akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Offtopic2  (Přečteno 1224 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ainny

• Starý kořen
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
Re:x
« Odpověď #15 kdy: 01. Leden 2019 - 20:31:34 »
Ainny o kompletní smazání svých odkazů sama zažádala zhruba před rokem. My jsme zase v Hanabi požádali, aby nám nefunkční odkazy nechali, protože je postupně nahradíme funkčními titulky a chceme zachovat data původního překladu, aby nás někdo nenařknul, že jsme ukradli svou vlastní práci, když by se naše titulky nápadně podobaly jiným, později nahozeným. (Už se to párkrát stalo, naposledy u MorGarovy Kurozuky)

Je to všechno čistě o dohodě, akorát Ainny tak třikrát do měsíce změní názor. Všimni si například, kolikrát už z Aki odešla, aby se o týden později zase čílila zde na fóru:)
Taky tě miluju, beruško. Budu citovat Bubáka: Když nad tím budeš chvíli přemýšlet, mohlo by ti dojít proč (jsem se vracela).  :-*

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline NikiSalvatore

• Nováček
  • *
Re:x
« Odpověď #16 kdy: 01. Leden 2019 - 21:27:19 »
Tomuto nechápe nikto toto je inak oficiálne vyjadrenie Bubáka:Ja do dnes premýšľam, a nevidím jediný dôvod, aby to tam bolo, a ešte schválne? Sprostosť. Kto čítal staré témy kde bolo spomínané, že sa to zakázalo dobre, tak tí to vedia, ale čo nový prekladatelia sem prídu a vyberú si to a normálne pridajú titulky.

A stále Akihabara nejdem hovoriť, že nemá právo mazať tieto odkazy kde majú na weboch linky na video, ale proste toto je nespravodlivé, lebo v pravidlách a ani nikde ako som spomínal to nie je VOBEC NAPISANÉ!!! Čiže takto ako bolo spomenuté je tu zneužívaná absolútna moc, a príde mi to nespravodlivé ako napríklad: polícia by ťa obvinila, že si porušil zákon, ktorý nie je v zákonníku a išiel by si do vezenia. Možno je to blbý príklad, ale dosť podobný tejto situácii, ktorú si nikto nevie vysvetliť.

Inak zaujímavé, že Akihabare aj nevadí, že si robia kvôli tomuto prácu navyše, lebo keď si vezmeme, nový prekladateľ čo sem príde a má svoj web, a dá sem odkazy na svoj web kde má odkazy na videá (logicky, keďže väčšina prekladateľov dá svojim divákom aj video na stiahnutie čo je výhoda), ale zároveň nemá ako vedieť, že tu nemôže pridávať odkazy na svoj web ak tam má odkazy na stiahnutie videa, a potom dokonca sa stavím o hocičo, že Akihabara ak narazí na jeho web tak zmaže odkazy a danému prekladateľovi ani len nedá vedieť, kvôli čomu boli odkazy zmazané. Čiže ak na Akihabare niečo má byť zakázané, majú byť stanovené pravidlá čo je zakázané a tie by si mal prečítať pri zakladaní skupiny každý prekladateľ, tak ako to funguje doteraz tak to potom good luck Akihabara, a hlavne sa neskôr nedivte prečo odchádzajú prekladatelia.

Absolútne s tebou súhlasím. Nevidím žiaden dôvod, prečo tú možnosť nechávať keď je to zakázané, robia prácu nielen sebe ale aj prekladateľom. A keby aspoň nejakým spôsobom dali vedieť, že má človek ban a prečo vlastne.

Ja som bola dlho neaktívna a svoj preklad nedávno obnovila a takisto som prešla na nový web. Aki som dlhší čas nesledovala, preto som o týchto nezmyselných záležitostiach netušila.  ???