Akihabara.cz

Autor Téma: SoulWorker CZ/SK  (Přečteno 940 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline 3897

• Nováček
  • *
SoulWorker CZ/SK
« kdy: 19. Březen 2018 - 05:16:24 »
« Poslední změna: 19. Březen 2018 - 05:33:36 od 3897 »

Offline dahakere

• Nováček
  • *
Re:SoulWorker CZ/SK
« Odpověď #1 kdy: 19. Březen 2018 - 16:44:43 »
Čekal jsem fajn open world rpgčko. no tohle je instancovaná nuda se stamina systémem jak z mobilních her, vydržel jsem 2 dny.

Offline 3897

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2018 - 02:37:03 »
Tvůj názor ti brát nebudu ale podle toho co píšeš o hře vůbec nic nevíš.
Popravdě to vypadá že hra byla pro tebe moc těžká a daleko jsi se nedostal.

Hra je "Open World" s PVP zonou.

Offline dahakere

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2018 - 13:32:38 »
Daleko jsem se nedostal, ale ne protože by byla těžká. Minimálně tam kam jsem se dostal byla velice primitivní a vše se dalo solnout (v partě s randomákama to stejně nemělo smysl, protože každej jen bezhlavě mlátil, i když hrál tu holku s kytarou co healuje), ale prostě to byla repetetivní nuda, takže jsem se dostal asi na 15 level s 2 postavama. A to že si v jedné zóně ze které s partou můžeš vlézt do další zóny (instance), kde vidíš jen svoji partu fakt OPEN world není + je tam omezující stamina systém z mobilních her, což nechápu logiku cpát to na pc. Pokud se to dál nezmění, nebo jsme nehráli jiné SoulWorker, tak ta hra nemá co nabídnout, pokud tedy nejste blázen do nonstop grindění stále se opakujících oblastí (i na začátku jsem musel jednu prolézat 5x abych se dostal na level potřebný na další lokaci a to jsem dělal všechny vedlejší questy). :)

V žádném případě však neříkám, že by to někoho nemohlo bavit, nebo že by ta hra snad byla nejhorší věc co jsem kdy hrál. Je to jen klasická F2P korejská grindovačka v pěkném anime kabátku a pokud vás to baví tak HF. Mě to jen prostě zklamalo, protože jsem o té hře měl úplně jiné představy. Napsal jsem to, jen aby se zbytečně lidi netěšili na něco co ta hra absolutně není. Stejně jako jsem se těšil já, když jsem to uviděl na steamu. :)

Offline 3897

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 21. Březen 2018 - 02:23:23 »
Většina toho co jsi napsal jsou bludy, je jasné že si nedošel za hranice začátečního města...
Když proházíš instance na normální obtížnost kde není problém hrát sám nemůžeš si stěžovat že hra je moc jednoduchá.
Nebudu se s tebou hádat si jeden z mnoha co má na steamu 1000her ale jedinou hru co dohrál je Clicker Heroes po čtyřech letech.

Offline dahakere

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 21. Březen 2018 - 12:41:38 »
Většina toho co jsi napsal jsou bludy, je jasné že si nedošel za hranice začátečního města...
Když proházíš instance na normální obtížnost kde není problém hrát sám nemůžeš si stěžovat že hra je moc jednoduchá.
Nebudu se s tebou hádat si jeden z mnoha co má na steamu 1000her ale jedinou hru co dohrál je Clicker Heroes po čtyřech letech.
Je fajn jak znáš moji herní bilanci pomalu lépe jak já. Bavíme se o hře, tak přestaň každou odpovědí útočit na moji osobu a trochu se snaž argumentovat v prospěch té hry. Zatím tu svoji komunitu reprezentuješ jako bandu omezenců. Nedočetl jsem se zatím ani jedinou věc, co by vyvrátila něco co jsem napsal. :)
Ve hře mám 11.9 hodin celkem a naštěstí místo přemýšlení nepoužívám věštecké schopnosti jako někdo a o hře jsem si obrázek zvládl udělat. https://ctrlv.cz/4JSn :)
Jak mohou být bludy něco co jsem v té hře zažil ? A to že jsem se nedostal dál je prostě dáno, že ta hra začala nudit. Instance jsem prolézal na první a druhou obtížnost a vše šlo sólo. Tu třetí jsem zkoušel v partě s náhodnýma hráčema a jak to dopadlo jsem již psal. Ještě mě prosím osoč z toho, že jsem to ani nehrál, když jsem jedinej kdo tu má hodnocení u https://anime.akihabara.cz/anime/Web-Soulworker-Your-Destiny-Awaits-2016. (proč bych se na to díval kdybych to nehrál...).
A nikdo se s tebou nehádá, protože i na hádku je třeba mít argumenty. A klidně svoje tvrzení o hře vezmu zpět, pokud mě o tom někdo přesvědčí. :)

PS Opravdu by mě zajímalo co bych měl z šíření bludů o této hře ? :D
« Poslední změna: 21. Březen 2018 - 12:47:03 od dahakere »

Offline HonzaKK

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 21. Březen 2018 - 18:24:28 »
@dahakere Jestli argumentujes obrazkem tak taky jeden poslu co zas mam nahrany ja: https://s9.postimg.org/4h2q41v2n/x11.png
A rikam taky ze vis o hre uplny hovno. Hra je v Open bete a dalsi veci jsou dustupne az v jinem meste.

U Steam uctu je minimalni vek 13let, bud tak hodnej a nez zase neco zacnes hrat nebo psat nekam pozadej o dovoleni rodice dik.

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #7 kdy: 21. Březen 2018 - 18:49:52 »
dnes som to vyskúšal hral som to asi 15 min. a zmazal a vrátil sa k  ff xiv :D

Offline dahakere

• Nováček
  • *
« Odpověď #8 kdy: 21. Březen 2018 - 19:02:15 »
@dahakere Jestli argumentujes obrazkem tak taky jeden poslu co zas mam nahrany ja: https://s9.postimg.org/4h2q41v2n/x11.png
A rikam taky ze vis o hre uplny hovno. Hra je v Open bete a dalsi veci jsou dustupne az v jinem meste.

U Steam uctu je minimalni vek 13let, bud tak hodnej a nez zase neco zacnes hrat nebo psat nekam pozadej o dovoleni rodice dik.

Další děcko s argumentama na úrovní školky (nebo to stejné na jiném účtu, ani bych se nedivil). Naučte se číst a přečtěte si co jsem psal, psané slovo pochopte a pak něco pište. Hádat se tu s omezencema co hned útočí místo argumentů není ani vtipné.
Napsal jsem svůj názor, ještě jsem tam napsal pokud mě někdo přesvědčí o opaku, tak ho klidně změním. Vaše argumenty jsou  "Hra je Open World s PVP zonou" ...ne open world to není a to je můj hlavní problém se hrou. A "další věci se odemčou v dalším městě". Já někdy tvrdil že ne ? Ostatní vaše výkřiky jsou slepé útoky na moji osobu. Obrázek jsem poslal jako důkaz, že jsem to vůbec hrál a nevymýšlím si bludy, ale to by někdo musel použít mozek aby to pochopil.
Takže co tu zkoušíš hned útočit na věk ty primitive ? Prvně se podívej na svoji občanku pokud nějakou vůbec máš s tímto chováním. Jestli je v té hře komunita plná podobných děcek, tak jsem rád že jsem se dál ani nedostal. Podle úrovně argumentů a chápání psaného slova bych to tipoval maximálně na 2. stupeň ZŠ (kde selhává výchova). Tady se normální diskuze o hře asi nedočkat nelze.

Jinak blahopřeji k 900 hodinám v tvé oblíbené hře a užij si ji (na to že je ta beta na steamu puštěná necelej měsíc, tak si buď krutej alfa tester a nebo kouzelník, ale co už :D). Třeba by sis mohl přečíst jaké s ni mam problémy a napsat mi, že jsem se pletl a uvést nějaký důkaz.
« Poslední změna: 21. Březen 2018 - 19:13:44 od dahakere »

Offline HonzaKK

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 22. Březen 2018 - 04:26:28 »
Můžeš mi říct, kolikrát budeš editovat svůj příspěvek?
Mě píšeš něco o "chápání psaného slova" ale že tvůj příspěvek se dá číst, až po dvaceti editacích, to se ti zdá normální?

Máme tam odkaz na Discord, rád tam udělám místnost pro (duševně narušené lidi jako jsi ty) aby si věděl kvůli tobě jsem zavedl bezbariérový přístup. Protože psát ti něco zde je evidentně zbytečné.
(Jen nevím jestli jsi vážně duševně narušený, nebo to jen hraješ, protože jestli jo, hraješ to velmi dobře  ;)

https://youtu.be/OAJtN8MTzo4

Offline dahakere

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 22. Březen 2018 - 13:53:13 »
Jen jednou abych dopsal část "na to že je ta beta na steamu puštěná necelej měsíc, tak si buď krutej alfa tester a nebo kouzelník, ale co už", abych zbytečně nepsal další příspěvek po tom co jsem se podíval na tvůj skvělej screen, se kterým sis asi chtěl něco dokázat. 

Blahopřeji děláš ze sebe stále většího idiota. Discord plnej lidí jako ty si asi nechám ujít (navíc odkaz na něj je v té vaší úžasné komunitě, takže kdybych chtěl, už tam dávno jsem). Koukám že hodláš pokračovat stále v útoku na osobu a hru obhajovat nebudeš. Takže díky, názor na ni neměním a navíc si k mínusům přičítám nejdebilnější komunitu hráčů (pokud ji vedou lidi jako ty, tak to musí vypadat). Z průměrné mlátičky a grindovačky, kterou by si někdo občas mohl na odreagování zapnout si udělal odpadek, kterému doporučuji se vyhnout širokým obloukem.

Bravo. Urážky jak ze školky na pískovišti. Umíš ještě něco jiného ? Protože pokud si myslíš, že mě to nějak ubližuje na duši, tak to se pleteš. Jen se bavím co za idiota s dlouhým vedením si zde zakládá nový účet, aby se zde začal prezentovat jako naprostý primitiv a ani nedokázal po 2 dnech pochopit, že nikdo na tu hru neútočil, jen napsal svůj názor. Kdyby si nebyl jen hloupé děcko (minimálně chováním), tak si mne mohl po 900 hodinách ve hře naprosto převálcovat argumentama o tom jak je skvělá a úžasná a já se do ni klidně mohl zase vrátit a zahrát si ji. Ale ne raději zde budeme prskat kraviny jako děcko kterému někdo pomluvil oblíbenou hračku.

Na další tvůj výblitek odmítám už reagovat, stejně ze sebe nic kloudného nevyplodíš, na to si měl už dostatek příležitosti.