Akihabara.cz

Autor Téma: Fate/Grand Order (hra)  (Přečteno 669 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kaya

• Nováček
  • *
Fate/Grand Order (hra)
« kdy: 10. Srpen 2018 - 21:04:29 »
Zdravím,

je to už skoro půl roku co hraji FGO (čti Fate/Grand Order) a poslední dobou zjišťuji, že ačkoliv na světové úrovní je obrovská komunita kolem téhle populární hry, tak na české scéně je jaksi úplně mrtvo a trochu mě to mrzí. Možná jsem jen slepý a neumím pořádně hledat v underground české anime komunity. Nemáte někdo nějakou zkušenost? Nenarazili jste někde na nějaký fanclub, forum, discord ... cokoliv.

Díky za jakoukoliv reakci.

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
Re:Fate/Grand Order (hra)
« Odpověď #1 kdy: 12. Srpen 2018 - 22:42:16 »
Ptal jsem se dost lidí na pár Discordech a trochu projel youtube. Nope v ČR to žádnou komunitu nemá. Řekl bych, že to je dáno hlavně tím, že v Evropě hra nikdy nevyšla (a asi nevýjde) a tak se to musí nstahovat přes další aplikace. Je to škoda, podobných her jsem hrál spousty ale pokaždé jsem to po týdnu smazal. Jen tahle mě stále drží. Největším plusem je absence multiplayeru. Ano to beru za hodně velký plus, protože areny a podobné kraviny v těchto hrách nejsou nikdy vybyalancované a je utrpení je hrát.
« Poslední změna: 12. Srpen 2018 - 23:39:34 od dahakere »

Offline kaya

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 17. Srpen 2018 - 11:24:22 »
Díky moc za odpověď holt budu doufat... i když to moc slibně nevypadá....

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 17. Srpen 2018 - 21:39:04 »
Díky moc za odpověď holt budu doufat... i když to moc slibně nevypadá....

No ono jde o to, že při absenci multiplayeru a tak malé komunitě (myslím celkově ČR) v kombinaci s tím, že hra není u nás dostupná officiální cestou, není ta hra pro tvorbu nějaké komunity zrovna příznivá. :)

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 09. Září 2018 - 01:38:04 »
https://youtu.be/xTKzhw0q9XA
Dneska jsem vyplodil tohle, pokud by ta hra někoho zajímala a nevěděl jak ji stáhnout atd. Hlavně mě zajímá jestli se najdou nějací lidi kteří to hrají. Je to moje první video, kde jsem použil něco jako "scénář", kterej jsem radějí v půlce zahodil, tak mějte kdyžtak slitování děkuji.  ;D