akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Crunchyroll  (Přečteno 1959 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
Crunchyroll
« kdy: 07. Červen 2019 - 22:36:04 »
Cože to z Crunchyrollu tenkrát někomu odepsali, na otázku, zda nebudou dělat i český titulky? Že až bude od nás hodně diváků sledovat jejich streamy?
No dle tohohle článku, kde v květnu byli Češi 5. nejzanícenější diváci, tak bych řekl, že by nad těmi překlady mohli zauvažovat. :-)

Kód: [Vybrat]
https://www.animenewsnetwork.com/interest/2019-06-07/crunchyroll-stats-the-most-globally-streamed-anime-for-may-2019/.147609
« Poslední změna: 07. Červen 2019 - 22:41:00 od FaraonX »

Offline Herbert

• Sledovač
  • **
Re:Crunchyroll
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2019 - 23:42:48 »
Že jo, byla i nějaká petice, šlo tuším o x tisíc podpisů či co, tehdy, jak se začaly zveřejňovat jen titulky... Byla i nějaká videa, proč to tak musí být... Menon? Meon?

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #2 kdy: 07. Červen 2019 - 23:59:12 »
Tehda byla petice aby se ukazalo jestli se najde dost lidi... to se predalo CR ke zvazeni jestli teda nakonec budou neco delat pro CZ/SK.

Proc tedy jeste CR nedela ceske titulky? kdo vi

Offline Strelec

• Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 08. Červen 2019 - 09:43:45 »
To je žebříček v počtu shlédnutí na jednoho uživatele.
Nevypovídá nic o tom kolik je uživatelů ani jaký je z nich revenue.
Nesnáším hardsuby

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 08. Červen 2019 - 12:37:11 »
Tehda byla petice aby se ukazalo jestli se najde dost lidi... to se predalo CR ke zvazeni jestli teda nakonec budou neco delat pro CZ/SK.

Proc tedy jeste CR nedela ceske titulky? kdo vi

Pokud neudělá tu petici přímo subjekt, kterého se ta petice týká (tedy pro svůj průzkum), ale nějakej random týpek z ČR, tak se na ni vždycky tak z 90% vykašlou. Jo pěkné, že se ukáže zájem, ale popravdě tak půlka (můj osobní odhad) lidí co se tam podepsala by si to stejně nikdy nezaplatila. :)

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #5 kdy: 09. Červen 2019 - 11:38:25 »
(...) nějakej random týpek z ČR, tak se na ni vždycky tak z 90% vykašlou (...)
Mno, ten random typek psal primo jim a oni ze jestli sezene dost lidi tak o tom zacnou uvazovat, tak random typek udelal petici, lidi podepsali a ukazali, ze je tu dost lidi, co CHTEJI SLEDOVAT ANIME. O nic jineho neslo. O tom jestli budou platit nebo ne tam neslo. Navic platit nemusis, ale mas tam pak reklamy.

Opet, proc jeste nedela CR ceske titulky? kdo vi

Offline bajka28

• Sledovač
  • **
« Odpověď #6 kdy: 14. Červen 2019 - 13:33:22 »
Mno, ten random typek psal primo jim a oni ze jestli sezene dost lidi tak o tom zacnou uvazovat, tak random typek udelal petici, lidi podepsali a ukazali, ze je tu dost lidi, co CHTEJI SLEDOVAT ANIME. O nic jineho neslo. O tom jestli budou platit nebo ne tam neslo. Navic platit nemusis, ale mas tam pak reklamy.

Opet, proc jeste nedela CR ceske titulky? kdo vi

Mne to už je jedno aj ked som podpísal tú petíciu za ten čas čo sledujem anime som sa naučil japonsky a to mi stačí nato aby som vedel aj bez tituliek o čo tam ide teda keď pozerám na Crunchyroll anime tak titulky si aj tak vypnem lebo mi iba zavadzajú či už anglické alebo iný typ jazyka radšej ich budem mať vypnuté ako zapnuté a budú mi zavadzať... Anime sledujem viac ako 12 rokov a za ten čas som sa naučil už japonsky teda mi stačí len počúvať! teda titulky sú iba nápomocné ak niečo neviem tak si prečítam ale inak sú pre mňa zbytočné!  :P

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #7 kdy: 14. Červen 2019 - 14:23:10 »
Tak to gratuluji, ja taky mam na konte nejakych 10 let a bez titulku mi to moc nejde... Byt tebou si jdu pro papir, protoze za lidi co umi japonsky se dobre plati, protoze jich moc neni...

Mimochodem ceske titulky se zacinaji objevovat v hojnejsim poctu u ruznych anime na netflixu. To bych videl jako budoucnost ceskych titulek

Offline bajka28

• Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 14. Červen 2019 - 14:31:45 »
bohužial ma to už nebaví sa pozerať nato len občas čo si pozriem anime a aj to iba tie ktoré sú pre mňa top inak vôbec už anime nesledujem radšej si pozriem TV-TOKYO alebo Animax Japonský to je tak maximalne ale inak sledujem skôr NHK čo je free! a v japončine!  :) takže tak...

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #9 kdy: 14. Červen 2019 - 14:36:16 »
Muzes sledovat i doramy, souteze, zpravy, cokoliv, navic papir neni jen na anime, ale obecne na japonstinu... ;)

Offline nikto42

• Otaku
« Odpověď #10 kdy: 14. Červen 2019 - 18:59:34 »
Tak to gratuluji, ja taky mam na konte nejakych 10 let a bez titulku mi to moc nejde... Byt tebou si jdu pro papir, protoze za lidi co umi japonsky se dobre plati, protoze jich moc neni...

Mimochodem ceske titulky se zacinaji objevovat v hojnejsim poctu u ruznych anime na netflixu. To bych videl jako budoucnost ceskych titulek

Je nejaký zoznam ktoré anime sú s titulkami?

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Veterán
« Odpověď #11 kdy: 14. Červen 2019 - 20:40:29 »
Ano, zrovna jsem se chystal ten seznam aktualizovat, mam ho na webu anicesky

edit: uz je tam vse
« Poslední změna: 14. Červen 2019 - 21:22:53 od Keiiko »