akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: TV-serie-Tensei-Shitara-Slime-Datta-Ken-2018  (Přečteno 1563 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Deshou

• Nováček
  • *
TV-serie-Tensei-Shitara-Slime-Datta-Ken-2018
« kdy: 13. Březen 2019 - 16:36:58 »

Offline inte

• Nováček
  • *
Re:TV-serie-Tensei-Shitara-Slime-Datta-Ken-2018
« Odpověď #1 kdy: 13. Březen 2019 - 19:01:54 »
děkuji^^

Offline ales551

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 13. Březen 2019 - 19:31:29 »
Spíše by bylo dobré pomoct IceProdigy...

Offline Fofola

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 13. Březen 2019 - 22:45:53 »
A hlavně výsledek aspoň projet v kontrole pravopisu ve wordu, protože višší duchové se jen tak nevidí.
EDIT: Stejně tak zjískal a visoká. A to jsem jen projel díl rychloposuvem ???
« Poslední změna: 13. Březen 2019 - 22:56:38 od Fofola »

Offline ales551

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 13. Březen 2019 - 23:52:58 »
A interpunkce ;D ze pred slovy: ktere, protoze atd je carka...

Offline Deshou

• Nováček
  • *
RE: Tensei Shitara Slime Datta Ken
« Odpověď #5 kdy: 14. Březen 2019 - 14:02:28 »
Jsem dislektik a zadnejch hrubek jsem si nevsiml. :D
Nijak nelpim na zasluhach, ci duchovnim vlastnictvi. Nevim jak vic pomoct, nez ze staci opravit hrubky. Mohl bych to nekomu poslat, aby to zkouknul a takovy veci, ale lidi me serou a jen by se to protahovalo ne? Takhle staci, kdyz to dorazi nekdo kdo ma zajem.
To mluvim na tebe Fofolo a Ales551. Byl by to vase prvni titulky. Ani nemusite umet jinej jazyk. :)

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #6 kdy: 14. Březen 2019 - 18:04:07 »
Trošku si rejpnu do místní diskuze, pokud chce člověk něco překládat nebo sledovat něco v cizím jazyce tak by měl mít minimálně základní znalosti ze základní školy, protože pro více než 50% dnešní mladé populace se za cízí jazyk považuje kromě Slovenštiny už i Jihomoravština s Brněnským dialektem a Ostravština, na ty už je google překladač fakt krátký.

Pokud někoho serou lidi a myslí že ukázat někomu překlad titulků které neviděla ani automatická korekce ve Wordu, který má dneska skoro každej je protahování, tak to radši nedělá ušetří si čas i starosti.

Offline Deshou

• Nováček
  • *
RE: Tensei Shitara Slime Datta Ken
« Odpověď #7 kdy: 15. Březen 2019 - 02:17:00 »
Translator a korekce pravopisu jsou burzoazni kriptofasisticke skvary, jez snizuji hemzivost spermii. :D

Vidim to jako polotovar, protoze lepsiho nejsem schopen. Trumfněte mě jestli na to máte!
Dokonalost neni zadarmo. Opravim chyby, kdyz si Mila urizne ukazovacek a Fofola si ho srci do zadku. :)

Offline Fofola

• Nováček
  • *
« Odpověď #8 kdy: 15. Březen 2019 - 07:04:32 »
Vau, teď si nám to ale nandal :D No jestli lepšího nejsi schopen a zároveň nejsi schopen snést oprávněnou kritiku, tak si podobné odpadní titulky šiř mezi spolužáky ve třetí cé. A doufej, že se aspoň naučíš základy pravopisu, abys nevypadal při psaném projevu jako idiot :D

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #9 kdy: 15. Březen 2019 - 10:08:50 »
Pánové (a dámy), Míla je jen další z řady místních trollů, má ale pravdu.

Deshou, to, že si dyslektik není žádná omluva. Jak už bylo řečeno existují automatické korektory, které ti pomůžou s překlepy a nebo i s jednoduchými větami (např. Word). Kdejaký titulkový editor, který si určitě použil k překladu, má slovník, který dokáže najít překlepy (např Aegisub).

Výmluvy s protahováním a to, že tě lidi serou je taky jen výmluva. Každý překlad potřebuje minimálně dvou členný tým a to překladatel, který ovládá překládaný jazyk, a ještě líp jazyk do kterého překládá a korektor, který umí výborně jazyk, do kterého se to přežilo. On ten korektor nedělá jen to, že pustí kontrolu chyb na překlepy, opraví y/i, shodu podmětu s přísudkem, velké písmena a interpunkci. Jde taky o vhodnější použití slov, skladby vět atd. Prostě udělat pořádné titulky chvíli trvá a na výsledek si pak hromada lidí rádo počká.

Jako je mi jasné, že dnešní mládež nejede moc pravopis, že anime se sleduje, protože to dělají všichni už a titulky se berou jakékoliv, hlavní je asi vědět, co se tam děje, že... ???

Fofola, ty tomu ale přikládáš ;D

BTW, tenhle příspěvek byl napsán se slovníkem opravy překlepů, fakt pomáhá ;)

Offline Deshou

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 16. Březen 2019 - 00:08:26 »
Fofola: Mas pravdu. Tva opravnena a vecna kritika ve me vyvolala nemistny vstek a zarlivost. Budu za trest pul hodiny cist nejakej bisounen. To me nauci.
U nas v 3.C si vsichni myslej ze jsem borec. I tebe maj radi. Rikaj ti Řiťoprst. Naskenuju ti nejaky obrazky jestli chces? :)

« Poslední změna: 16. Březen 2019 - 01:53:08 od Deshou »

Offline Kakashi_

• Sledovač
  • **
« Odpověď #11 kdy: 16. Březen 2019 - 00:46:10 »
Trošku si rejpnu do místní diskuze, pokud chce člověk něco překládat nebo sledovat něco v cizím jazyce tak by měl mít minimálně základní znalosti ze základní školy, protože pro více než 50% dnešní mladé populace se za cízí jazyk považuje kromě Slovenštiny už i Jihomoravština s Brněnským dialektem a Ostravština, na ty už je google překladač fakt krátký.
Procenta se v tomhle případě píšou odděleně, ty jelito.  ::)
Večer mám volno, nějaká slečna na večeři? Podmínka: Nesmíš být chlap.

Offline Deshou

• Nováček
  • *
« Odpověď #12 kdy: 16. Březen 2019 - 01:18:41 »
Keiiko: Promin, ze jsem nesplnil tve predstavy. Mozna je to tim, ze jste ocekavali prilis mnoho.
Jestli ti spravne rozumim. Jako, ze bych se konstatovanim skutecnosti mel vymlouvat, aby si nekdo koho neznam, nemyslel, ze mi nestal za to, abych udelal co chce?
Zkusim si to napsat a nadhodit u psycholozky. Mozna by jste mely udelat to samy. :)

Pokud nekdo potrebuje upustit paru ve foru, tak ho rad popichnu. Jsem na to zvyklej u veskereho sveho pisemneho projevu. Obcas se rad pobavim bezmocnym vstekem egocentriku.
Mel jsem chut si taky rejpnout, aby jste si vazili wolfika, kdyz uz si semnou tak vytrpel. :)
Tolik pozornosti jsem si uzil naposled na vanoce. http://i.imgur.com/NFHe7e5.jpg

BTW, a jak jsi na tom s hemzivosti spermii?? :D

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #13 kdy: 16. Březen 2019 - 01:51:40 »
Opět jen výmluvy proč to nejde, děláš si to jen horší, hele ;)

Offline Kakashi_

• Sledovač
  • **
« Odpověď #14 kdy: 16. Březen 2019 - 01:52:17 »
Proč se vůbec titulky dávají na fórum? >:( Není to nelegální? Zabanoval bych toho budižkničemu a zavolal na veterinu.  :'(
Večer mám volno, nějaká slečna na večeři? Podmínka: Nesmíš být chlap.