akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Noir-rêves Shoutbox (z archivu)  (Přečteno 808 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline KRAJKHOUR

• Nováček
  • *
  • Bývalí Otaku.
Noir-rêves Shoutbox (z archivu)
« kdy: 22. Leden 2019 - 13:29:14 »
KRAJKHOUR: tak konec diskuze.
TiGR: Xellos: Ankety by určitě šly. Dej vědět, co by v nich mělo být.
Xellos: A niiiiiiic!!!
Napůl: Tradáááááááááá.
Xellos: Jo Tigriku nešli by tam někde hodit ankety (pokud jsou tak se omlouvám, neviděl jsem) ? Rád bych se zeptal na pár věcí lidu.
Xellos: Čekáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BeSaR: Ale splnit oboje jde taky, celý dnešek je do 20 hodin.
Xellos: Njn, takže teďka zbývá zjistit, kdy to napsal, ale zároveň by to nemělo odporovat tomu obrovskýmu, co tu je napsaný.
BeSaR: Tak ono ale do 20 hodin má dva významy: Do osmi do večera, nebo doslovně do 20 hodin.
Xellos: Poslední minuta!!!
Xellos: Tik Tak. 26 minut zbývá
Napůl: Darkmoor: Do dvaceti hodin to bude už určitě.
TiGR: Don’t worry, be happy!
Darkmoor: Za 20 minut skončí odpolední hodiny a začne večer
TiGR: Změna nastala už včera, jen se jí špatně všímá... A zbytek z webu stejně není vidět.
Xellos: Tak nějak jsem celý den nezaznamenal změnu na stránkách.
TiGR: Až se napíše slavnostní první (vysvětlovací) příspěvek, web bude. Fakt.
Xellos: 1.7.2010 14:19 A web pořád není.
TiGR: 1.7.2010 14:12. A web už skoro je
Xellos: 1.7.2010 10:45 A web pořád není.
Xellos: 1.7.2010 9:45 A web pořád není.
Napůl: Xellos: Beru, to jako odpověď "ne"
Xellos: 1.7.2010 0:56 A web pořád není.
Napůl: Xellos: Je v pojmu "v odpoledních hodinách" něco nejasné?
Xellos: 1.7.2010 0:08 A web pořád není.
TiGR: Dřív na kutě můžeš jít rozhodně, web bude až zítra.
TiGR: Nic, jen nějaké interní tahanice.
Hulk: Tak to můžu jít aspoň dřív na kutě
Xellos: Cože to... ?
TiGR: Jsem já to ale spratek...
Napůl: Ale tak nestraš Xelle, tak hrozné to snad zas nebude. I když je fakt, že hned od té půlnoci z dneška na zítřek to asi nebude. Osobně to vidím na někdy v odpoledních hodinách. Ještě posledních pár detailů musím vychytat.
Xellos: Ano, ale z 1. na 2. a ne z 30. na 1. To abychom vás co nejvíce napínaly. A ještě probíhala diskuze, že v případě nestihnutí termínu se vymluvíme na výpadek serveru.
Hulk: Tak to se nemůžu dočkat, doufám že to poběží už po půlnoci
SFK: Něco jako yume.cz?
Napůl: Idaho: Mohu tě ujistit, že v blízké době, žádné "meganábory" neplánuji. A pokud jde o "megaprojekty" tak záleží, co si pod pojmem "megaprojekt" představuješ ty.
Idaho: Jelikož jsem už stránky viděl, myslím, že o zítřejším datu se dá hovořit jako téměř o jistém. :) Nemohu se už dočkat nových meganáborů a megaprojektů. :p
Xellos: Nikdo samozřejmě, ale mohl bys tam přidat nějakou kontrolu ip adres, aby někdo neovlivnil výsledky.
TiGR: On někdo pochybuje o čísle downloadů, které vytáhnou Noir-rêves v první den svého obnovení, tj. po Animefestu největší anime události roku?
Napůl: Upřímně kde jinde bych se na toto měl ptát než právě tady. Můžeš si říkat co chceš, ale pochybuji že ve výsledku "něco aspoň na zkoušku" nestáhneš. Pro ostatní platí víceméně totéž. Takže?
FaraonX: Neměl by ses ptát někoho, kdo si to bude chtít stáhnout? :-D
Napůl: A hele, ještě jsme ani nezačali a už se tady spekuluje? Zajímavé. Mno, veškeré info můžete čekat zítra. Z předběžného výhledu zatím můžu říct asi tolik, že momentálně očekávám obnovení prací minimálně na třech ze starých projektů. Jejichž výčet jmenoval Xell, víceméně přesně, níže. Je v plánu, ale i jeden projekt úplně nový, na něm ale počátek prací s ohledem na situaci očekávám spíš až ke konci prázdnin. Více se dozvíte zítra. Jo a ještě jedna věc, vypadáto že minimálně ze začátku se budem muset u enkódů spokojit s downloadem z Megauploadu, než se vyřeší jisté machlikace s FTP. Takže se případně, vyjádřete jestli s tím máte problém.
FaraonX: Ty bláho to je detektivka. :-) Evangelion mi sedí na Napůla, takže volím Scryed. Tak co už jsem se trefil? :-)
Xellos: NE, ne. Na anidb to zkus jako: Scryed, Mugen no Ryvius a Evangelion Shin Gekijouban: Ha.
FaraonX: Tak půjdeme vylučovací metodou anidb my nenašlo "Rivius" ani "S-cry-ed a Eva", pak si škrtneme echi a harém hovadiny, "Yu-gi-ho 5D" má speedsub od ONT, takže taky škrtneme, "xxxHolic" už taky někdo přeložil, "BL" to samí, takže nám zbyl akorát místy nedomrdlej "Death note", takže ten?
Xellos: Mezi námi vybrané staré (veřejnosti známé) kousky patří:Allison a Lillia, Black Lagoon, Madlax, White Album, Ah my Godness 2, Death Note, Maburaho, Rivius, This Ugly Yet Beautiful World, xxxHolic, Yu-Gi-Oh 5D's, Onegai Teacher, S-cry-ed a Eva. Jinak Fantom je čistě TiGRův a jeho pomocníků/otroků.
FaraonX: No myslím, že by se nezostudil nikdo. Zaprvé ty tulky nikde nejsou, takže by zavděk vzalo plno lidí i méně kvalitní. (hlavně že nějaké) Za druhé, jak jsme psal, není RIP -> není ani na co titulky dělat. ;-) Ty bláho, vámi zvolený starší kousek ke všemu, tak to jsem v koncích, to můžou být i digimoni. Já vůbec netuším co jste kdy měli v plánu, jediný co si matně vzpomínám, tak že jste měli nějakého Fantoma a pak jeden díl Yugiho snad. Nic víc nevím. :-D Nebyla by nápověda?
Xellos: No pokud vím, tak ani King of Thorn ani Triguna jsme neplánovali. Navíc King of Thorn byl k vidění na AF 10 s velice kvalitním překladem, takže nevím jestli by se někdo odhodlal k překladu, aby se nezostudil, tím že to nebude tak dobré. A ano je to náš zvolený starší kousek.
FaraonX: No vzhledem k tomu, že poslední dobou nic zajímavého není, tak už zbývá jedině King of thorn a Trigun film, ale protože ani jeden nemá RIP, tak to jde do kopru. Takže nějaký starší kousek?
Xellos: Ne ne. Hádej dál.
FaraonX: Jůů a co? Ty nový Black lagoon díly nebo Shiki nebo...?
Xellos: Jestli ano pak to bude ohromný začátek fansubu.
Xellos: Ten "dosud neoznámený projekt" má být ten od Xyanza?
FaraonX: V tom případě si musíme položit otázku :. "Kdo za to může?" :-)
TiGR: Vím, že dosud neoznámený projekt není fake. A taky vím, že samotný překlad ještě nic neznamená, epizody Please Teacher čekají na vydání už dva roky. Takže se nevyjadřuji
FaraonX: Tak nemusíš nic slibovat. Od toho jsou věty začínající : "Plánujeme to a to." Když zase budeš držet všechno pod pokličkou tak se nebudou mít lidi na co těšit. ;-)
Napůl: FaraonX: Já neblafuji. Jen už radši kvůli zkušenostem z minula radši nic předčasně neslibuji.
FaraonX: Hmm spíš to zní jako blafování. Něco ve stylu, sice oznámíme nějaký překlady, ale titulky jsou pouze v představách. A to by nebyl moc hezký nový začátek. To bys nás tu (s Tigrem) už nikdy neviděl. A to by mě zajímalo, kdo by ti pak chodil na ten tvůj nový web. :-D
Napůl: FaraonX: Pár trumfů v rukávu mám. Nicméně jak rychle a kdy co bude si radši netroufám odhadovat.
FaraonX: Aha, takže vy jste to jen napíchly. Já myslel, že jste si vytvářeli něco vlastního, tak to pak jó. Teď už jenom začít překládat, aby měl někdo důvod ho využívat. :-) Ale Napůl už na tom určitě pracuje, aby hned na začátku ohromil, že jo? ;-)
TiGR: RSS bylo a bude nadále, Wordpress ho tvoří sám od sebe
FaraonX: No vzhledem k vaší (ne)aktivitě bych spíš čekal, že si alespoň budete dělat velkou reklamu. Budete mít alespoň RSS?
Napůl: Jako bych netušil, že se nakonec něco přece jen podělá. Mno aspoň že to nebylo nic většího. 2010 vážně platí. Pokud pak jde o ten odkaz. Tak jde o formu odkazu na "Fórum" stránku. A s ohledem na to, že na OL máme naši fórum stránku v současné době komplexněji vybudovanou, tak jsem se jí rozhodl upřednostnit. Navíc jsem pořád toho názoru, že OL má fórum (stav samotných stránek stanou) pořád lepší. Nicméně na Aki máme překladatelský profil vybudovaný, a sekci na fórum taky vyhrazenou. Což myslím, že jako podpora prozatím stačí, a jeden odkaz na stránkách už v tom zas tak výraznou roli nehraje. Pořád není problém to v budoucnu v případě jakéhokoliv důvodu změnit.
FaraonX: Tak ono to datum nebylo schválně? Tohle se teda za mého mládí nestávalo chlapy, být vámi tak se stydím. :-D Jinak nejsem tak v celkovém dění zběhlí, ale nechodí na Aki mnohem více lidí ? Tak proč je odkaz jen na OL?
Xellos: Nepožádáme pana prezidenta, o to aby zrušil 1 červenec?
TiGR: Pardon, chlapi, fakt se za ten překlep omlouvám.
Xellos: No jo. Až teď jsem si toho všimnul. Děkujeme Thorrovi za upozornění na menší chybičku našeho grafika.
Thorr: Nespletli jste si náhodou rok? Neplánujete ho spustit až 1.července 2100????
TiGR: Já v tom neviděl problém, to On
Xellos: Jak jste mohli.
TiGR: Dva odkazy na fórum jsou prý moc, a tak byla AniAki zavržena ve prospěch OL.
Xellos: Nedáte tam ještě odkaz na aki fórum?
Xellos: Mě ještě nikdy nikdo neprokoukl a z našeho sklepa by uteklo i tříleté dítě.
FaraonX: A sakra Brno, jen tam vkročím tak to bude "Hele cajzl." :-D Ale máš recht někdy bych se tam mohl jet zase podívat, máte tam takový hezký klídek a dokonce se tam na sebe lidi usmívají, narozdíl od Práglu. :-D Ale co když to je zase od tebe jenom lest, zavřete mě do sklepa a budu muset překládat a překládat aby sláva Noiru rostla k výšinám. Že jsem tě prokoukl? ;-)
Xellos: Brno ty pařez. Přijeď se někdy podívat.
FaraonX: Tož Xellos je chalan od sůsedou. :-) Hmm domácí slivovička... kde že to bydlíš? :-D
Xellos: Navíc umístění! O grilovačce s Napůlem jsem nevěděl, ale pokud by to dělal v té své prdeli v Čechách, tak bych stejně nejel. Mou účast si zaručíte slavností v oblasti Moravy. To Vás pohostím i slivovicí, vodkou, pivem a třeba i džusem.
FaraonX: No ono záleží kdy ta grilovačka je. :-) A taky, kdo by se nechtěl vyfotit s Tigrem? ;-)
TiGR: Když Napůl nabízel grilovačku u příležitosti svých dvacetin, nikdo nechtěl, a na mý dvacetiny se sjedete na gril z celý republiky?
FaraonX: Grilovačkááááá!!! :-D
Xellos: Bude oslava TiGRových narozenin.
TiGR: Nemyslete si, že 1.7. bude obnoven web. Nikdo neví, co to datum znamená
FaraonX: No vidíš, takovouhle sviňárnu by neudělal jen strašný suchoprd. ;-) jen škoda, že to bude až toho prvního, to tu asi nebudu. :-( Tak budu asi šokován až později. Jojo hlavička se jim povedla. Je vidět, že i tam bude napsané něco tajného. :-D
Xellos: Taky zajímavý TITLE TiGRe.
Xellos: To je sranda oni po 2 letech obnoví web a já jim odjedu.
Xellos: Mně ses moc nezavděčil...
TiGR: Záporák s bujarýma vnadama... tak to mi ho teda vyndej!
FaraonX: Xellosi přece bys ho neposlouchal, s podivnými individui je víc legrace než s nějakým polovičním paprikou. Můžeme pak spolu zase rozvracet jiné fansuby. A horší to už stejně nebude. :-D A koukej v deseti minutách se splácl i návrh na maskota. odkaz » Záporák s bojarýma vnadama se snad zavděčí všem. :-)
TiGR:
Xellos: No tak to jsem jednou udělal a skončil jsem tady.
Napůl: Xellos: Asi takhle. Jsi svobodná bytost. I kdybych chtěl (a že bych chtěl opravdu velmi ) tak ti "bohužel" nic zakázat přímo nemůžu. Na druhou stranu ti "rodičovsky doporučuji" neúčastnit se podobných "podezřelých akcí", které nevěští nic dobrého. A které pořádají různá "podezřelá individua" za důvody jimž jsou i jim samotným neznámý.
Xellos: Takže už jste 2 nabádající ke špatnostem a žádný, který by to zakazoval. Zajímavé, vskutku.
TiGR: Jako strejda jsem pro každou špatnost
FaraonX: Hehe tak taťka Napůl tě má pod palcem jo? Ten to znovu oživení fansubu tedy bere vážně. :-) To se pak nedivím, že vám půlka fansubu vzala roha. ;-P
Xellos: Spíš něco jako rodičovskou ochranu.
TiGR: Jako... povolení pro druhý úvazek? :D
Xellos: :-) Já jsem čekal na nějakou reakci od Na0,2+0,3.
FaraonX: Xellosi neodpověděl si. ;-) A co se týče průtahů, tak stane se. Třeba mě se válí celý přeložený anime Kurokami na disku už rok a vázne to jen na tom, že jsem línej udělat letmou korekturu bez který to nevypustím. Myslím, že kdyby tohle vědělo něco přes těch 200 lidí, co si stáhli první přeloženou polovičku, tak by mě asi ukamenovali. Ale samozřejmě mě omlouvá to, že jsem jednotlivec. :-P
Xellos: Že ty tu zrovna mluvíš o průtazích TiGRe.
TiGR: Tuhle živelnost podporuju. Fansubovat se má, když se chce; žádné zbytečné průtahy.
FaraonX: Hehe, tak samozřejmě, že v první řadě to je skrytá pomsta Napůlovi. I když nevím za co, ale tak víš co, důvody se domyslí až po špatnosti. :-D Jinak máš pravdu, titulky jsem od vás neměl žádný, nemám rád když člověk vidí první dva díly v češtině a zbytek v Aj, mám raději když je to celý v jednom jazyce. ;-) Hele a nebo si založíme vlastní Fansub o dvou lidech na takový dva měsíce. To teď strašně frčí. ;-) No "teď", možná bych spíš měl říct odpočátku českých fansubů. :-) Tak co? Jdeš do toho?
Xellos: Och, to je nabídka? Hmm, vskutku pozoruhodné. Pochybuji, že se ti již podařilo dostat se k některému z mých děl, takže kvůli talentu to nebude, spíš pro moji aktivitu a jak Na0,5 říká "ostrý jazyk". Hmm, nebo jen čistě ze zvědavosti nebo jako pomstu Na1/2ovi ? HMM. Počkám si na odpověď.
FaraonX: Aha takže laicky řečeno, staré projekty budou brané jako nové, ale protože na nich zase nebude nikdo pracovat, tak budou zase v loji. Chápu A chudák TiGR při tomto zjištění musel zatlačit slzu, i když je na vás stále pyšný. To je tak srdce rvoucí a přitom v jádru tak krásné. To by mě tedy zajímalo co na tom webu vůbec bude. Bojím se, že tím překvapením nakonec budou Napůlovi fotky z dovolené. :-D Hele Xellosi, už si někdy přemýšlel o tom, že by si změnil fansub? :-D
TiGR: „Existuje cosi – mlžné a beztvaré, a přece hotové a dovršené. Povstalo před nebem a zemí. Je tak tiché! Tak pusté! Stojí samo a nemění se. Proniká vše vůkol a nic je neohrožuje.“ Noir-rêves si pochvaloval i Starý mistr.
Xellos: Všechno bude nové i staré. Oživené a přesto odumřelé. Staré, ale zároveň nové.
FaraonX: No známej. Tak víceméně máš pravdu, že Noir je známá skupina, ale tak nějak stylem svatý grál. Všichni o něm taky slyšeli, ale... No což, tohle má stejně na starost tvrdý vedoucí Napůl, ne? Tak uvidíme, jaký zlověstný plán má na vzkříšení fansubu. Jinak aby řeč nestála, budete pokračovat v rozpracovaných věcech nebo uděláte za vším tlustou čáru (takový menší restart :-) ) ?
Xellos: A možná by se mohl počítat i Načtvrtina.
Xellos: Ale byl by sakra známej!!!
FaraonX: Ty bláho, přesně potom prahnu. Ještě fotku a budu úplně naměkko. No ale stejně, tři není moc. Neplánujete třeba nějaký spojení s jiným fansubem (třeba o dvou členech :-) ) nebo tak? Třeba tenhle týpek vyhazuje titulky docela často a je tam sám : odkaz » Ale nevím, jestli by zase on k vám chtěl, když vy zase vyhodíte něco jednou za uherský rok, tak by si asi moc nepolepšil. :-)
Xellos: Ano! Celý 1 člen. Více se dozvíš až se to možná splní. Jeho jméno/přezdívku uvádět nebudu, protože je stydlivý a tolik slávy by neunes.
FaraonX: Vidíš a pořád si tu? Tak to jsi u mě nebojsa a vzorný člen fansubu. Mimochodem je vůbec v Noiru někdo kromě vás dvou? :-)
Xellos: Já to možná možná vidím.
FaraonX: Xellosi být tebou, tak mě víc děsí ta část věty "Možná tu bude něco jiného."
Napůl: Xellos: Jak už jsem několikrát říkal. Zkušenost naučila, že podělat se může cokoliv.
Xellos: Proč jsou u toho velmi brzy uvozovky?
Napůl: Xellos: Možná tu "velmi brzy" bude něco jiného. Nechte se překvapit.
Xellos: Nevím jak vy, ale ale pořád je tu ten nápis: "Coming Soon? NOT"
Napůl: Nevracíme. Věř mi.
TiGR: A vracíme se k tradiční nečinnosti...
FaraonX: Tousty s růžovými čtverečky? Hmm ty čtverečky jsou ze salámu, z marcipánu...? Hned si objednávám čtyři zkušební kousky na ochutnávku. :-D Konečně pořádný fansub s vlastním pekařstvím. :-D
Xellos: Ano měli bychom z toho stránku o toustech s růžovými čtverečky, obrázky psů a nějakýma hvězdičkama a třpytkama.
FaraonX: Napůle z té správy máme už teď strach. :-) TiGR: Malá rada, správný pracant nikdy nemluví o vlastní lenosti a neochotě. Vždycky se to svádí na nedostatek času. ;-) A co se týče (ne)aktivity při bdělém stavu Noiru, to je jejich věc. :-) Právě o to víc mě trošku zaráží, že aktivní fansuby mají odpudivé weby a Noir chce něco zdrcujícího i když zase skoro nic nevyhazuje. Xellos : Kdyby by jen nějaký den. :-D Ale chápu tvůj postoj, taky bych hned dal ruce pryč když by se našel jiný šílenec, který se pokusí dát dohromady Napůlovi představy.
Napůl: TiGR: K tomu bude více infa v mé zprávě, kterou chystám po nahození webu.
TiGR: Abych se připojil k všeobecnému pobitvogenerálovství: on tu mohl už půl roku viset starý vzhled, který mám zálohovaný, a download mohl jet přes MU a spol. – fansub jedna báseň. Že byla zvolena jiná cesta bylo rozhodnutí vedení skupiny. Že tato cesta trvala tak dlouho byla má lenost a neochota trávit večery on-line designem. Nyní vyvstává otázka, jak bude vypadat probouzení skupiny, jež i za bdělého stavu vykazovala známky malátnosti (viz obligátní korektury k PT či odklady vydání prvních dílů DN, které se táhnou třetím rokem). To ukáže až čas.
Napůl: Xellos: Hochu, to ani já ne.
Xellos: Já bych se nabídl, ale když jsem slyšel, že nám ji udělá TiGR, tak jsem se na to vyprd, ale netušil jsem, že to bude nějaký ten "den" trvat.
Napůl: FaraonX: Hochu, v rámci zkušeností se vždy předem připravuji i na tu nejhorší možnost. Proto radši už radši neslibuji nic předem.
FaraonX: Tak a Slenecek zarazil poslední hřebík do rakve. Ale osobní web je strašně důležitý, fansub musí jít stranou. ;-) Xellos: No to nad tím začínáš uvažovat brzy. Taky nechápu proč jste sem nedali prozatimně třeba nějaký hotový free template, třeba odkaz » , když to vašemu člověku nejde moc od ruky. Stejně bych řekl, že tu všichni akorát čekají jestli nakonec nějaký web bude a pak Napůl zjistí, že zbyl ve skupině sám, protože mu mezitím všichni utečou do jiných fansub skupin.
Napůl: Zkušenost mi velí, radši žádné bližší termíny nestanovovat, ale asi takhle. Web je nyní ve svém základu funkční. Zbývá jen "napsat" obsah pro několik stránek (O to se osobně postarám buď už dnes, nebo některý z následujících dnů. Záleží jak mi to vyjde) a technicky zajistit možnost downloadu (nad touto položkou však pořád visí dostatečně velký otazník na to abych si nemohl troufnout stanovovat jakékoliv datum, a především bohužel jí můžem minimálně ovlivnit). Takže jakmile tyto dvě věci budou vyřešeny. Tak to můžem rozjet.
Xellos: Jestli je to pravda, tak tu naši stránka sprovozním jen s HTML kódy nebo se přesumene na blog.cz
slanecek: Spuštění webu bylo posunuto na prosinec příštího roku, protože Tigr mi děla osobní web.
Xellos: Jsme líní! Takže tohle berem trochu jako prázdniny a čím dýl není web tím jsou delší.
SFK: Spouštění webu se uměle prodlužuje? Just as planned.
FaraonX: Ještě, že jsou tu lidi, který se nebojí naše konspirační teorie potvrdit. Mimochodem jedna skromná hloupá otázka, proč nepokračujete v překládání i bez webu?
Xellos: Ano, FaraonX má pravda. Mám přístup k souborům a od doby, kdy server padl, tak nebylo do souborl nijak zasaženo a bylo nám řečeno, abychom o tom pomlčeli, ale už mě to nebaví.
FaraonX: Podle mě vás tu Napůl s Tygrem tahají za nos. Nikdy tu už žádný web nebude, jim stačí že tu někdo je a mají si s kým pokecat. ;-) Nebo všechny překvapí novým anime portálem, který hravě strčí do kapsy akihabaru a s web designem na míru od Miyazakiho. Časově by to odpovídalo. :-P
Wries: No skvělé. Jsem jako na trní. Ani dospat už nemůžu.
Darkmoor: Takže už ve středu? To je fajn
TiGR: Za pár dnů bude web spuštěn. Nekecám
Sid: Kdy?
Napůl: Xellos: Vobojí.
Xellos: Mluvíme o globálním oteplování nebo snad o webu ?
Napůl: TiGR: To jo, ale dostat tě na ICQ, byl skoro nadlidský výkon.
TiGR: Ledy se pohnuly.
Napůl: TiGR: Komix pěkný, ale tak strašně na tom ještě nejsem nebo snad jo? Idaho: Radši to ani nebudu číst. Věř, že moje přezdívka má původ jinde. Xellos: V mém případě už rady od Maminky ani nejsou možné. Ohledně Ryvia: Info ohledně stavu a budoucnosti jednotlivých projektů bude zveřejněno, někdy krátce po nahození stránek. Obecně: Jinak lidi hlásím, že jsem dnes úspěšně a natvrdo na příští dva a půl měsíce uzavřel své studijní povinnosti. Takže stačí aby kolega TiGR navštívil své ICQ a můžeme to natvrdo rozjet.
Xellos: Co já z našich porad vím, tak Napůl chce nejdříve dodělat rozjeté překlady a pak začít makat na těch co máme naklikané. Samozřejmě, že většina našich překladačů se nehlásí a nepracuje - včetně mě. V nejbližší době dodělá svůj překlad Xyanzo, ale u něj se neví jestli hodlá pokračovat v překládání. Nikoho volného na to nemáme a překlady se berou nejdřívé z těch naklikaných a ty, které bychom rádi překládali.
TiGR: Idaho: Než mi došlo, která bije, málem jsem smíchy spadl ze židle :D
TiGR: V plánu jsem to měl já. Při rozpadu skupiny o Ryvia projevil zájem Napůl a já mu jej „přenechal“. Momentálně je to, pokud vím, takový výhledový projekt Noir-rêves, který nemá ani překladatele, ani nikoho dalšího. Jestli je třeba říkat víc, tak si počkej na oficiální stanovisko šéfa Noir-rêves
Zero: dozvedel som sa, ze mate v plane prekladat "Mugen no Ryvius / Infinite Ryvius" a ja by som bol rad, kebyze sa uz pomaly zacnu na nete objavovat vase titulky k tomuto serialu.. tak preco mi neurobit radost?
Xellos: Super příběh Tigříku, ale co jsem koukal na stránky tak vypadají moc pěkně. Snad si Napůl taky nenechává radit od maminky.
Idaho: Pravá identita Napůla odhalena: odkaz »
TiGR: Samozřejmě, že ano. Jenže struktura těch stránek postupem času (desítky hacků při on-line konzultaci s klientem nad živým webem) tak vybujela, že by bylo nejlépe to celé smazat a napsat znova. Takovou práci navíc mi ale klient nezaplatí :D (btw – zajímavý komix na téma designér × zákazník: odkaz » )
Xellos: Nepoužíváš CSS?
TiGR: Vlastně ano: hodně věcí je hardkódnuto do jednotlivých stránek s projekty. Kodérova noční můra :P
Xellos: To bude ale TVRDÝ design.
TiGR: Dyzajn hotový vlastně je, WP nahozený vlastně je, vázne to na dodělání alespoň relevantních profilů s anime + download
slanecek: Kašli na nějaký design a nahoď tam WP :D
TiGR: Tento způsob opisu mého nicku zdá se mi poněkud nešťastným.
Napůl: Idaho: Možná, ale kvůli tomu se mi už nechce pana grafika obtěžovat. Snad se šelma kočkovitá s měkkým brzy zjeví na ICQ. A hnou se ledy.
Thorr: tak tak
Idaho: Co dát místo „coming soon“ třeba „coming late“? :)
TiGR: V nejbližších dnech, ale jako fakt, vopravdu. Stejně mi to asi nikdo nevěří, ale mělo by to nastat. Nemyslete si, že nepociťuji tlaky managementu :D
Xellos: Nikdy!!!
Itachi-san: Kdy bude tenhle web zase funkční?????
Thorr: Když už jste u těch záloh. Už mám počítat i se "zálohou" webu.
TiGR: Dobrá rada pro vyhazování starých krámů... To nejsou krámy, to je „záloha“...
maxa: nebo doporucuju nechat CRT jako zalozni monitor doma :D me uz se tu diky tomu vali myslim dva
Drobek87: Zkus to spis od koruny
Napůl: Drobek87: Možná, ale přesto mi to dovol zkusit ještě za nižší cenu. odkaz »
Drobek87: CRT a zkouset prodat to uz rovnou hod do srotu
TiGR: Musím doufat, že celých 300 Kč nesežerou manažerské prémie :D
Darkmoor: 2TiGR: Líbí se mi tvůj optimismus
TiGR: „Výtěžek z něj půjde na podporu nově chystaného webu“... tyjo, výplata! :D
Napůl: Tož se uvidí, ale za pokus to stojí.
Xellos: Zajímalo by mě, jestli vůbec někdo koupí starý používaný CRT monitor.
Napůl: Tož lidi, prodávám svůj starý monitor odkaz » a vězte, že výtěžek z něj půjde na podporu nově chystaného webu. Máte zájem?
Xellos: Neber mi moje HEHE. HEHE!
TiGR: HEHE!! :D
Darkmoor: 2TiGR: Ten dojem nemáš jen ty :P Někteří lidé při pokusech o tvé kontaktování hypnotizují email, zaklínají poštu na OL a dokonce kontaktují bohy či démony, aby se s tebou spojili
Xellos: HEHE!
TiGR: Připadám si jako nějaká astrální bytost, kterou je třeba rituálně kontaktovat skrze médium Nevyřčeným faktem zůstává, že členové původních Noir-rêves jsou fansubeři sváteční a čas (podle mého názoru) ukázal, že provozovat fansub intenzivnější formou je pro ně prostě fantóm. Prosím, zázraky od toho webu nikdo neočekávejte... Buďme rádi, jestli se to koncem týdne dá dohromady a nějak vypustí
Napůl: Kyoshi: Bohužel nejspíš ta horší možnost. Bohužel se mi od uzavření ankety nepovedlo spojit s osobou "za tvorbu webu zodpovědnou". A teď bohužel i já mám závěrečné zkoušky za pár. Takže nemám momentálně čas domáhat se pozornosti dotyčné osoby. Zkoušky mě osobně čekají ve třech kolech. První je příští úterý, druhý příští čtvrtek a poslední až patnáctého. Samotný web na plno funkční minimálně do toho patnáctého určitě nebude (a pochybuji i o pár dnech následujících). Nicméně pokud se mi ale po čtvrtku povede s osobou dotyčnou spojit. Tak zkusíme uvolnit aspoň tu slíbenou betu. Do té doby je mi líto.
Kyoshi: Blahopřání Tigrovi k úspěšnému zakončení matury . ... Kde je web To už fakt musí být vyladěný a vyšperkovaný, že to svět neviděl Jistý komentář u článku "Vždy je pozdě" mě buď vyděsil, nebo nadchnul. Záleží na tom, jestli na webu tak moc makáte, nebo naopak
KRAJKHOUR: Můžeš zase začít číst-začátek diskuze

Přišlo mě škoda se nepodělit.
Co jsi pamatuji tak překladatelská skupina Noir-rêves i přes své sliby nikdy nic nevydala.
Už ani nevím proč jsem si ji tedy uložil.
Mezi anime byl txt s výňatkem diskuze ze shoutboxu.
Našel jsem na starém zaprášeném disku zálohu.

Offline Darkmoor

• Otaku
Re:Noir-rêves Shoutbox (z archivu)
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2019 - 15:50:42 »
Koukám, že jsem se té diskuse účastnil, ale musím se přiznat, že si ji vůbec nepamatuju.
A přečtení mi v hlavě nenahodilo ani jednu vzpomínku na ni. A to jsem přitom byl tehdy mnohem mladší a s lepší pamětí než dnes. :D
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
Re:Noir-rêves Shoutbox (z archivu)
« Odpověď #2 kdy: 22. Leden 2019 - 16:59:10 »
+++
Z toho si nic nedělej paměť je zrádná ;) Někdy až moc :D
Rozhodně zajmavý pohled  do minulosti.