akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Prosím je to tak jen u mě nebo i u Vás?  (Přečteno 865 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nataniie

• Nováček
  • *
  • Mé sny jsou omezeny pouze mou představivostí.
Prosím je to tak jen u mě nebo i u Vás?
« kdy: 22. Březen 2019 - 20:52:19 »
Ahoj po té co proběhlo od Vánoc tolik změn - a novinek , jsem trochu zmatená ... mohla bych mít pár otázeček?  :-[

1 - Když zadávám rozšířené vyhledávání (ať už anime nebo dorama ) - ukáže se mi: Web dorama.akihabara.cz momentálně tento požadavek nemůže zpracovat. HTTP ERROR 500 .....    :(  Mají to tak všichni? A pokud ano kdy to asi tak bude funkční?
2 - V Anime - Manga - Dorama -plánech nejde přidat do seznamu (vlastně spíš  to v něm pak nevidím i když při náhodném zadání to tam vidět je)  to co si označím jako - chci vidět . Ani když kliknu v plánu na - přidat do ....plánu z ....listu. Takže od Vánoc v plánech nevidím co jsme si přidala od té doby.  :'(
A je tam opět ta samá hláška.... zajímalo by mě jestli to tak mají všichni.

Celkem  vzato jsou tohle dvě věci které postrádám. Vyhledat si v rozšířeném vyhledávání něco nového ... a pak vidět to když si něco přidám do seznamu toho co chci vidět.  :o
Smutně koukám prstíčkem hrabu - nešlo by to nějak udělat? Vím že máte hodně jiné práce , takže nechci naléhat a prudit. Ale  Třeba v nejbližších měsících?
Děkuji moc  :-*

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
Re:Prosím je to tak jen u mě nebo i u Vás?
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2019 - 21:12:49 »
Ahoj,
v přidávání do plánu se zdá, že je opravdu chyba, Bubák se na to určitě podívá, až bude mít čas. Ohledně vyhledávání, mohla bys prosím uvést nějakou ukázku (ideálně screen) toho, co přesně jsi zkoušela vyhledat? Zkoušel jsem rozšířené vyhledávání na 2 účtech a na žádnou chybu jsem nenarazil.