akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Titulky mi po stažení hlásí chybu  (Přečteno 2423 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ReaSolvo

• Nováček
  • *
Titulky mi po stažení hlásí chybu
« kdy: 07. Prosinec 2018 - 20:47:35 »
Vím, že to je nejspíš tou odstávkou, ale jen se ptám pro jistotu. Je to mým PC nebo je normální, že mi po stažení titulků u jakékoliv doramy hlásí PC chybu a nejdou otevřít? (Přesněji řečeno hlásí mi to, že je špatný formát nebo je obsah poškozen) Jde mi o to, že bych si jinak na počítač musela někoho pozvat, aby mi ho někdo opravil;D.
« Poslední změna: 07. Prosinec 2018 - 20:49:38 od ReaSolvo »

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
Re:Titulky mi po stažení hlásí chybu
« Odpověď #1 kdy: 07. Prosinec 2018 - 21:03:51 »
Osobně jsem zkusil stáhnout titulky u několika různých doram a nenarazil jsem na žádný problém. Pokud problém nenahlásí někdo další nebo nebude upřesněno, u jakých doram se má problém přesně nacházet, tak asi nemůžeme nijak pomoct.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #2 kdy: 07. Prosinec 2018 - 21:08:25 »
Nelze stahovat pres Vybrat vse. Stahne se prazdny zip. Tohle bylo asi mysleno.

Offline ReaSolvo

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec 2018 - 09:24:31 »
Ano, přesně tak. Nejde mi to třeba u titulků Tookkabseu, ale nejen přes vybrat vše. Zkusila jsem i jednotlivé stažení, ale žádná změna se nekonala. Nejde mi to ani u Geonbbangseonsaengkwa Byeolsatang, ani u Re Shang Leng Dian Xia a dalších. Myslím, že mi nefungují žádné. Když si ale otevřu v PC titulky stažené z dřívějška, normálně se otevřou. Když si zip otevřu přes vlastnosti, hlásí mi to 0 bajtů. V odkaze najdete, co mi hlásí okénko za chybu. http://nd02.jxs.cz/176/921/6db67cf0fb_105272852_o2.jpg
« Poslední změna: 09. Prosinec 2018 - 09:26:19 od ReaSolvo »

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
« Odpověď #4 kdy: 09. Prosinec 2018 - 09:56:10 »
Ano, přesně tak. Nejde mi to třeba u titulků Tookkabseu, ale nejen přes vybrat vše. Zkusila jsem i jednotlivé stažení, ale žádná změna se nekonala. Nejde mi to ani u Geonbbangseonsaengkwa Byeolsatang, ani u Re Shang Leng Dian Xia a dalších. Myslím, že mi nefungují žádné. Když si ale otevřu v PC titulky stažené z dřívějška, normálně se otevřou. Když si zip otevřu přes vlastnosti, hlásí mi to 0 bajtů. V odkaze najdete, co mi hlásí okénko za chybu. http://nd02.jxs.cz/176/921/6db67cf0fb_105272852_o2.jpg

Zkoušela jsi kliknout na disketu? Tak mi jde stáhnout cokoliv. Problém je s hromadným stahováním, kdy se mají titulky zazipovat, takže zatím nezbývá než stahovat každý díl zvlášť, aby titulky zůstaly ve formátu, v jakém jsou udělané.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline ReaSolvo

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 09. Prosinec 2018 - 10:01:23 »
Tak to je super, děkuji za pomoc. Je to tím, že jsem neklikala na disketu. I když jsem stahovala po jednom, vždy jsem nejdřív zaškrtla políčko a dole dala "stáhnout vybrané". Nějak mě nenapadlo stáhnout titulky přes disketu  ;D.