akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Přidání titulků  (Přečteno 654 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline KDan

• Nováček
  • *
Přidání titulků
« kdy: 05. Květen 2019 - 18:14:51 »
Zdravím, přeložil jsem anime a chtěl bych sem přidat titulky. Nikde tu nemůžu najít možnost přidání titulků. Musím si na to nějak speciálně aktivovat účet, nebo je to jen bug?

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
Re:Přidání titulků
« Odpověď #1 kdy: 05. Květen 2019 - 18:25:19 »
Pod položkou Přidat na strance daneho anime.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #2 kdy: 05. Květen 2019 - 19:17:57 »
Hmm, máš zvláštní stav účtu. Píše mi to, že máš ověřený email, ale zároveň, že máš uživatelskou roli "neověřený"... Jsou asi dvě možnosti. Buď ti tu roli někdo udělil úmyslně, třeba jako trest za opakované porušování pravidel, nebo se jedná o chybu. S přihlédnutím k tomu, že jsi se registroval v době, kdy Aki víc nefungovala než fungovala, bych sázel na druhou možnost. Doporučuji zkusit si změnit email (třeba na ten samý) a ověřit ho, jestli ti to tvoji roli nezmění. Když to nepomůže, obrať se na Velkého Bubáka.

Offline KDan

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 05. Květen 2019 - 21:32:06 »
Hmm, máš zvláštní stav účtu. Píše mi to, že máš ověřený email, ale zároveň, že máš uživatelskou roli "neověřený"... Jsou asi dvě možnosti. Buď ti tu roli někdo udělil úmyslně, třeba jako trest za opakované porušování pravidel, nebo se jedná o chybu. S přihlédnutím k tomu, že jsi se registroval v době, kdy Aki víc nefungovala než fungovala, bych sázel na druhou možnost. Doporučuji zkusit si změnit email (třeba na ten samý) a ověřit ho, jestli ti to tvoji roli nezmění. Když to nepomůže, obrať se na Velkého Bubáka.

Funguje to, děkuji za pomoc. :)