Akihabara.cz

Autor Téma: Code Geass: diskuze o osudu Leloucha  (Přečteno 22931 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hikarii

• Nováček
  • *
Code Geass: diskuze o osudu Leloucha
« kdy: 07. Červen 2009 - 18:22:02 »
Pro ty co viděli Code Geass R2 ..
Myslíte si že je Lelouch mrtvý ? CC u konce řekla ",že Lelouchu ? ",což asi v každém v nás mohlo "něco vyvolat" :D.
Mám teorii  " Lelouch a CC uzavřeli dohodu,on ho potom propíchl ,ale protože on vlastně když uzavřeli tu dohodu nemůže zemřít ^^" ale..aby mohl být Lelouch nesmrtelný,tak by musela být asi CC mrtvá ,co ? Ale stejně není jednoznačnej důkaz že je Lelouch mrtvý ,ale ani že je živý...ale byl veeelkej hrdina.Znepřátelil si celý svět a umřel pro ně,aniž by tušili co se doopravdy stalo..a ještě takhle.. brečeli jste u konce ?

http://www.youtube.com/watch?v=Cyw_ajwH8Cs ^^

Offline Sovereign

• Admin
  • Sledovač
Re:Code Geass: diskuze o osudu Leloucha
« Odpověď #1 kdy: 07. Červen 2009 - 18:24:55 »
Pokud vím, někde jsem četl, že se nechal jeden z tvůrců slyšet, že se pokračování CG neplánuje a že dle tvůrců Lelouch skutečně umřel.

Offline Xellos

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #2 kdy: 07. Červen 2009 - 19:06:45 »
Pro ty co viděli Code Geass R2 ..
Myslíte si že je Lelouch mrtvý ? CC u konce řekla ",že Lelouchu ? ",což asi v každém v nás mohlo "něco vyvolat" :D.
Mám teorii  " Lelouch a CC uzavřeli dohodu,on ho potom propíchl ,ale protože on vlastně když uzavřeli tu dohodu nemůže zemřít ^^" ale..aby mohl být Lelouch nesmrtelný,tak by musela být asi CC mrtvá ,co ? Ale stejně není jednoznačnej důkaz že je Lelouch mrtvý ,ale ani že je živý...ale byl veeelkej hrdina.Znepřátelil si celý svět a umřel pro ně,aniž by tušili co se doopravdy stalo..a ještě takhle.. brečeli jste u konce ?

http://www.youtube.com/watch?v=Cyw_ajwH8Cs ^^
Mno pokud koukneš na OL fórum, tak tam jsme k tomu probrali asi 20 stránek. A došli jsme k tomu, že někteří si myslí, že žije, jiní zase,že umřel. Ale někdo tam dal i "oficiálního průvodce" přímo od CLAMP (myslím) a v něm bylo, že Lelouch umřel.
Viz fórum:
Kód: [Vybrat]
http://forum.otakuland.cz/index.php?showtopic=1054&hl=code%20geass

Offline Sherman.X

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 07. Červen 2009 - 21:33:36 »
CC u konce řekla ",že Lelouchu ? "... brečeli jste u konce ?
Ano, brečel jak želva :'( A když jsem si ten poslední akt pustil ještě párkrát potom, vždy jsem nedokázal udržet slzy :'( :'(
"...Že, Lelouchi?" byla spíše CCina řečnická otázka. Fakt bych řekl, že zemřel a toť šmitec parádního anime. Řekla to ve smyslu jako lidé běžně říkají "Že, Bože?" Se smyslem té věty jsem ani trochu neváhal.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #4 kdy: 09. Červen 2009 - 03:55:51 »
zastavam rovnaky nazor ako Sherman.X... aj podla mna to bola recnicka otazka... a nejak si uz tretie pokracovanie neviem predstavit... (trepem... viem si predstavit, ale uz uplne inym stylom, skor kratke OVA na vysvetlenie niektorych mojich otazok)

nebrecel sem... skor sem nechapal, ako moze existovat clovek, ktory si neuzna ani jednu chybu

Offline Xellos

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 09. Červen 2009 - 16:34:10 »
Já myslím,že to nebyla až tak řečnická otázka. Mohli jste si všimnout, že C.C. takhle rozmlouvala s více lidma během 1 a 2 série(viz. Mariane...)

Offline Pivis

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 04. Červenec 2009 - 23:01:24 »
Jo já jsem brečel Lelouch je pašák.

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #7 kdy: 05. Červenec 2009 - 00:15:28 »
Mně bylo líto Sharley a mimochodem. U nás je zero furt! :D
All Hail Chika!

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #8 kdy: 05. Červenec 2009 - 10:46:33 »
ten zaber s Sharley ma zaujal... Lelo, atleticky typ nedokaze dobehnut utle dievca v honosnych satach( uz si nespominam, ci mala podpatky)...

ten Gotwald ci jak sa menoval s tym rusicem Geassu... ked zrusil ucinok Geassu, tak by mnel Geass znovu posobit na odgeassovanu osobu, nie?

xellos: mozno C2 nasla niekoho, kto ma geass, ze dokaze na seba zobrat podobu inej osoby...(mozes to brat napriklad takto)

Offline tozusuke

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 06. Červenec 2009 - 16:24:50 »
já brečel jak 2 želvy :'( to fakt nešlo udržet, ale jinak já si myslim že Lelouch mrtvý je

Anime-Planet.com - anime | manga

Offline Solid88

• Sledovač
  • **
« Odpověď #10 kdy: 06. Červenec 2009 - 19:22:50 »
No, je to takové, no co říkáte na tohle a pak pište, zdali umřel nebo ne, tady dávám prodlouženou verzi CG, ale jen na vlstní nebezpečí:D  http://www.youtube.com/watch?v=R_jRCftsWnA&feature=related#lq-lq2-hq   ale opravdu jen na vlastní kůži:D

Offline Sherman.X

• Nováček
  • *
« Odpověď #11 kdy: 06. Červenec 2009 - 20:54:07 »
Solid88: [spoiler]Nic proti, ale je to fake >:D
Ten vůz opravdu řídila nějaká babička :D
Ale jak říkají v komentech u tohohle videa na YT, je to hezčí jako konec :)[/spoiler] Odpověď, též na vlastní nebezpečí pro ty, kteří to video viděli a jsou nadšení XD

Offline Crayon

• Nováček
  • *
« Odpověď #12 kdy: 06. Červenec 2009 - 21:26:34 »
Solid88:
[spoiler]Je to fake... za prvé komenty a za druhé, když se pořádně podíváš na záběr Leloucha ikonka televize TBS tam není. No ale stejně se mi ten konec líbí, jsem stejně toho názoru, že žije. Každopádně co vím, tak manga stále pokračuje i když nepravidelně. Možná se do ní někdy pustím[/spoiler]

Offline Ivory

• Megurine Luka fan
  • Neaktivní moderátor
  • Otaku
« Odpověď #13 kdy: 08. Červenec 2009 - 02:31:25 »
Nakonec vytvoril to, co chtel :). Muze byt spokojen.

Tady mate taky jeden takovej pokus:

Code Geass - Lelouch is alive *SPOILERS for last ep*
http://www.youtube.com/watch?v=OUhNAQokc-c
« Poslední změna: 08. Červenec 2009 - 02:38:35 od Ivory »

Offline Sherman.X

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 08. Červenec 2009 - 19:44:36 »
Haha...
Když už jste u těch faků XD

Code Geass - Lelouch may be alive
http://www.youtube.com/watch?v=xuAug_Chtz4[spoiler]Mnohem důvěryhodnější záběr na tu stařenku ^^
Tomuhle už bych rád věřil...[/spoiler]