akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Re:Výpadek Aki (update 5: zprovozněny Postavy)  (Přečteno 19199 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Buceknew

• Otaku
Re:Výpadek Aki (update 4: zprovozněno Hádej)
« Odpověď #90 kdy: 26. Prosinec 2018 - 22:28:04 »
Anime mi po znovunahození Aki fungovalo i nepřihlášenému bez problémů, ale teď jsem namátkou klikl na https://anime.akihabara.cz/anime/10861 a dole "pod čarou" se objevilo: "Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function fetch() on null in /var/www/clients/client1/web1/web/anime/anime.php:592 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/clients/client1/web1/web/anime/anime.php on line 592"

Raději to hlásím ;) Dobrou.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #91 kdy: 26. Prosinec 2018 - 23:14:07 »
+++
Ano je dobře že to hlásíš a přiložíš co přesně to píše,aspoň lze lépe najít chybu a napravit ;) Taky přeju dobrou  :)

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
Re:Re:Výpadek Aki (update 4: zprovozněno Hádej)
« Odpověď #92 kdy: 28. Prosinec 2018 - 01:35:17 »
Zaznamenali jsme menší výpadek databáze. Omlouváme se. Na výpadek jsme rychle zareagovali a sjednali nápravu. Celou situaci teď řešíme a analyzujeme, abysme ji v budoucnu mohli předcházet. Děkujeme za pochopení.

Edit: Byli jsme upozorněni, že nefunguje přihlašování. Pokusíme se to napravit co nejrychleji.
Edit2: Přihlašování opraveno.
« Poslední změna: 28. Prosinec 2018 - 09:43:36 od Haikner »

Offline hredzi1974

• Ecchi Master
  • Nováček
  • *
  • SK prekladateľ [HANABI]
« Odpověď #93 kdy: 30. Prosinec 2018 - 18:08:47 »
Tak já mám taký problém u anime Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita.:
Nemôžem nahrať titulky na AKI!
Momentálne tam je uvedené, že sú externé titulky na inom webe.
Ale já chcem titulky nahrať na AKI.
Vložím súbor kliknem na "uložit"... načítava a načítava..
Potom po cca 20 sekundách vypíše:

Táto stránka nefunguje
Web anime.akihabara.cz momentálne nemôže spracovať túto žiadosť.
HTTP ERROR 500

Skúšal som to aj cez iný prehliadač a to isté.
Myslím si, že ak by som to skúsil nahodiť nanovo, tak by to šlo, keďže titulky nahrávali aj dnes.
Ale ja by som chcel zachovať dátum nahodenia prekladu rok 2014. Proste nahrať titulky a ono by sa to automaticky prepísalo.

Citace
...nahlaš to přez nahlašování chybných údajů u anime.

Toto všetko som napísal cez nahlásenie chybných údajov a... to isté: "Táto stránka nefunguje...."
Ďakujem.

Offline hredzi1974

• Ecchi Master
  • Nováček
  • *
  • SK prekladateľ [HANABI]
« Odpověď #94 kdy: 30. Prosinec 2018 - 18:14:39 »
Tak som si všimol, že na to  bolo poukázané viackrát.  ;)

Offline NikiSalvatore

• Nováček
  • *
« Odpověď #95 kdy: 31. Prosinec 2018 - 18:54:25 »
Ja som dnes na doramu chcela pridať titulky a tiež mi to nešlo  :( :'(

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #96 kdy: 01. Leden 2019 - 11:20:05 »
Ja som dnes na doramu chcela pridať titulky a tiež mi to nešlo  :( :'(
Pokud ti jde o odkazy, jsi v seznamu blokací, kvůli odkazům na videa a hardsub z tvého webu.
Tak já mám taký problém u anime Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita.:
Nemôžem nahrať titulky na AKI!
Momentálne tam je uvedené, že sú externé titulky na inom webe.
Ale já chcem titulky nahrať na AKI.
Vložím súbor kliknem na "uložit"... načítava a načítava..
Potom po cca 20 sekundách vypíše:

Táto stránka nefunguje
Web anime.akihabara.cz momentálne nemôže spracovať túto žiadosť.
HTTP ERROR 500

Skúšal som to aj cez iný prehliadač a to isté.
Myslím si, že ak by som to skúsil nahodiť nanovo, tak by to šlo, keďže titulky nahrávali aj dnes.
Ale ja by som chcel zachovať dátum nahodenia prekladu rok 2014. Proste nahrať titulky a ono by sa to automaticky prepísalo.

Toto všetko som napísal cez nahlásenie chybných údajov a... to isté: "Táto stránka nefunguje...."
Ďakujem.

Stále nelze opravit titulky přehráním nového souboru s titulky (když nepotřebuju upravit release, ale nahrat jiny soubor napriklad s opravou preklepu)
opraveno.
Anime mi po znovunahození Aki fungovalo i nepřihlášenému bez problémů, ale teď jsem namátkou klikl na https://anime.akihabara.cz/anime/10861 a dole "pod čarou" se objevilo: "Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function fetch() on null in /var/www/clients/client1/web1/web/anime/anime.php:592 Stack trace: #0 {main} thrown in /var/www/clients/client1/web1/web/anime/anime.php on line 592"

opraveno

Offline Sayurilfoy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #97 kdy: 01. Leden 2019 - 11:49:45 »
Ja som dnes pridala interné titulky k dorame Destiny like love (jo, už som si všimla, že aj môj blog je blokovaný :'() a hodilo mi to nejaké titulky aj k ôsmej časti, ktorú som ešte nepreložila :D

Offline Skarede_Kacatko

• Nováček
  • *
« Odpověď #98 kdy: 01. Leden 2019 - 13:03:27 »
Ahojky!
Už dlhšiu dobu nedokážem pridávať popis k seriálom a filmom.
Vždy mi ukáže toto :
Táto stránka nefunguje
Web dorama.akihabara.cz momentálne nemôže spracovať túto žiadosť.
HTTP ERROR 500

Offline kroana

• Starý kořen
« Odpověď #99 kdy: 01. Leden 2019 - 13:59:01 »
Děkuju, Bubáku:)

Offline Tuax

• Nováček
  • *
Re:Výpadek Aki (update 5: zprovozněny Postavy)
« Odpověď #100 kdy: 01. Leden 2019 - 20:23:46 »
Chci se zeptat, taky jsem v nějaké blokaci?
Že mi zmizela možnost přidat odkazy na titulky (dřive na titulkach c o m a nyni na s u b s c e n e), nebo to nyní jen nefunguje? Se už nějaký čas snažím přidat odkazy na další asijské filmy, co mám přeložené, ale na aki to ještě není uvedené. Tedy krom indických, ty se zde nevedou. Někdo mi ty ostatní překlady sem dříve sám přidával, tak ne vše je pod mým zdejším účtem přiřazeno ke mně. Ke konci roku mi to přidávání nešlo, ale to jsem si říkal že bude asi tím výpadkem, ale nyní mi už zmizela v menu i možnost přidat titulky.

Offline Musubi

• Nováček
  • *
« Odpověď #101 kdy: 02. Leden 2019 - 05:59:15 »
Prosím zodpovednú osobu, aby mi zrušila blok kvôli externým odkazom. Doslova okamžite, ako som sa tu dočítala o probléme s videami na mojej stránke, som videá (resp. odkazy na nich) odstránila (neveriaci si môžu skontrolovať). Nemám problém dodržiavať pravidlá, ak sú pevne dané, napísané, jasne určené a vopred povedané. Vzhľadom k tomu, že som o podobnom zákaze ale namala najmenšie potuchy, konala som podľa svojho vlastného najlepšieho uváženia. Svoju chybu som napravila, teraz prosím o nápravu odblokovania účtu vás. Ďakujem a prajem všetkým čo najkrajší nový rok  :).

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Veterán
« Odpověď #102 kdy: 02. Leden 2019 - 11:09:27 »
Přidaná pravidla ze začátku minulého roku, celkem pěkně shrnul Haikner zde ve fóru
Mojí chybou bylo, že jsem neaktualizoval pravidla sepsaná jinde zde ve fóru. Tuto chybu jsem nyní tedy napravil.

Blokace závadného obsahu, nespočívá v zablokování samotného přidávání překladů nebo odkazů na něj, nicméně při pokusu o přidání odkazu na blokovaný web nemůže dojít k přidání funkčního odkazu na daný web.
Titulky jsou psaná verze filmového dialogu. Obsahují přepis řeči či nějak doplňují informace o právě sledované scéně z filmu. Mohou obsahovat buď překlad dialogů v cizím jazyce, nebo psaný záznam dialogu v témže jazyce, který je určen pro diváky se sluchovými poruchami.
Těžko někdo může se vší slušností prohlásit, že jiné než s překladem mají v rozcestníku díla být.
Proto byly všechny "titulky", které jsem našel a vypadaly podobně jako ty, co ainny zveřejnila výše, odstraněny.

Tuax:
Titulky.com ani subscene v blokacích nejsou, pošli mi ten odkaz a info kam s ním, mrknu se na to.
edit: zkus to teď, byla chyba v přidávání odkazů

Musubi:
Ok, odkazy vráceny, blokace odebrána. Pokud by to pořád nešlo dej vědět, poslední zhruba měsíc je na aki trochu moc chyb. Myslím že to jde, ale mohl jsem něco přehlédnout.

Ainny:
Děkuji za nahlášení chyby v hodnocení doramy. Opraveno.
« Poslední změna: 02. Leden 2019 - 11:21:41 od VelkyBubak »

Offline terry0307

• Nováček
  • *
« Odpověď #103 kdy: 09. Únor 2019 - 10:01:54 »
Ďakujem za vaše úsilie vrátiť Akihabaru do pôvodného funkčného stavu, vážim si to a držím vám palce aby sa to v pohode podarilo. Zároveň by som sa chcela
 informovať či by sa do BUDÚCNA nedala urobiť jedna funkcia (možno už aj funguje ale ja som sa s ňou nestretla). Rada by som mala možnosť si na svojom profile urobiť poznámku ku anime niečo ako : " Moje naj anime " alebo " Anime dobré len ta ženská predstaviteľka je neskutočná brzda" alebo ak by som nejaké anime vyhodila (zavrhla) poznámka :" To anime ma nudilo, je to žáner ktorý mi nič nehovori" - " Videla som pár časti a nezaujalo ma" alebo " Nemôžem nájsť video - titule k tomuto anime " . Vlastne by to bola informácia pre mňa alebo aj verejná čo si  o tom anime myslíme.  ANO viem že sa anime dá ohodnotiť hviezdičkami ale tie mi nepovedia o tom anime skoro nič. Som si vedomá že je to dosť náročná požiadavka, ale ako som písala na začiatku je to len návrh, a nie každý návrh musí prejsť. Prajem pekný deň. S pozdravom Terry0307. ;)