akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Autor Téma: Fujoshi/Fudanshi festival 2019  (Přečteno 1254 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Garfeve

  • Nováček
  • *
Fujoshi/Fudanshi festival 2019
« kdy: 24. Březen 2019 - 17:52:44 »
Srdečně Vás zveme na další, již třetí roční Fujoshi/Fudanshi festivalu, opět v Praze!

Fujoshi/Fudanshi festival je v České republice jedinečný sraz pro fanoušky 15+ japonského žánru yaoi.

Fujoshi v sobě nese slovní hříčku a v překladu znamená „zkažená žena“, Fudanshi je obdobné označení pro muže. Zkuste být na chvilku hraví a nechat se okouzlit světem Boys Love…

Čeká Vás nabitý víkendový program plný ukázek, zajímavých přednášek a naučných workshopů! Nahlédneme spolu do zákulisí překladatelské práce, podíváme se na zub nejnovějším anime a vyzradíme některé zajímavosti na anime již existující.

Sdílejte svoje nadšení s ostatními, pochlubte se svou povídkou či slashem, vyslechněte si zábavné přednášky, zapojte se do worshopů a především buďte sami sebou!

Jsi fanouškem žánru yaoi, baví tě si o yaoi povídat, získávat nové tipy na mangy či anime nebo jen získat další znalosti nejen o tomto žánru? Pak je tento festival určen právě Tobě! Nebude chybět ani skvěla parta lidí, hlavně kolem již profláklé hry Sbal si svého Ukeho, při níž vznikají vždy ty nejnezapomenutelnější situace ;D!
Letošní ročník je opět v prostorách Divadla Na Manoušce, v Praze-Řeporyjích, takže není třeba mít obavy o dobré spojení. Pokud přeci jenom váháš, neváhej navštívit naše webové stránky: http://fujoshi.wz.cz/, či facebook https://www.facebook.com/fujoshi.festival/. Rádi zodpovíme jakékoliv Tvé dotazy/připomínky/obavy.

Těšíme se na Vás  ;)