akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Stav prekladu  (Přečteno 1201 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Shinigami

• Nováček
  • *
Stav prekladu
« kdy: 31. Srpen 2019 - 22:32:56 »
Vytvorila som si fansub skupinu a pri pridávaní prekladu mám pri Stave na výber len 5 možností (Zastaveno, Překládá se, Pozastaveno, Připravuje se, Přeloženo a částečne ukončeno) a chýba mi tam Přeloženo kompletně... to musím splniť nejaké podmienky alebo to nájdem nejako osobitne?
Ďakujem za odpoveď

Offline IceProdigy

• Sledovač
  • **
Re:Stav prekladu
« Odpověď #1 kdy: 31. Srpen 2019 - 23:00:22 »
Ahoj,
podmínkou jsou nahrané kompletní titulky :)
Když nahraješ všechny díly, tak se anime označí jako "přeloženo kompletně" automaticky. Takže opravdu stačí hodit překládaná animka do "překládá se" a zbytek pustit z hlavy. Snad ti to k něčemu bude ;)
S pozdravem
-IP

Offline Shinigami

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 02. Září 2019 - 00:06:01 »
Ďakujem krásne  :)
Ale keďže som pridávala mangu, tak už to asi nikdy nebude mať "přeloženo kompletně", keďže sa preklad mangy už na akihabaru nedá pridať  :(
Ale aj tak ďakujem, aspoň to nebudem už hľadať  :D

Offline IceProdigy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 02. Září 2019 - 20:48:31 »
A jo, po krátkém rozhlédnutí jsem zjistil, že je tam opravdu mrtvo :D
Kód: [Vybrat]
GDPR killed the manga star
Z manga portálu máme portál s novelami, ale ani ty tam nějak nefrčí. :/ Zajímalo by mě jestli je to překladateli, nebo o ně prostě není zájem.

Jediné meganovely, které mě napadají, že by to mohly rozjet jsou Overlord, SAO a Monogatari. Možná ještě ReZero, NoGameNoLife a Arifureta? Nebo nějaké jaoi věci... Opravdu by mě zajímalo, jestli o ně prostě není zájem.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #4 kdy: 02. Září 2019 - 21:16:21 »
Vytvorila som si fansub skupinu

Sice to neni reseni, ale moznost.
Nechces se spis pridat pod web, co ma pod sebou nejaky skupiny s preklady? Ktera ma zazemi pro pridavani mangy?

Offline IceProdigy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #5 kdy: 02. Září 2019 - 21:27:53 »
To by asi vyřešilo "publikaci" překladů, ale do akihabařího katalogu se to už jen tak nedostane, ne?
 Nečtu českou mangu, ale z tvého příspěvku mi vyplývá, že ještě zbylo pár větších skupin, které si to sami hostují/vydávají na vlastních stránkách. Chápu to dobře, Hayate?

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #6 kdy: 02. Září 2019 - 21:31:46 »
To by asi vyřešilo "publikaci" překladů, ale do akihabařího katalogu se to už jen tak nedostane, ne?
 Nečtu českou mangu, ale z tvého příspěvku mi vyplývá, že ještě zbylo pár větších skupin, které si to sami hostují/vydávají na vlastních stránkách. Chápu to dobře, Hayate?

Jope. Kdyz znas stranky, tak uz nemusis nutne na aki (kdyz stejnak nemuzes pridat mangu z jistyho duvodu), kdyz jich neni tolik.

Offline Shinigami

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 04. Září 2019 - 00:57:09 »
Sice to neni reseni, ale moznost.
Nechces se spis pridat pod web, co ma pod sebou nejaky skupiny s preklady? Ktera ma zazemi pro pridavani mangy?

To by mohla byť možnosť, ale možno problémom je to, že už nie som tak aktívna, ale je mi ľúto nechať preklady stáť niekde v priečinku... a mohol by si mi poradiť nejaké skupiny, lebo popravde v tom nemám prehľad :D