akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Chtěli byste si prožít nebo neprožít svůj oblíbený příběh?  (Přečteno 2437 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Tak nějak mám už možná profesní deformaci (to díky práci s dětmi)  :), ale kdyby to šlo, chtěli byste mít nějakou nadpřirozenou sílu nebo si prožít příběh z vaší oblíbené mangy, anime a tak?  :)

Kdyby to šlo, tak by nebylo špatné prožít si něco, jako čím si prošla Chise z Čarodějovy nevěsty, ale ve skutečnosti asi člověku stačí něco úplně jednoduchého třeba jako příběh Anděl loučení z mangy Hall. On je život někdy neuvěřitelný a plný překvapení občas i kouzel sám o sobě.   

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
Re:Chtěli byste si prožít nebo neprožít svůj oblíbený příběh?
« Odpověď #1 kdy: 27. Květen 2018 - 18:28:08 »
Kdyby to šlo, tak by nebylo špatné prožít si něco, jako čím si prošla Chise z Čarodějovy nevěsty,...

Jako na to musí být člověk správnej masochista, aby chtěl prožít to co Chise. Jako jo happy end a krásné chvilky tam jsou, ale ta cesta k tomu nebyla to zrovna pohádka. Hlavně její začátek, to bych teda asi psychicky nedal a do týdne zmagořil. :D

Když si tak vezmu anime kterým jsem dal 10 a 9 a reálně se podívám zda bych v nich chtěl žít:
Fate/SN + Zero.... mrtvej během prvního dne.
FMA...svoje rodiče mám rád a sestře ani bratrovi bych nepřál přijít o tělo. Navíc válka moc fajn není.
Steins;gate...jako zezačátku asi sranda, ale z událostí co se tam dějí pak bych asi nadšenej zrovna nebyl.
Violet Evergarden...neumím psát a mám rád své ruce. Navíc zase ta válka. :)
Made in Abyss .... zase mám rád své rodiče a jsem rád že nemusím lozit do obřích děr abych je viděl. :D
Boku no Hero Academia... společnost kde jste buď totální 0 a nebo nasazujete život pro ostatní ? No zní to zatím asi nejlépe. Do té doby než zjistíte že vás chce sundat banda šílených magorů.
Bungou Stray Dogs... docela podobnej problém jako u akademie. :D
Juubee Ninpuuchou (Ninja Scroll)... ehm možná být vysoce postavenej člověk a nikoho celej život nena*rat aby nikdo neměl důvod mě zabíjet ? To by šlo, ale s mojim štěstím bych byl bezdomovec. :D
91 Days...Prožít si Mafii naživo asi může být fajn, než po vás začnou střílet. :D
Kimi no Na wa...ale tak kdyby to vyústilo v to stejné co ten film, tak proč ne. :)
Boku dake ga Inai Machi....cestování v čase bych bral, ale nerad řeším svoje problémy, natož ty cizí. :D
Break Blade ....další válka, ne děkuji
Samurai Champloo....rád bych byl cool samurai, proč ne že, ale reálně bych do toho fakt nešel. :D
Furi Kuri... přejet mě skůtr a následně dostat kytarou do hlavy, můj sen :D
Baccano!...dlouho co jsem to viděl, ale asi by se mi taky nelíbila ta střelba a boj o život. :D
Stranger: Mukou Hadan....viz Samurai Champloo :D
Death Billiards...byl bych mrtvej nebo bych rozhodoval ? Svině bych do pekla posílal rád. :D
Katanagatari.... nope děkuji :D

Výsledek: nějaké poklidné slice of life, kde bych každej den nemusel bojovat o život...proč ne :D

Offline Herbert

• Sledovač
  • **
« Odpověď #2 kdy: 27. Květen 2018 - 19:04:46 »
Snad být tím bezejmenným studentíkem v D-Frag!, který se těšil, až mu Takao bude vysvětlovat něco ve hře a bezděčně se o něj opře svým vyvinutým hrudníkem... :)
Ale jinak se - a to i v těch veselých anime - až příliš často najdou temnější tóny, a těch už jsem si v reálu prožil dost.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #3 kdy: 27. Květen 2018 - 19:18:27 »
Snad být tím bezejmenným studentíkem v D-Frag!, který se těšil, až mu Takao bude vysvětlovat něco ve hře a bezděčně se o něj opře svým vyvinutým hrudníkem... :)
Ale jinak se - a to i v těch veselých anime - až příliš často najdou temnější tóny, a těch už jsem si v reálu prožil dost.

Těch temnějších tónů je v reálu vážně někdy dost, důležité je to nevzdat říkat si, že by to mohlo být jednou lepší. Já osobně bych nechtěla být hrdinou z Hrobu světlušek.

Možná projít si Cestou fantasie, to by člověk mohl dokázat. 

Ale šílený by bylo být Chidori z Full Metal Panic! a mít po boku Sagaráše. Člověk by se musel naučit se dost obrnit a čekat ledacos.  :D

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #4 kdy: 27. Květen 2018 - 19:51:28 »
Mushoku Tensei život Rudeusa by mohol byť sranda  8)
alebo taký Overlord alebo Log Horizon
možno Berserk  ::)

Som zvedavý kto by si vybral High School DxD  ;D

Offline GingerHimari

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 29. Květen 2018 - 14:30:36 »
Jsem stará škola, stačilo by mi prožít život jako Hinata s Narutem, ale většinou dopadnu jako Nana Komatsu z anime Nana.

Online Strelec

• Sledovač
  • **
« Odpověď #6 kdy: 29. Květen 2018 - 15:13:07 »
Hanasaku Iroha bych si prožil s chutí. Nebál bych se ani výpravy do Mayoiga nebo se stát pasákem krav v Makiba no Shoujo Katri.
Případně bych zastoupil Kioa v Asobi ni ikuyo, já bych Eris páření neodmítal.  ;D
Nesnáším hardsuby

Offline liebeN

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 29. Květen 2018 - 18:13:04 »
Já chci vyrazit na cestu a stát se mistryní všech pokemonů!

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 29. Květen 2018 - 23:08:28 »
Já chci vyrazit na cestu a stát se mistryní všech pokemonů!

takže týrání zvířat jo ?  ;D