akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Autor Téma: Ankety - testování  (Přečteno 1399 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Online Haikner

 • Moderátor
 • Otaku
 • ******
Ankety - testování
« kdy: 14. Březen 2019 - 00:43:22 »
Ankety byly jednou z věcí, kterou jste si v rámci V3 sami žádali, takže s radostí oznamuji, že jsme je úspěšně zprovoznili a rozhodli se je nyní zpřístupnit k veřejnému testování. Aktuálně máme 3 ankety, které naleznete zde:

https://anime.akihabara.cz/ankety/

Hlasování je anonymní, hlasovat mohou pouze přihlášení uživatelé a v každé anketě jen jednou (u některých anket lze ale vybrat více možností). Pokud narazíte na jakékoliv chyby, prosím, abyste nám je nahlásili a my je mohli odstranit.
Pokud se ankety osvědčí, je pravděpodobné, že se dočkáte dalších. Dodávám, že jejich výsledky pro nás sice nejsou závazné, ale budeme na ně brát zřetel.


PS: Jedna z anket zmiňuje nové emotikony pro fórum. Ukázky obou dvou přidávám jako přílohu sem. První uvedené mají celkovou velikost 1MB, emotikony Unicodu jsou prakticky jen znaky, takže nemají v podstatě žádnou velikost.
« Poslední změna: 14. Březen 2019 - 23:47:15 od Haikner »

Online Haikner

 • Moderátor
 • Otaku
 • ******
Re:Ankety - testování
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2019 - 01:59:50 »
Děkujeme za hlasy v anketách, rozhodně to jsou pro nás užitečné informace. Například už s jistotou víme, že RSS bude mít nejnižší možnou prioritu a viděl bych to tak, že jestli bude, tak jen a pouze pro fórum.
Zároveň jsme rádi, že se snad nikdo nesetkal s žádnými chybami. :)

V blízkých dnech bychom chtěli přidat další anketu, tentokrát na téma rozšíření listů (animelist, mangalist...).  Ve fóru na toto téma dříve padly 3 žádosti a to tyto:
Citace
Možnost přidat si soukromou poznámku
Možnost přidat veřejnou poznámku
U mangalistu přidat počítadlo (přečtených) kapitol
Pokud máte ještě nějakou jinou žádost, napište nám ji a objeví se v anketě spolu s těmito třemi.

Online Haikner

 • Moderátor
 • Otaku
 • ******
Re:Ankety - testování
« Odpověď #2 kdy: 28. Březen 2019 - 22:42:41 »
Jelikož nikdo žádný návrh nepřednesl, zveřejňujeme anketu v původní plánované podobě. Můžete vybrat více možností, ale upozorňuji, že velmi pravděpodobně přidáme jen jedno z těchto rozšíření, takže si rozmyslete, jestli budete hlasovat pro víc věcí, nebo jen to, co chcete opravdu nejvíc.

Odkaz na anketu: https://anime.akihabara.cz/ankety/9

Online Haikner

 • Moderátor
 • Otaku
 • ******
Re:Ankety - testování
« Odpověď #3 kdy: 17. Duben 2019 - 21:02:36 »
Opět děkujeme za hlasy v předchozí anketě. Osobně je pro mě výsledek trochu zklamáním, jelikož jsem doufal ve výhru jiné varianty, ale výsledek samozřejmě respektuji. Aspoň je vidět, že ne vždy se naše vlastní zájmy shodují se zájmem komunity. :)

Každopádně pro vás máme další dvě úzce spojené ankety. Napříč Aki se aktuálně používají různé škály hodnocení, u postav 1 až 5, u anime 0 až 10, historicky se dají v databázi nalézt i hodnocení v reálných číslech (například 8,63), někde je to možná ještě jinak. Rozhodli jsme se, že bychom chtěli pro V3 tuto různorodost odstranit a používat jednotnou škálu, nicméně chceme vám dát na výběr, jaká by měla být. Proto máme 2 nové ankety: první pro dolní hranici hodnocení, druhou pro horní hranici. Víc k tomu myslím není potřeba dodávat. :)

https://anime.akihabara.cz/ankety/10
https://anime.akihabara.cz/ankety/11