akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Re:Výpadek Aki (update 5: zprovozněny Postavy)  (Přečteno 20024 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline YuriT

• Nováček
  • *
Re:Re:Výpadek Aki (update 4: zprovozněno Hádej)
« Odpověď #75 kdy: 19. Prosinec 2018 - 16:59:42 »
Ahoj,
rozhodně držím palce s opravou, jste opravdu skvělý, že to tak zvládáte.
Mě jen ještě nefunguje Animeplán...kdykoli na něj kliknu, objeví se mi: Musíte být přihlášen, což já jsem a ani mě to nepustí na úpravu Animeplánu, to mi zas vyhodí Error.

Rozhodně chápu, že je to náročné a Držím palce. Nespěchá to, jen hlásím oznámení...pokud se to tady už neobjevilo, nebo zda to není chyba jen u mě.

Moc DĚKUJI!!

Offline Miike

• Moderátor
  • Nováček
Re:Výpadek Aki (update 4: zprovozněno Hádej)
« Odpověď #76 kdy: 19. Prosinec 2018 - 22:04:06 »
Ahoj,
Dorama - nefunguje upravování a přidávání nových titulů.

Offline patrik1177

• Nováček
  • *
« Odpověď #77 kdy: 20. Prosinec 2018 - 10:49:33 »
Zdravím, nevím jestli je chyba jen u mě, ale nejdou mi přidat titulky, konkrétně k filmu https://anime.akihabara.cz/anime/13649/Film-Gekijouban-Pocket-Monsters-2018

Zkoušel jsem náhodně i jiné anime, ale nešlo mi to ani tam. Chybí tam to okénko zvolit soubor.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #78 kdy: 20. Prosinec 2018 - 14:30:03 »
Zdravím, nevím jestli je chyba jen u mě, ale nejdou mi přidat titulky, konkrétně k filmu https://anime.akihabara.cz/anime/13649/Film-Gekijouban-Pocket-Monsters-2018

Zkoušel jsem náhodně i jiné anime, ale nešlo mi to ani tam. Chybí tam to okénko zvolit soubor.
Myslel jsem že nefunguje přečíslování, ale co jsem zkusil tady, zdá se že funguje, přesto máš pravdu - divné.

Ahoj,
Dorama - nefunguje upravování a přidávání nových titulů.
Už by to mělo jít. Úspěšně jsem jednu přidal a smazal.

... nefunguje přidávání hodnocení u anime, skousel sem i titulky. Stránka se ukáže normálně ale tam kde by mnělo byt okýnko na psaní není nic. ...
už by to mělo být ok.

« Odpověď #79 kdy: 20. Prosinec 2018 - 15:23:33 »
K anime nejde přidat shrnutí (nevím, jestli se o tomhle problému ví, nebo ne, ale pro jistotu to tu píšu). Po kliknutí na přidat shrnutí se ukáže nová stránka s nápisem: „K tomuto anime je již napsáno shrnutí. Není možné přidat další.". Tohle se děje u Anime, které nemá žádné shrnutí.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Veterán
« Odpověď #80 kdy: 20. Prosinec 2018 - 16:32:23 »
K anime nejde přidat shrnutí (nevím, jestli se o tomhle problému ví, nebo ne, ale pro jistotu to tu píšu). Po kliknutí na přidat shrnutí se ukáže nová stránka s nápisem: „K tomuto anime je již napsáno shrnutí. Není možné přidat další.". Tohle se děje u Anime, které nemá žádné shrnutí.
Opraveno

Tak tohle ve skutečnosti není chybou ve scriptech. Jde o to, že titulky nelze přidat, pokud má u nás vyplněný nulový počet epizod (nebo pokud má nižší počet epizod než by byla přidávaná...).
Pokud najdeš další vyšlé s chybným počtem dílů, nahlaš to (pokud to funguje) přez nahlašování chybných údajů u anime.
« Poslední změna: 20. Prosinec 2018 - 16:34:00 od VelkyBubak »

Offline patrik1177

• Nováček
  • *
« Odpověď #81 kdy: 20. Prosinec 2018 - 18:09:02 »
Citace: VelkyBubak
Tak tohle ve skutečnosti není chybou ve scriptech. Jde o to, že titulky nelze přidat, pokud má u nás vyplněný nulový počet epizod (nebo pokud má nižší počet epizod než by byla přidávaná...).
Pokud najdeš další vyšlé s chybným počtem dílů, nahlaš to (pokud to funguje) přez nahlašování chybných údajů u anime.

Tak to jsem si vůbec neuvědomil, i když mi tam při tom nahrávání furt něco nehralo.  :) Nahrát titulky budu moct až zítra, ale předpokládám, že už to půjde.

Offline Miike

• Moderátor
  • Nováček
« Odpověď #82 kdy: 20. Prosinec 2018 - 18:15:01 »
Ahoj,

na doramě nejdou přidat shrnutí / nejdou přidat titule, ikdyž je vyplněn počet dílů.
Na j-music nejdou přidat osobnosti a alba.
Nejde přidat nový odpočet.
« Poslední změna: 20. Prosinec 2018 - 18:31:47 od Miike »

« Odpověď #83 kdy: 23. Prosinec 2018 - 16:30:32 »
Viem, že ešte je všetko v obmedzenej prevádzke, ale preistotu píšem, že nejde upraviť pridaný diel u anime, teda akože dostanem sa tam ale následne keď kliknem na upraviť tak ma hodí na HTTP ERROR 500. Možno o tom sa vie, ale preistotu to len spomínam.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
Re:Re:Výpadek Aki (update 4: zprovozněno Hádej)
« Odpověď #84 kdy: 23. Prosinec 2018 - 17:09:06 »
Přátelé a kamarádi, máme tu čas Vánoční a s ním vše spojené, tudíž žádám všechny o pořádnou dávku strpení a plné morální podpory pro Velkého Bubáka, který pro vás současnou Aki opravuje.

Rád bych vám také oznámil, že ve spolupráci s Velkým Bubákem a Hainekerem, jsem udělal rozsáhlé změny v databázi. Povýšil jsem databázi na novější verzi, čímž se nám mnohé usnadnilo. Zavedli jsme kontroly dat, struktur a vazeb a přidali pár automatických hračiček. A to vše v databázi za použití (pl)sql. Tudíž nejenom, že jsme víc připravili Aki na přechod na verzi 3, ale také jsem Velkému Bubáku usnadnil opravu současné Aki, když jsme spoustu věcí z kódu napsaného v php převedli právě do (pl)sql.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Veterán
« Odpověď #85 kdy: 23. Prosinec 2018 - 17:43:06 »
Zatím opraveno:
Přidávání a úpravy titulků
plány
přidávání odpočtů

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #86 kdy: 26. Prosinec 2018 - 13:28:35 »
Stále nelze opravit titulky přehráním nového souboru s titulky (když nepotřebuju upravit release, ale nahrat jiny soubor napriklad s opravou preklepu)

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #87 kdy: 26. Prosinec 2018 - 21:22:35 »
Ahojte,

už to tu někdo určitě psal, ale nestíhám všechno sledovat.Když na rozcestníku kliknu na nějakou mangu a nejsem přihlášený, tak se mi ukáže: "Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'and id_manga=16909' at line 1 in /var/www/clients/client1/web1/web/haik/knihovny/databaze.php:25 Stack trace: #0 /var/www/clients/client1/web1/web/haik/knihovny/databaze.php(25): PDO->prepare('select count(*)...') #1 /var/www/clients/client1/web1/web/manga/manga.php(109): Databaze::Dotaz('select count(*)...') #2 {main} thrown in /var/www/clients/client1/web1/web/haik/knihovny/databaze.php on line 25"

Když jsem přihlášený, tak se na detaily mangy dostanu bez problémů...několikrát odzkoušeno jako přihlášený i nepřihlášený uživatel.

P.S.: Ještě jednou díky za všechno, co pro Aki (pro nás) děláte.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #88 kdy: 26. Prosinec 2018 - 22:12:52 »
+++
To je dáno tím že byla hlavní snaha zprovoznit anime a doramu takže u mangy se vyskytuje výce neopravených chyb :-[

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #89 kdy: 26. Prosinec 2018 - 22:20:20 »
V pohodě.Já jen nevěděl, nebo prošvihl, jestli se o tom ví. :-) Třeba "Postavy" mi nefungují, ať už jsem přihlášený, nebo ne...ale to si myslím není tak důležité. ;-)
Díky za veškerou snahu o hladký chod Aki. ♥