže a práce překladatelů přijde vniveč, co tě po tom, že. Dokážeš si vůbec představit, kolik času a energie tomu obětujeme ? Ty bys zasloužil, fakt ! :-\

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #11 kdy: 28. Leden 2018 - 20:26:49 »
Jasně, ať se smaže a práce překladatelů přijde vniveč, co tě po tom, že. Dokážeš si vůbec představit, kolik času a energie tomu obětujeme ? Ty bys zasloužil, fakt ! :-\
Trošku jsi zaspala. Už se mazalo. Manga je v čudu, část anime taky, no a na Doramě už taky někteří nejsou.  ;)

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline D_Atrej

• Sledovač
  • **
« Odpověď #12 kdy: 28. Leden 2018 - 21:14:40 »
Chápu, že k tomuhle webu nemáš vztah, když jsi tu teprve rok zaregistrovaný..., tudíž bych od tebe podporu webu ani nečekal.

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #13 kdy: 29. Leden 2018 - 10:59:16 »
Chápu, že k tomuhle webu nemáš vztah, když jsi tu teprve rok zaregistrovaný..., tudíž bych od tebe podporu webu ani nečekal.
Ale no tak... Nevíš, jak dlouho sem chodí. Registraci může mít až od doby, kdy se stala povinnou kvůli titulkům. Osobně s ním souhlasím. Třeba na titulky.com jsem neměla problém přispět, když jsem neměla překladatelský účet. Ale chtít přispět za současné situace na provoz Akihabary mi přijde spíš jako výsměch.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline D_Atrej

• Sledovač
  • **
« Odpověď #14 kdy: 29. Leden 2018 - 15:24:54 »
Ale no tak... Nevíš, jak dlouho sem chodí. Registraci může mít až od doby, kdy se stala povinnou kvůli titulkům.

Tím hůř pro něho... Tak není nutnost rovnou přispět finančně, stačí něco vytvořit a podělit se, pak to přitáhne další lidi a třeba někdo z nich přispěje, nemyslím tím ale tebe, tys přispěla v minulosti dost...