Akihabara.cz

Autor Téma: Jak nahrát avatar  (Přečteno 394 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Strelec

• Nováček
  • *
Jak nahrát avatar
« kdy: 28. Březen 2018 - 08:48:35 »
Může mi někdo poradit jak nahrát avatar?
Přišel jsem to, že je to tu jiné, než je u smf běžné.
Ale když se o nahrání pokusím v nastavení na portálu, tak místo obrázku mi to napíše "obrázek není k dispozici".
Nesnáším hardsuby

Offline Sayurilfoy

• Sledovač
  • **
Re:Jak nahrát avatar
« Odpověď #1 kdy: 28. Březen 2018 - 08:59:54 »
Může mi někdo poradit jak nahrát avatar?
Přišel jsem to, že je to tu jiné, než je u smf běžné.
Ale když se o nahrání pokusím v nastavení na portálu, tak místo obrázku mi to napíše "obrázek není k dispozici".

Nemáš niečo s obrázkom? Lebo ja to robím cez nastavenia-osobné informácie- pridať avatar- a normálne mi ho dá. Len to niekedy chvíľu trvá, kým sa načíta. Tak isto ked už fotku mám a chcem ju zmeniť, tak sa tá zmena prejaví niekedy až za deň.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #2 kdy: 28. Březen 2018 - 09:53:07 »
(...)
Ve fóru aktuálně bohužel není možné nastvovat osobní údaje ani avatara, viz:
(...) Protože smf fórum stále a pořád (bohužel ani v nové verzi) není kompatibilní s GDPR. Teda ve smyslu, tak aby se tomu všemu dalo vyhnout dle našich požadavků. Tudíž musíme dovymyslet nějakou úpravu skrze klasické nastavení na Aki, které se promítne i tady na fóru. I ve stylu, že půjde změnit podpis (signatura).
Co se týče nastavení obrázku profilu na portálech, tak to by mělo normálně jít, jak píše Himari, přes nastavení. Zkontroluj si, že má tvůj nahrávaný obrázek velikost 100x100 px a je ve standardním webovém formátu (jpg, png, gif). Pokud vše odpovídá, ale přesto ti nahrání dál nepůjde, napiš do fóra, na jakém prohlížeči jsi obrázek nahrával a přilož ho jako přílohu, abychom se na něj mohli podívat a ozkoušet ho.

Offline Strelec

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 28. Březen 2018 - 11:09:10 »
Aha. Takže nastavit si avatar na fóru není možné vůbec?
Jak to souvisí s gdpr? To přece není osobní údaj.
Nesnáším hardsuby

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #4 kdy: 28. Březen 2018 - 11:52:51 »

Jak to souvisí s gdpr? To přece není osobní údaj.
Avatar ne, ale jiné věci na té stránce ano. A hádám, že to prostě chtějí upravit v klidu, než dělat nějaké zásahy narychlo za provozu.